[Asitle giden herhangi bir BMK glikatın 15 dakika döndürülmesi.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Bu özel bir şey değil;
  1. 1KG glikat (sıvı da olabilir).
  2. 1KG su (daha sıcak su daha az asit demektir).
  3. 1,2L %98'lik sülfürik asit.
Asidi yavaşça içine dökerken biraz karıştırırsanız bu IBC'ye bile ölçeklendirilebilir.

Ben yapmadım, ama en iyisi glas üzerinde kapalı yapmak ve dumanın bir PTFE hortumdan güçlü bir sodalı suya veya kabartma tozu içeren suya fokurdamasına izin vermek olacaktır.
Bu şekilde ısıtarak yaparsanız, asit çözücünüzü yeniden kullanmak için yeniden ısıtabilirsiniz.

Bunu herhangi bir kalite paslanmaz çelikle kullanmayın. Titanyumla bile kullanılması önerilmez.
Orman yöntemleri için HDPE plastikler, yeniden kullanımlar için cam.

Bu reaksiyonda indirgemeyi büyük olasılıkla dumanların yaptığını unutmayın, bu reaksiyondan sonra pH 14 ve ardından pH 7 koymalı ve ya vakumla imha etmeli ya da 130 dereceye kadar kaynatmalı ve başka reaksiyonlarda kullanmalısınız. Hidrojenasyon ile platin kullanmazsanız ve yağ berraksa, genellikle vakumsuz kullanabilirsiniz.

Normalde bu kadar berrak olmayan sülfürik asitle rengimin çok berrak olduğunu belirtmeliyim (muhtemelen tahta çubuk kullandığım veya çok fazla vulkanik olduğu için)

Attachments

• zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
BMK 5449'dan damıtılmamış Fenilaseton'um şöyle görünüyor:

Iw8EftZzFm

Endişelenmeli miyim?

View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Sülfürik asit ile deneyin ve göreceksiniz. Sülfürik asitli olanı, eğer az yanmışsa, ekstraksiyon yapmadan cıva reaksiyonundan doğrudan sodalı su elde edebilirsiniz.

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Ne yazık ki şakayı anlamamışsınız gibi görünüyor. Bunun nedeni hayatınızda hiç temiz P2P görmemiş olmanız olabilir, ama ben sadece tahmin ediyorum.

Üzülerek söylüyorum, bu "yöntem" iğrenç bir şey. Ayrıca Glisidatlar için değil, glisidik asit tuzları için aynı şey değil.

Ama burada ahlaki vaazlar vermek için bulunmuyorum, bunun kalite gözetmeksizin kar odaklı olduğunun farkındayım ve Leuckart'ın uyguladığı türe ve gerçek Amfetamin ile giderek daha az ilgisi olan "Macun" ürününe çok iyi uyuyor. ve bu yüzden "Amfetamin Ultra +++" veya benzeri olarak satılıyor,% 90 Kafein,% 5 Katyon bazlı RC, geri kalanı boktan ve balık kokusu için her şeyin üzerine bir miktar amfetamin bazı serpiliyor. O zaman optimizasyonun zirvesi budur, çünkü kimya ile uğraşmaya hiç gerek kalmaz. Bu şekilde ne kadar zaman kazanabileceğinizi bir düşünün!

Burada insanlar hiç saflaştırılmamış ve laboratuarda test edilmemiş bir şeyi saf olarak adlandırmaktan kaçınırlarsa memnun olurum. Amfetamin, Meth, Mephedrone için tüm "büyük ölçekli" sentezlerden bahsediyorum. A-PVP vb.

Söylediğim gibi, tüm bunları eleştirmiyorum, herkes bu tür sorulara kendisi karar vermelidir, ancak zaman kazandıran ultra basitleştirilmiş yolların kaliteli ürünle sonuçlandığına inanarak kendini kandırmaktan kaçınarak gerçekliğe ve dürüstlüğe ayak uyduralım.

Teşekkürler.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Ürününüz temiz olduktan sonra vakumla damıtıyorsanız, tüm yöntemler damıtılmış maddeler gerektirmez. Emde yönteminin vakumlu P2P kullanmasının nedeni, pahalı platin

Burada vaaz vermek istemezsiniz ama 100 ml'lik partiler ile 100L'lik partiler arasında fark vardır.

Fosfor asit indirgemelerinde de safsızlıklar vardır çünkü dökme olarak her zaman inox 316L (daha da düşük) kullanırlar ve bu da sonunda beyaz fosforunuz yeşile döndüğünde gördüğünüz yağa girer.

Ve sülfürik asit veya beyaz fosfor ile indirgenmiş p2p arasında fark vardır, kendiniz bir Cıva indirgeme ve kül suyu koyarak kontrol edebilirsiniz, sülfürik asitle çevrilmiş olan diğerinin aksine doğrudan üstüne gider (sıcak kül suyu kullanırsanız)

Ama bu Intel'i hiçbir yerde okumuyorsunuz.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
bak jb kimsenin sana bir şey söylemesine izin verme... inan bana bir bok bilmiyorum... bildiğim tek şey para. bir arka kapı rotasına çok yakınsın... inan bana... etrafta dolaşmaya devam et ve ödüllendirileceksin... :ninja:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Bu hiçbir anlam ifade etmiyor, üzgünüm.

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
fosforik asit mi yoksa hcl hidroliz mi? biri bana sitrik asidin en iyi sonucu verdiğini söyledi

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Bu muhteşem P2P'yi elde ederken hangi asidi ne miktarda kullandığınızı bize söyleyebilir misiniz? :)

View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Kazanmanız durumunda, fosporik ihtiyacım var :LOL::LOL:

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
1KG üzerinde 0,5L su ile 1,5L beyaz fosfor kullanıyorlar (sodyum tuzu olanı).

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
fosporik asit demek istiyorsunuz, değil mi?

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tatmin edici sonuçlar elde edene kadar farklı asitlerle deneyler yaptı ve buna bağlı kaldı. Deneme ve yanılma en iyi arkadaşınızdır.
Kimyaya ve araştırmaya biraz sevgi verin ve ödüllendirilebilirsiniz.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
u atmak kuru buzu hızlı kullanmaktır

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Ve sonra manuel ısıtma mı uygulayacaksınız?

Bu 15M dönüşünü iptal eder, değil mi?

Bunu nasıl yapacağımı glas'ı kurduktan sonra yapacağım

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
dönme ile neyi kastediyorsunuz? ve bu reaksiyondan sonra elde edilen maddeye bu durumda nasıl denir? teşekkürler

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Döndürmek için aside ihtiyaç duyan herhangi bir bmk tozu, bu yöntemle çok hızlı bir şekilde bmk yağına dönüştürülebilir.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba, veriminiz nedir?