Amfetaminler için sülfat tuzlarının tercih edilmesinin bir nedeni var mı?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Konsantre sülfürik asidin içinde su olmadığını biliyorum, bu yüzden bir tuz yaparken idealdir, ancak sülfat tuzlarını çoğu öğreticide gitmenin yolu olarak görmenin ana nedeni bu mu?

Sonunda amfetamin freebase elde etmeyi başardım ve şimdi soru şu: gaz mı yoksa aseton/sülfürik asit yolu mu?

Bu işin iç yüzü nedir?

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Amfetamin sülfat higroskopik değildir, bunun ana nedeni budur. Amfetamin monofosfat da yapılır, daha yumuşak etkilidir. Asetonu sülfürik asitle karıştırmak çok kötü bir fikirdir - ek kirlilikler verecektir, alkol ve sülfürik asit karışımı kullanın. Fosforik asit aseton ile birleştirilebilir.
Hidroklorür çok hızlı bir şekilde su birikintisine dönüşecektir, havadaki suyu çok güçlü bir şekilde çeker.

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Evet, bunu bana tam olarak yaptıktan sonra söyle, ayrıca bilmem gerekirdi tbh.

Bir şey yapmadan önce, 20 dakika boyunca oturdum ve sülfürik asit için reaksiyona girmeyecek bir çözücü olarak ne kullanabileceğimi düşündüm... idk neden alkolü düşünmedim... sanırım sadece dehidrasyon gücünü hatırladım ve alkollerle reaksiyona gireceğini varsaydım..... Eter işe yaramadı, hekzan/heptan içinde çözünmüyordu (geriye dönüp baktığımda - duh). asetona ekledim ve hiçbir şey hemen reaksiyona girmedi, ancak bu hatayı daha önce yapmıştım ama bu sefer başlangıçta beyaz bir bok görmedim, bu yüzden siktir et dedim.....

Ortalık çabucak karıştı.......

yani izopropil alkolde sülfürik kullanın diyorsunuz değil mi? ve içine damlatın? çünkü bu tamamen mantıklı

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Asetonu sülfürik asit ile karıştırdım
İçinde hiçbir yabancı madde yok, harika bir ürün

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sülfürik asit, asetonun polikondenzasyonu ve ardından polimerizasyonu için bir katalizördür. Asit konsantrasyonu ne kadar yüksek olursa reaksiyon da o kadar hızlı olur.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Daha fazlasını ekle
Üç aseton molekülü konsantre sülfürik veya hidroklorik asit etkisi altında yoğunlaştığında simetrik trimetilbenzen (mesitilen) oluşur

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Hayır, haklı. Bu beyaz, ip gibi bir şey. Suda çözünmüyor gibi görünüyor. Sülfüriği asetonda yüksek konsantrasyonlarda yeterince uzun süre bırakırsanız kırmızıya da dönüşür.... en azından bende öyle oldu...

View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Amfetaminimi güneşte kuruttuğumda turuncu ya da kırmızıya yakın bir renge dönüştü

Ben de Bay G.Patton'a söyledim, o da bana ultraviyole ışınlarına veya oksijene maruz kalırsa reaksiyona girerek ürünü bozduğunu, bu nedenle ürünün kurutulması sırasında ışıktan ve havadan uzak tutulması gerektiğini söyledi.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Ayrıca asetonu sülfürik asit ile uzun süre bırakmayın

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Safsızlıklarınız büyük olasılıkla geri kazanım aşamasındadır ve asetonlu asitten kaynaklanmamaktadır

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Asetonda sülfürik asit kullanarak bir hata yaptığımda ve yıkanması çok zor olan sümüklü sarı bir toz elde ettiğimde, alkolde asit kullandığımda benzer sentezlerde hiçbir sorun olmadı.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Benimki yaklaşık 10 yıl önce kırmızılaştı ancak davranışları veya faydası üzerinde herhangi bir etkisi olmuş gibi görünmüyor

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Tuzlama için Aseton-Sülfürik asit karışımı elde etmeye çalıştığım uzun bir dönem oldu ve mesilat oluşumunu (kırmızı renk ve kötü koku) önlemenin tek yolu dondurucu soğuk aseton ve asit kullanmaktı, ancak azami özen gösterilse bile bir süre sonra (birkaç saat) kırmızıya dönüyordu. Deneyimlerim w2x3f5 'in sülfürik asit-IPA karışımının tuzlama için çok daha iyi olduğunu söylediğini doğruluyor.

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
A-fosfatın kaynama noktası daha düşük olduğu için ABD'de daha yaygın olduğunu okudum, böylece onu içebilirsiniz. Ancak bu, onu kuru bir şekilde saklamanız gerektiği sorununu da beraberinde getiriyor.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Fosfat ile ilgili bir sorun var, eğer monofosfat aldıktan sonra iyi kurursa, fosfatların geri kalanı kurutulamayan sümüktür

View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Kabaca %85 fosforlu asit kıvamında mı, yoksa... yapışkan mı?

