Şimdilik aptal hissediyorum (çok fazla) amin freebazı nötralize etmek için ihtiyacım olan asidi nasıl hesaplarım ...

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bu yüzden bu siteyi buldum ve bu tür iletişimde yeniyim.
Nabh4/Cucl Redüksiyonunu denedim ve evet 20gr p2np'yi (kirli) 16gr amine dönüştürdüm... yani bu güzel

Ama 2 sorum var
1* 10ml freebase için %85 ne kadar fosforik aside ihtiyacım var? şu anda çözemiyorum öğrenmek istiyorum ama sonra ...

2 * P2p için demir içermeyen iyi bir yol var mı?

kötü ingilizcem için özür dilerim ve çok fazla soludum sanırım barış!

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Btw sadece freebazı alıyorum ve buharla damıtıyorum biraz zaman alıyor ama asit bazdan nefret ediyorum ve bunun daha iyi olduğunu düşünüyorum, verimi söyleyemiyorum çünkü bir leackart indirgemesinden saflaştırmak için biraz amin kullandım ...

ve bu yüzden başka bir şey soruyorum metilamin hcl yapabilirim küçük ölçekli meth üretmenin bir yolu var mı?

Attachments

• As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Yapıyorum ama metanol ile ne kadar asit karıştıracağıma dair bir göstergem var, bu yüzden şimdi bunu biliyorum 5 ml ekleyin ve neredeyse tüm asidi / metanolü eklediğimde test tripleriyle kontrol edin. normalde 30 şerit kullanıyorum çünkü baştan başlamak zorunda kalmaktan nefret ediyorum.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Karışımdan bir damlayı şeridin bir kısmına aktararak bir şeridi tekrar tekrar kullanın.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
o masraflari yaptim
Evet, şimdi ucuz olanlardan sipariş ettim. 1 şerit laktoz kağıdı.
Daha önce Calroth'tan 4 bloklu plastik şeritler almıştım.