SON GÖNDERİM!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
İşte son yazım benim için çok üzücü ama tek amacım paylaşmak ve yardım etmekken bazı davranışlara tahammül edemiyorum.

Başka bir şey paylaşmayacağım veya kimseye PM veya başka bir şekilde yardım etmeyeceğim, bu tür fedakar insanlara herhangi bir ekonomik veya kişisel çıkar olmadan sadece deneyimleri paylaşma teşviki gibi davranarak elde ettiğiniz şey budur. Forum yöneticilerinin, uygun görürlerse, gelecekteki olaylardan kaçınmaya çalışmak için dikkate almaları gereken olası bir durum olabilir. Her neyse bensiz de yaşayacaksınız merak etmeyin her şey yoluna girecek.
İyi şanslar ve teşekkürler.

İlgileniyorsanız bu bilginin nedenleri ve arka planı:

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Böyle gitme btcboss, gönderileriniz harika ve birçok kullanıcı tarafından takdir ediliyor.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Ayrılmaları üzücü, çünkü forumda çok önemli bir üyeyi kaybediyoruz. Senteziniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Yazılarınız bana her zaman kişisel olarak yardımcı oldu ve işe yaradı.

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
btcboss2022

Tüm harika yazılarınız için teşekkür ederim. Bu foruma kattığınız tüm bilgelikten pek çok insanın faydalandığını düşünüyorum. Gittiğinizi duymak üzücü. İyi yolculuklar. Neşelen.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Buraya en iyi olduğunuzu söylemek ya da kıçınıza tırmanmak için gelmiyorum ama bu konuda bilgi paylaşmanızdan yararlanan birçok insan olduğunu düşünüyorum. Referansınızı okudum. İnsanların sentezi kendileri yapmadıkları için neden herhangi birine bok atacaklarını anlamıyorum. Paylaşılan bilgi doğruysa ve reaksiyonun mekanizmasını anlıyorlarsa ve muhtemelen sentez konusunda bilgili görüşler sunarak birisine daha fazla yardımcı olabilirlerse kimin umurunda.

Liseden ayrılmanıza gelince... Tanıdığım ve gerçek dost olarak gördüğüm en iyi insanlar yıllarca okul yüzünden acı çekti. Buna ben de dahilim. Çoğu liseyi bitiremedi ve bu benim hiç umurumda değil. Eğer biri size sırf diplomanız yok diye aptal olduğunuzu söylüyorsa, o aptaldır. Sıkıcı hayatlarını, kendilerini diğerlerinden daha ilginç göstermeye çalıştıkları tek bir şeye sahip olarak telafi ediyorlar.

Hepimiz her gün yeni şeyler öğreniyoruz ve benim kişisel deneyimime göre? Ben okulda bir bok öğrenmedim. Temelde bildiğim her şeyi kendim öğrenmek zorunda kaldım. Evet, kulağa aptalca geliyor, değil mi? Neden gerçek ilgi alanlarımızın peşinden gitmek yerine hayatımızın yıllarını hiçbir konuda söz sahibi olamadan bu anaokulu hapishanesinde sıkışıp kalarak harcıyoruz? Uyuşturucuya karşı savaşın kendisi kadar aptalca.

Bu size kalmış ama bence birbirimize yardım edersek hepimiz daha iyisini yaparız. Buna siz ve bu konuda deneyimlerini ve bilgilerini paylaşan herkes dahildir. Buraya sadece yaptıkları her şeyin tam ölçülerini içeren bir yemek kitabı almak için gelen insanlar aptaldır. Onları filtrelememiz gerekmiyor. Bakire reddit moderatörlerine dönüşüp her birini yasaklamamıza gerek yok. Sadece onlara zaman tanıyın. Bu işi yapamayacaklarını anlayacaklar, cam eşyalara bir sürü para harcayıp çöpe atacaklar.

Böyle olan herkes için. Sezon sonu kahramanı olun ve cam eşyaları gerçekten kullanacak birine verin. Teşekkürler!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Çok sayıda talepten sonra (ki bunun için çok minnettarım) ve soğukkanlılıkla düşündükten sonra, tekrar kamuya açık olarak yayınlamaya karar verdim.
Aslında hemen hemen aynı şeyi özel olarak da yapıyordum ancak belirli süreçleri yayınladıktan sonra bunlarla ilgili şüphelere cevap vermemenin adil olmadığını düşünüyorum.
Ayrıca orada olabilecek olumsuz yorumları ve saçmalıkları da görmezden gelmeye karar verdim.
Bu süre zarfında ortaya atılan ve bekleyen sorulara yavaş yavaş cevap vermeye çalışacağım.

Bu yüzden geri döndüm, hepinize çok teşekkür ederim!