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Fosforik asit miktarına bağlı olarak, farklı bileşimde bir tuz elde edersiniz. Standart olarak, serbest baz aseton ile seyreltilir ve ph 6'ya damla damla fosforik asit eklenir, asetondaki tozun kıvamı katı olmalı, sümük gibi olmamalıdır. evet %85 fosforik asit tuz yapmak için iyidir, eğer sorduysanız

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Hayır. Neden IPA'da amfetamin fosfat kurutulurken "şurup" kaldı, ilk başta aynı kıvamda olduğu için fosforik asit olduğunu düşündüm ama asidik değil. Şimdi başka tuzlar olabileceğini düşünüyorum.

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Ben de bu şurubu birkaç kez aldım.... ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ve bunu sülfürik asit kullanarak alıyorum. genellikle çok fazla kullandığımda ve ph 6'nın altına düştüğümde olur, ama şans eseri olabilir... başardığımdan çok daha fazla başarısız oldum, ama başardım, benim için harika çalışan bir yöntem buldum ve bu yüzden sadece buna bağlı kaldım...

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Alkolde tuz elde edemedim, sadece asetonda fosfat yaptım, içinde iyi kristalleşiyor.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Amfetamin mono-Fosfat suda titrasyon yoluyla hazırlanmalıdır, istediğiniz ph 5 ila 6'dır. Monofosfat alkolde hazırlanamaz, çünkü fosforik asit %75 ya da %85 fark etmez, olduğu gibi ya da alkolde baza eklendiğinde, Amph'ın aniden sakıza dönüştüğü ve artık asit almadığı bir nokta gelir. Yani elinizde bir polifosfat karışımı var. Bu sakız kütlesini kurutmak sorun değildir ve sorunsuz bir şekilde kurur ve tüketilebilir ve kötü değildir, ancak mono-fosfat değil.
Polar olmayan bir çözücüde baza su ve ardından seyreltilmiş fosforik asit ekleyerek ve ardından her ikisini de karıştırarak yapılabilen monofosfat, polifosfattan ve ayrıca sülfattan çok daha fazla suda çözünür olma avantajına sahiptir. Bu daha yüksek çözünürlük, daha iyi bir biyo-yararlanım anlamına gelir ve diğer tuzlara göre biraz daha hızlı bir başlangıca sahiptir. Sadece karbonat tuzunun onu geçtiği söyleniyor ama ben hiç yapmayı denemedim.

Şimdi monofosfatı suda yaptığınızda ilk önce sizi rahatsız edecek bir şey oluyor: Fosforik asidi eklerken önce tuzun çözeltiden düştüğünü göreceksiniz ve bu sizi mutlu edecek. Daha fazla asit eklerken aniden tüm tuz -puf! - tekrar kaybolacaktır! Bunun kötü olduğu sülfürik asitten farklı olarak, suda en iyi çözünürlüğe sahip olanı istediğiniz için fosforik asit tuzlarında tam olarak istediğiniz şeydir. Bunu da ph 5 ila 6'da ve suyu ayırıp buharlaştırdıktan sonra elde edersiniz.

Çok fazla asit eklendiğinde ortaya çıkan kırmızı renk, asit veya amfetaminden değil, safsızlıklardan, özellikle de P2P ve işlem sırasında ortaya çıkan hafif bazik safsızlıklardan kaynaklanır. P2P, bazların ve asitlerin varlığında amfoterik olduğu için buhar damıtmalarından ve A/B prosedürlerinden güzel bir şekilde geçer, özellikle bazlarla, aniden çok daha geniş bir ölçüde suda çözünür hale geldiğini söyleyin.
Gerçekten temiz Amfetamin bazı, ne kadar asit eklerseniz ekleyin renk değiştirmez. Burada gördüğüm reaksiyon sonrası protokollerin hiçbiri gerçekten temiz Amfetamin bazı üretmiyor ve bu nedenle renk değişikliği (pembeden kırmızıya) sorunuyla ilgili okuma hiç de sürpriz değil.

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
aseton çok daha iyi çalışıyor, sümüksüz, iyi bir katı tuz ortaya çıkıyor. Ben şahsen 2005 yılında kontrol ettim)))

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
P2p ve renklendirme ile ilgili olarak, destekleyeceğim. bu doğrudur. P2p ve türevlerinin safsızlıkları yan ürünler nedeniyle renk verir, bu aynı zamanda p2np ve p2p sentezleri için de geçerlidir, yüksek vakumda fraksiyonel damıtmadan sonra amin, fazla asit kullanıldığında renk vermez, aminin saf bazı tamamen renksiz ve şeffaftır.