Saçma Toleransım hakkında konuşalım

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Başlangıç olarak, şu anda bir SSRI kullandığımı ve bu hafta itibariyle psychedelics ve SSRI'ların iyi geçinemediğini keşfettikten sonra kendimi bıraktığımı belirteceğim. Buna rağmen her zaman her şeye karşı delicesine yüksek bir toleransım olmuştur. SSRI'dan önce sadece bir taban çizgisine ulaşmak için avuç dolusu mantar alırdım. Bir keresinde bir torba mantar sakızım vardı, 'bir yolculuğa çıkmak için iki tane yiyin, tüm torbayı yiyin ve aya gidin' ve hepsini almam konusunda büyük bir uyarı vardı, ben de hepsini yedim ve kesinlikle hiçbir şey olmadı. Ayrıca eczane düzeyinde bir ketamin tedavisi denedim, sanırım 6 seans boyunca 1200 mg'dı ve bazı iç gözlemler dışında başka hiçbir şey olmadı.

Hiç görseller görmedim ya da ses artışı yaşamadım. Hafta sonu bir DMT kalemim vardı, 2 gün boyunca tüm gramı aldım ve gerçekten tek yaptığı beni uykulu yapmaktı. (yatak lol için iyiydi)

Kaptan Sandoz bana LSD gönderdi ve bir noktada yanağımda 6 tane birden vardı, hiçbir şey yoktu.

Yaklaşık iki yıldır bir psikiyatristle çalışıyorum ve gerçekten kötü olan DEHB'mi çözmeye çalışıyorum. Hiçbir şey işe yaramadı, bir süre Wellbutrin kullandım, kendi beynimin kontrolünde olmadığımı hissettirdi, her zaman 'kilitlenmiş' hissettim.

Ancak 4mmc'nin beynimin düzgün bir şekilde 'çalışmasını' sağladığını keşfettim. Aşırı terleme gibi normal yan etkilerin dışında, bana enerji verdi ve aynı anda 18 şey yapmamı sağladı ama aslında bu 18 şeyi TAMAMLADI lol. İlk kez bir 'uyarıcı' benim için işini yaptı.

Psikiyatristime işimizin bittiğini ve sütten kesmenin başladığını söylemek için hazırlanıyorum. Resmi 'yasal' yolu denedim, şimdi bana yardımcı olan tek şey bu gibi görünüyor. Son iki yıldır o kadar çok farklı uyarıcı kullandım ki sayısını unuttum.

Aptal beynime neler oluyor? Şu anda MDMA kullanıyorum, hoşuma gidiyor ve benim için işe yarayacağını düşünüyorum ama kesinlikle farklı bir his. Meth'i hiç denemedim ve harika olabileceğini düşünüyorum, Meth ve 4mmc arasındaki kimyasal bazlar ne kadar benzer? Kaygan bir zeminde olduğumu biliyorum ve elimden geldiğince dikkatli davranıyorum, bu yüzden tavsiye almak için gruba ulaşıyorum.

Herhangi bir öneriniz veya denemem gereken başka şeyler var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Mefedron, fenilin 4(para) pozisyonunda metile ve b-karbonu üzerinde çift nbond oksijene sahiptir, bu da onu bir keton yapar. Bu maddeleri çıkarırsanız meth olur. Wolfe Kitshner indirgemesi yapın, bu oksijeni çıkarır ve PMMA olur.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Lanet olası FASCINATING!! Teşekkürler Frit

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bir süre Adderall XR 30mg kullandım. İlk başta işe yaradı ama geceleri bana anksiyete vermeye başladı. Yıllardır internetten bastırılmış addys sipariş ediyordum (meth) bu çok daha iyiydi. Geceleri endişe yok ve tekrar uyuyabilirim. Ancak bağımlılık yapan bir kişiliğim var ve günde birkaç kez 60-90 mg almaya başladım. Armodafinil de harikaydı. Hızlı değildi ama gerçekten odaklanmamı sağladı. Alması çok kolay

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bunlar harika ipuçları teşekkürler @miner21, 7-15 yaşları arasında Ritalin kullandım ve her zaman nefret ettim ama geriye dönüp baktığımda, onsuz okulda tam bir çöp ateşi olabilirdim. Bunca zaman geçti ve Psikiyatri Doktoru hala addy'lerden bahsetmedi, bu yüzden bir nedenden dolayı benim için işe yaramayacağını düşünüyor olmalılar. Ayrıca oldukça bağımlılık yapan bir kişiliğim var (eğer elimde varsa neden içimde değil lol) Meth'ten önce Armodafinil'i deneyebilirim ... Meth lol'ü gerçekten seveceğime dair bir his var içimde ve belki de Armo'larla bunu biraz azaltabilirim, kesinlikle denemeye değer!

