İhtiyaç

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Molly sigara içmek konusunda yardıma ihtiyacım var, 3mmc veya 2mmc'nin içilebilir olup olmadığını merak ediyorum çünkü burada gördüğüm maddeye benziyor insanlar toz içiyor

Attachments

• lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
200
Molly (MDMA), 3-MMC (3-Methylmethcathinone) veya 2-MMC (2-Methylmethcathinone) gibi maddelerin içilmesi genellikle etkili veya güvenli kabul edilmez. Bu maddeler tipik olarak ağızdan alınır veya buruna çekilir (burundan çekilir).

MDMA sindirim sistemi veya burun mukozası yoluyla emilmek üzere tasarlanmıştır. Sigara içmek yaygın veya tavsiye edilen bir uygulama yöntemi değildir. Isı, aktif bileşiği bozarak etkinliğini azaltabilir. MDMA içmek solunum sorunlarına ve akciğerlerde hasara yol açabilir. MDMA yakmanın kesin yan ürünleri bilinmemektedir ancak potansiyel olarak toksik olabilir.

3-MMC, mefedrona benzer sentetik bir katinondur ve genellikle ağızdan veya insüflasyon yoluyla alınır. 3-MMC'nin tüttürülmesi istenen etkileri verimli bir şekilde vermeyebilir çünkü ısı maddeyi bozabilir. 3-MMC'nin yanması solunum sistemine zarar verebilecek zararlı kimyasallar üretebilir. Bu madde üzerindeki sınırlı araştırma nedeniyle uzun vadeli etkileri bilinmemektedir.

3-MMC gibi, 2-MMC de tipik olarak ağızdan veya burundan alınır. Isı, aktif bileşenleri emilmeden önce parçalayabileceğinden, 2-MMC'nin sigara içilmesinin etkili olması olası değildir.

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkür ederim

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkürler açıklama açık bu arada bulgularda sigara Molly dediğimiz sokak adı ku kristal evet ve bunun için bir satıcı arıyorum Çin bunu yasakladı ve bir satıcıya ihtiyacım var

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Benim geldiğim yerde buna M-crack diyorlar

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Belki nl veya Avrupa'nın herhangi bir yerinde bir satıcı tanıyor musunuz

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Orijinal adı M-kat, İngiltere'de insanlar bunu içiyor, biz buna M-crack diyoruz, aynı etkiler sadece biraz daha yoğun

Satıcı olarak @Gordon Ramsay en iyisi ondan satın almak

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Teşekkürler. Stoklarım var ve sürekli yenilerini üretiyorum. Son zamanlarda Breaking Bad'de çok aktif değilim.

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Kısa tutmak için bazı sorunlar yaşadım :) Sorunlu zamanlar sona ermiş gibi görünüyor. Her neyse, son birkaç ayda Mephedrone'u nasıl hızlı ve temiz pişireceğimi öğrendiğimi söylemek yeterli. Hiçbir laboratuvar testim %96'nın altında çıkmadı.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
200
Zorlukların sona erdiğini duyduğuma sevindim. Sizi burada daha sık görmekten mutluluk duyacağım

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Zaman zaman elbette :) Şimdilik işi yavaş ve istikrarlı bir şekilde yeniden inşa etmeye çalışıyorum, herhangi bir başarısızlığa neden olmamak için hala birikmiş iş var ve buna odaklanmaya devam edeceğim.

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Lütfen @Gordon Ramsay mesajlarımı yanıtlayın, böylece ileriye dönük en iyi yolu bileceğiz

oasis69

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Benim için de öyle, sana verecek cevabım yok, Gordon

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Şu anda 4mmc üzerinde çok çalışıyor.