Question <investigation & study> kontamine metamfetamin pt I: test, analiz

phenethylope

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Arka plan hikayesi: Uzun lafın kısası, boktan bir methim var! Bir yıldır bu web sitesinin eteklerindeydim ama resmi olarak merhaba demeye karar verdim.

Hızlı FTIR testinden ilk olarak, içinde biraz ketamin vardı. Araştırmalarıma göre her ikisi de suda çözünebiliyor ve kolay bir yöntemi olup olmadığından emin değilim.
En kötüsü de içinde birkaç tane (birkaç taneden fazla) kırmızı, mavi kahverengi bok vardı... Potansiyel olarak 3 haneli alışverişlerde asla böyle bir iğrençlikle karşılaşmadım. Sınırlı bilgime göre, içinde hala yanlış yıkanmış prekürsör tipi bir pislik var gibi görünüyor.

Eylem planı: Yüzey Ramanının yanı sıra FTIR kullanan bir yere daha ayrıntılı numune göndereceğim.
En güzel parçayı toplayıp hızlı bir yıkama yapabilirim ve belki de ilk ABE'mi bile yapabilirim.

soru-
ketamin ve metamfetamini ayırmak için iyi belirlenmiş bir yol var mı?

Bugün daha sonra fotoğraf ekleyeceğim, okuyan herkese teşekkürler

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,005
Deals
1
Asidi nötralize ederseniz, baz formunda, meth aseton kloroform ve eterde çözünür ve keta, I've aseton ve eterde çözünmez ve kloroformda sadece kısmen çözünür. Aseton bana açık bir seçim gibi görünüyor. Ketamin hcl çözünürlüğü için herhangi bir veri bulamadım, ancak muhtemelen birini çözen ve diğerini çözmeyen bir çözücüdür.