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Şaşıracaksınız. Metamfetamin kullanan tanıdığım çoğu insan kafayı bulmakta bile zorlanıyor ve sadece devam ediyorlar çünkü metamfetamin olmadan yorgunluktan ölüyorlar. Meth çok abartılıyor. Son 30 yılda pençeleri kırıldı. 1999'dan beri motorcu barı çatışması görmedim.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
:ROFLMAO:
Kahretsin, belki de o eski atışları geri getirmenin zamanı gelmiştir! Son birkaç on yıldır kalite neden bu kadar istikrarlı bir şekilde düşüyor? Tüm ekipmana sahip olsaydım, beni %98-100 saflıkta cam yapmaktan alıkoyan şey neydi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bu garip bir senaryo. Hadron çarpıştırıcısı ve Mandela etkisini düşünün. Gerçekten de %50 sinüs ilacı olması dışında neler olduğundan emin değilim. Eskiden n-isopropylbenzylamine olduğunu düşünürdüm ama drugs.data bunu hiç bulamadıklarını ve standardı iki kez satın aldıklarını ve ayırt etmenin kolay olduğunu söylüyor. Aktif olmayan ya da zayıf olan, bir insanın ayırt edemeyeceği birçok kristalin famin var. Geçen gün sakladığım bazılarını izomerleştirmeye çalıştım. 0 D izomeri elde ettim. Kristaller uçucu olmayan çözücüde hiç görünmedi. Ltartarik asit kullanıyordum ve Lmeth Ltartate'ın çökelmesini bekliyordum. Nötralize ettim ve ph5'e kadar hcl ekledim ve meth'in her zerresini geri kazandım ve içtim. Bu garip çünkü L'yi geri kazanmaya çalışıyordum ama olmadı. Bu gerçekten dea'nın söylediği gibi p2p'den D'yi izomerize ediyor mu?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Şimdi iki kez denedim. Sonuç aynı. Orada çok açıklayıcı değildim ama sulu bir hcl çözeltisi baz aldım ve baz yağı ayırdım ve sonra baz yağa ve L-tartarik aside tatlı su ekledim ve 2 saat geri akıttım. Sonra dietil eter koydum ve bir süre karıştırdım (bu, baz meth'i almak için (D, çünkü L'nin Lmeth Ltartrate olmasını ve bir tuz olmasını, polar içinde kalmasını bekliyordum). Ancak etil eteri ayırdıktan ve SUYU buharlaştırdıktan sonra hiçbir şey yoktu. Eteri %37 sulu hcl ve 25ml dh20 ile ph 5'e kadar asitlendirdim ve suyu ayırıp buharlaştırdığımda her şeyi geri kazandım. Bana göre bu, içinde L meth olmadığı anlamına geliyor, çünkü L-tartarik'i reflüde 2 saat sonra bile konjuge edemedim. Beklediğim sonucun bu olmadığını söylememe gerek yok, yoksa zamanımı boşa harcamazdım. DEA, Meksika'da p2p mrth'ı izomerize ettiklerini ve kartel meth'inin rasemik değil D olduğunu iddia ediyor, ancak bu bok beni hala uçurmuyor, bu yüzden kafam karıştı

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Genel olarak oldukça ilginç bir reaksiyon süreci. Kartellerin buradan nereye varacaklarını merak ediyorum.

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Burada toleranstan mı bahsediyoruz? Lanet olsun. 4 yıl boyunca her hafta bir ons buzu bir haftadan daha kısa sürede yakıyordum. Bir gün bile kaçırmadım. Şimdi bir mf'er kadar kuruyum ve günde bir kez 30 mg XR adderall ve günde iki kez 15 mg anlık alıyorum ve bu beni sabahları yataktan bile çıkarmıyor. öğleden sonra gözlerimi açabilmek için 3 XR ve 5 anlık almam gerekiyor (yüzleşelim, sabahları işemek için bile kendimi sürükleyemiyorum, bu yüzden her gün öğleden sonra 2 civarında uyanıyorum.) ne yazık ki adamlarım uzun bir süre kilitli kaldı ve sıfır bağlantım kaldı, bu da beni kendi kişisel şefim olmaya indirgedi boyardeez fıstıkları nasıl kimyager olunacağını anlamaya çalışırken bir patlama yaşayacak.

View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Zorunluluk icadın anasıdır dostum! Bu çok vahşi. Bizim gibiler için bir olimpiyat olmaması çok sinir bozucu.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Öğrenmek için doğru yerdesiniz ve bu arada, burada rekabetçi fiyatlarla meth satan pek çok insan var. Sanırım 5 farklı kişiden meth aldım ve hemen hemen hepsi aynı Meksika kartelinin malıydı, ki o fiyata yapamam

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Benzedrex ekstraksiyonu yapabilirsiniz.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Robot tablet DXM HBr alabilirsiniz. 5 ila 16 gün boyunca günde iki kez (12 saat arayla) 90 mg DXM HBr (Dekstrometorfan HBr) alabilirsiniz. Uyarıcı kullanımını azaltın veya ortadan kaldırın. Serotonerjik ilaçlardan (MDMA, LSD, SSRI Antidepresanlar) uzak durun. Dekstrometorfan bir SNRI (Serotonin Norepinefrin Geri Alım İnhibitörü) ve bir NMDA antagonistidir. NDMA antagonizması ilaç toleransını azaltan şeydir. İlaçlara karşı tolerans eskisinin 1/2 ila 1/3'ü kadar olacaktır.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
5 ila 15 gün boyunca günde iki kez (12 saat arayla) 90 mg DXM HBr (Dekstrometorfan HBr) deneyebilirsiniz. DXM bir SNRI ve bir NMDA antagonistidir. Çok fazla uyarıcıdan kaçının ve kesinlikle Serotonini etkileyen herhangi bir şeyden (MDMA, Shrooms, SSRI Antidepresanlar) kaçının. O zaman ilaçlara karşı tolerans eskisinin 1/2 ila 1/3'ü kadar olacaktır. NMDA, tolerans oluşturma mekanizmalarından biridir. Bir diğeri de CREB reseptörleridir, ancak henüz CREB inhibitörleri var mı bilmiyorum.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
BlueDex teşekkür ederim, gerçekten bir şeyleri değiştirmek zorunda kalacağımı düşünüyorum ve önümüzdeki günlerde bunu daha fazla araştıracağım. Sahip olduğum bu harika Meow Meow'a sadece bir gram kadar girdim ve dün beni birkaç adım yürümekten bayılabileceğim konusunda endişelendiren aynı miktar bugün benim temel çizgim ... Beynimden nefret ediyorum!!! Tam bir pislik!!!