Mephedrone depresyonumu iyileştirdi!

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
Merhaba, 4 yıldır depresyon yaşıyorum, covid başladığından beri izole oldum ve birçok arkadaşımı kaybettim ve sosyal becerilerimi kaybettim. Gezegendeki her anti depresanı kullanmayı denedim ve hiçbiri gerçekten yardımcı olmadı. Kısa bir süre önce 100 hafta boyunca her gün yaklaşık 200-2 mg mephedrone aldığım bir mephedrone alemi yaşadım. Bundan sonra depresyonum iyileşti, şimdiye kadar hissettiklerimin en iyisini hissediyorum. Tüm kişiliğimi ve kaybettiğim her şeyi geri kazandım. Bunun nasıl olduğundan emin değilim ama beni kurtardığı için 4-MMC'ye sonsuza kadar minnettar olacağım.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
213
Depresyonla ilgili yaşadığınız zorlukları duyduğuma üzüldüm, ancak kendinizi daha iyi hissetmenize sevindim. Bununla birlikte, son mephedrone kullanımınızla ilgili bazı kritik bağlamlar sağlamak istiyorum. Sizin özel durumunuz için bile değil, çünkü arka plan verilerinin çoğunu bilmiyorum. Ancak bunu okuyacak ve mefedronun bir ilaç olarak kullanılabileceğini düşünebilecek kişiler için.

Yaşadığınız olumlu değişimin sizi derinden etkilemesi anlaşılabilir olsa da, depresyonu kendi kendine tedavi etmenin bir yolu olarak mephedrone veya benzer maddeleri kullanmak riskli olabilir ve şu anda yaşadığınız etkiler geçici olabilir veya uzun vadeli sonuçlar doğurabilir.

Mephedrone serotonin, dopamin ve norepinefrin gibi nörotransmitterlerin -ruh halini, enerjiyi ve keyfi etkileyen beyin kimyasalları- salınımını etkiler. Bu ani dalgalanma, geçici öfori duyguları, gelişmiş sosyal bağlantı ve depresif semptomların azalmasına neden olabilir, bu da şu anda neden daha iyi hissettiğinizi açıklayabilir.

Bununla birlikte, mephedrone'un uzun süreli kullanımı, beyin dengeyi sağlamak için mücadele ederken bu nörotransmitterlerin tükenmesine yol açabilir. Bu genellikle şiddetli depresyon, anksiyete ve ruh hali dengesizliğinin eşlik edebileceği bir "çökme" veya "iniş" aşamasına yol açar.

Hissettiğiniz rahatlama, mephedrone'un beyni nasıl etkilediğinin doğası gereği geçici olabilir. Bir uyarıcı tıkanmasından sonra, kullanıcılar beyinleri nörotransmitterlerin tükenmesini telafi ettiği için genellikle kısa bir yükselmiş ruh hali penceresi yaşarlar, ancak bu etki geçtikten sonra, depresyon veya anksiyete semptomları genellikle daha yoğun bir şekilde geri dönebilir.

