My Avatar

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Kafam çok iyiydi, forumda aktif olmaya çalışmam söylendi ve insanların bu konuda ne düşünebileceğine dair küçük bir paranoya beni bu yazıyı yazmaya itti!

Şişman bir çocuktum, uyuşturucum şekerdi. Sonra bir gün, bir D.A.R.E. memuru sınıfımıza geldi. O tatlı logonun çıkartmalarını dağıttı, bizimle bir iki çalışma sayfası yaptı ve sonra bize bir sürü uyuşturucu gösterdi.

O güne kadar 'uyuşturucu' kullanmayı hiç düşünmemiştim. Ancak o günden sonra merakım harika bir uyuşturucu ağacına dönüştü.

Bugün bu sitede olduğum için D.A.R.E.'a teşekkür borçluyum ve teşekkürlerimi avatarım aracılığıyla ifade etmek istedim.

Şişman çocuklara dışarıda başka uyuşturucular da olduğunu öğrettiğiniz için teşekkürler D.A.R.E.! 💊

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
bu çok gerçek, ben de tam anlamıyla uyuşturucuya başladım çünkü çok küçükken babam bana uyuşturucu kullandığını ve ASLA uyuşturucu kullanmamam gerektiğini anlattı, ama geri zekalı bir çocuk olduğum için tek anladığım "asit yaparsan güzel renkler görebilirsin" oldu ve o zamandan beri uyuşturucu kullanmaya kararlıydım. ancak lisedeyken şansım oldu.

ortaokulda havali görünmek i̇çi̇n si̇gara i̇çmeye başladim ama li̇sede biraktim çünkü akci̇ğer kanseri̇ olmak i̇stemi̇yorum + uyarici kullanmaya ve ot i̇çmeye başladim ki̇ bunlar çok daha i̇yi̇

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Lol, tütün canavarından kaçmışsın, ne yazık ki benim için ot ve tütün birlikte çok iyi.

Çocuklar tuhaf, çok zeki ama aynı zamanda çoğu zaman tamamen geri zekalı gibi davranıyorlar

Hayatımın o noktasına kadar 'uyuşturucu kullanma' mantrasını birçok kez duymuştum. D.A.R.E. bir gün yakın arkadaşlarımı ilk kez 'gördüğüm' andı ve bize açıklanma şekli küçük şişman benim için çok kafa karıştırıcıydı: 'Uyuşturucular harika ve muhteşemdir AMA sizi tembel bir pislik yapar! Yapmayın! İşte size bir asit yolculuğunun ne kadar süreceği (eğer yanlışlıkla doz alırsanız)'

İnternet birçok kapı açtı, TOR çok daha fazlasını açıyor, biraz uyuşturucu alın!!! ;)

View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Evet, uyuşturucuların çocuklara anlatılma şekli korkunç. onlara "uyuşturucu kullanmayın çocuklar" demek onları sadece meraklandırır. uyuşturucuları açıklayın, etkilerini açıklayın, kararı kendi başlarına vermelerine izin verin. onlara şu ya da bu şeyi yapmalarını söylemek onları her iki şekilde de etkileyecektir. bilgi ve zarar azaltma, onlara uyuşturucu kullanmamalarını söylemekten daha önemli ve daha etkilidir.

ve kabul ediyorum, internet her şeyin mümkün olduğu büyülü bir yer ;)

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Siz ikiniz, risk altındaki gençler olduğunuzda ve uyuşturucunun etkileri hakkında daha fazla okul bilgisi aldığınızda, uyuşturucu kullanmaya daha fazla ilgi duyduğunuza bir örneksiniz. O zamanlar ben de biraz risk altındaydım ama genel olarak şöyle düşünüyorum. 1. Bariz dezavantajları nedeniyle uyuşturucu kullanmaya pek hevesli değildim ve cezası bana en itici geleniydi. 2. Zengin olmak (beni dünyaya ve dayanıklılığa alıştırmanın yanı sıra) ve sonra istediğim her şeyi yapmakla daha çok ilgileniyordum ve uyuşturucu satıcısı olmak çok heyecan verici bir işti ve kimya kızlarımı elde etmekti. 3. İş ya da bağımlılık için kötü suçlar işleyen çok sayıda kötü insanın bulunduğu büyük bir uyuşturucu sorunu var. 4... Çok sayıda uyuşturucu etkisi bilgisiyle eğitim almak için bunu yasallaştırmanız gerekir, ancak genç yaşta çok fazla uyuşturucu kullanmak, katkıda bulunmak için büyürken en iyi seçim değildir. Uyuşturucu bağımlılarının çoğu sokak mallarına para ödeyen alçaklardır. Eğer ağır uyuşturucu kullandıklarını açıklarlarsa, çoğu kişinin gözünde yanarlar ve suçlu olarak görülürler. Uyuşturucular davranışlarını oldukça acımasız hale getirir, evet egolarını tatmin ederler ve sizi kandırırlar. Bu baskın pislikler sosyal bir savaşın uyuşturucu sahnesini kurar ve normalleri korkutur. Bu yüzden en iyi ülkelerde bile insanlık gerçek özgürlüğe hazır değil🗽transhümanizm için liberteryanizm🚀

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bir 'kırılma noktası' olduğuna katılıyorum: "Uyuşturucu kötüdür, değil mi?" -Ben onlara inanıyorum, "Uyuşturucu seni korkunç bir insan yapar" -Ben- "O zaman uzak dursam iyi olur" -Giderim ve kariyer yaparım, toplumun giderek daha fazla asalağı haline gelirken bunu yapmaya çalışırım. Hayatın bu noktasında 'uyuşturucu kötüdür' mantrası nihayet sorgulanıyor: "gerçekten o kadar kötüler mi?" Bence cevap hayır, herkese kötü olduğunu ve bu konuda asla konuşmamamız gerektiğini söyleyen 'balyoz' teorisi sadece bizi daha meraklı hale getiriyor.
yeterince konuşulmuyor

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Değişiklik zamanı, Gemini ile üzerinde çalıştığım bu yeni logo kullanmamak için fazla harika, bu yüzden kayıt için: profil resmim eskiden D.A.R.E. logosuydu ama artık değil...