Deneyimli aşçıların bilgisine ihtiyacım var, lütfen!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ev ortamında zorlu koşullar altında cam terazi yoksa nasıl başarılı olacağım? Etrafımdaki herkesin kristalden haberdar olduğunu saklamak çok zor. Uzun zamandır makaleler okuyorum ama bildiğim bir pişirici yok. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? En basit ve en kolay şekilde, mükemmel olmasa bile başarı sayılabilecek bir şekilde pişirmek istiyorum. Türkiye'de yaşadığım için şartlar gerçekten çok zor.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Neredeyse aynı anda hem pasta yemek hem de pasta yemek istiyorsunuz. Bu mümkün değildir.

Sentezlemek istediğiniz şeyin sentez raporlarını okumak için zaman ayırın, amfetamin, kristal vb. tariflerde öncüller, ekipmanlar vb. yazıyor. koşullarınıza göre seçin.

Saygılarımla

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Haklısınız, gerçekten biraz sabır gerektiriyor, ancak bu merdivenleri tırmanırken elimi tutacak bir ustaya ihtiyacım var gibi görünüyor. Altyapı olarak sıfırdan okuyarak daha çok şey öğreneceğim ama bir süre beklemiş olacağım. Yorumunuz benim için gerçekten çok önemliydi, teşekkür ederim...

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Söz konusu kimya ise bizler kimyager, operatör, teknisyen ya da araştırmacıyız. Eğer sarma ya da melanzan yapımından bahsediyorsak, IMO'ya göre aşçılar haklı.