Birden fazla antidepresanı deneyip başarılı olamamanın yarattığı hayal kırıklığını anlıyorum. Depresyon tedaviye çok dirençli olabilir ve bireylerin geleneksel yaklaşımlardan hayal kırıklığına uğraması nadir değildir. Bununla birlikte, mephedrone'dan daha sürdürülebilir ve daha az zararlı olabilecek alternatif tedaviler ve yaşam tarzı yaklaşımları vardır, örneğin:
  • Terapiler: Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), farkındalık temelli bilişsel terapi veya psikodinamik terapi, ilaçların tek başına hedef alamayacağı bazı altta yatan sorunların ele alınmasına yardımcı olabilir.
  • Yaşam tarzı: Düzenli egzersiz, yapılandırılmış sosyal etkileşim ve farkındalık uygulamalarının ruh halini olumlu yönde etkilediği kanıtlanmıştır.
  • Yeni Yaklaşımlar: Tıbbi gözetim altında ketamin veya psilosibin terapisi gibi tedaviler, tedaviye dirençli depresyon için ilgi görmeye başlamıştır. Bu maddeler geleneksel antidepresanlardan farklı şekilde çalışır ve rahatlama için daha kontrollü ve terapötik bir yol sunabilir.
Şu anda nasıl hissettiğinizi göz önünde bulundurarak, deneyiminiz hakkında bir ruh sağlığı uzmanıyla konuşmak faydalı olabilir. Kullanmaya devam etmek cazip gelse de, bir terapist veya psikiyatrist depresyonunuzu yönetmek ve yeniden keşfettiğiniz olumlu yönleri korumak için daha güvenli ve uzun vadeli bir plan geliştirmenize yardımcı olabilir. Şu andan yararlanmaya ve uzun vadeli bir stratejiye geçmeye değer.

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
Yanıtınız için teşekkür ederim! Mephedrone'un kendisinin depresyonumu iyileştirdiğini söylemiyorum ama artan sosyalliğim ve konuşkanlığım kişiliğimi ve özgüvenimi yeniden kazanmamı sağladı. Ayrıca birçok arkadaşım ve ailemle yeniden bağlantı kurdum.

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
34
Deals
13
Sadece bir süreliğine. Ur depresyonu şimdi maskeleniyor. Paracelsus'un size yazdıklarını dikkatlice okuyun. Eğer bir uzmana görünmezseniz depresyonunuzu tedavi edemezsiniz.

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
Ne söylemeye çalıştığınızı anlıyorum, ruh halindeki artış geçici olsa da, arkadaşlarım ve ailemle yeniden bağlantı kurmam beni gerçekten daha iyi hissettirdi. Depresyonum izolasyonumdan kaynaklanıyordu, bu yüzden bu beni bundan kurtardı. Depresyonda olmadığımı söylemiyorum çünkü mephedrone'dan öforikim, mephedrone'dan artan sosyalliğin izolasyondan çıkmama yardımcı olduğunu ve depresyon konusunda bana yardımcı olduğunu söylüyorum. Mephedrone'un dolaylı olarak yardımcı olduğunu söylüyorum çünkü ilişkilerimi yeniden kazanmamı sağladı. Kaba falan konuştuysam özür dilerim, İngilizce benim ana dilim değil. Ayrıca depresyonumu ve sosyal kaygımı düzeltmek için sayısız ilaç ve terapi denedim ve hiçbir şey yardımcı olmadı, bu yüzden doğrudan yardımcı olmasa bile bunun bana yardımcı olduğu için minnettarım, bunun yerine sorunlarımı kendim çözmem için bana bir destek verdi.

Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
benzer bir deneyim yaşadım, rutin ve konfor alanı sizi yeni deneyimlere veya bir amacınız olduğunu hissetmeye karşı gerçekten "alerjik" hale getirebilir, en küçük ve önemsiz şeylerle bile ilgilenmenize neden olan veya çocuksu coşkunun nasıl bir his olduğunu hatırlatan bir ilaç, naçizane görüşüme göre bazı disfori vakalarında işe yarayabilir, elbette serotonin ve dopamindeki geçici artışla değil, kullanım sırasında yapılan ve psikolojik bir atılıma yol açabilecek düşünce süreçleriyle.

Sonuç olarak, öfori geçicidir ve aşırıya kaçılırsa son derece zararlıdır, ancak alışılmadık derecede güçlü, ancak geçici sinirsel aktivasyon nedeniyle kolaylaşan zihinsel süreçler, kişi çalışmaya istekliyse ve sadece akılsızca öfori ile beslenmiyorsa, kişinin sorunlarını farklı bir şekilde yeniden düşünmesine yardımcı olabilir, sonuçta bir ruhun bazen ihtiyacı olan şey sadece hayatta olmanın tadını çıkarmaktır.