Question Garip bir istek, SWIM saf ve kesilmiş meth arasındaki farkı görmek için kesilmiş meth istiyor

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunun popüler bir istek olmadığının ve politikanıza aykırı olduğunun farkındayım, ancak bu daha çok anlayış kesintilerinde zararı azaltmak içindir, lütfen bu bir istisna olarak nitelendirilmezse kaldırın.

Arkadaşım 2 gr meth'in 1 gr msm ile karıştırılmasını ve ardından 2 gr'a 2 gr oranında başka bir meth istedi. bu benim bölgemde yaygın olarak bilinen bir şey değil, bu yüzden birinin bunu nasıl yapacağını merak ediyordum, görünüşe göre farkı anlayabilmek istiyor.

swim ona sıcak metanolle karıştırmasını ve tamamen buharlaşmasına izin vermesini söyledi. altında biraz su kaldığını ve tam olarak kristalleşmediğini söyledi. deneme ve hata yapmak yerine, nasıl yapılacağını bilen biri varsa, süreci hızlandırmaya yardımcı olabilir misiniz, böylece neye bakması gerektiğini bilir mi?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Sağlıklı gıda mağazasına gidin ve kendinize biraz MSM alın, 90 tane var mı? Geri kalanı tam olarak dönüştürülmemiş kötü iş UPS ve düşük kaliteli öncüller oh ve korkunç olan pH bazen tüm bu şeyler bu etkiye sahiptir

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Eğer sıcaklıklar doğruysa, konveksiyonlu bir fırın MSM'yi çıkaracaktır, çünkü süblimasyon onu oldukça kolay bir şekilde ayırır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Eğer etrafta biraz olsaydı yapardım. Aseton, özellikle meth'ten MSM'yi çıkarmada çok etkilidir. Başka bir şey çıkardığından emin değilim. Belirtildiği gibi. Msm'nin erime noktası meth'den çok daha düşüktür, bu nedenle onu birkaç şekilde kolayca ayırabilirsiniz

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Sanırım insanların eskiden granül halindeki msm'yi meth ile karıştırdıklarını ve ardından MSM eriyip meth ile birlikte kristalleşene kadar yavaşça ısıttıklarını gördüm. Eskiden kırmızı ve sarı meth ile gerçekten karışmıyordu. Yeni camla, benzer parçalar oluşturmalıdır. Bunu folyo üzerinde yapan birini görmüştüm. Ayrıca MSM'nin saf olduğundan emin olun. Sanırım GNC'deki MSM'nin berrak olan tek şey olduğunu duymuştum.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
MSM süblimatlarının ısıtılarak ayrıştırıldığı bir makale okudum

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Mikrogram adlı bir yayında olduğunu hatırladım. Eskiden en son otobüs ve kaçakçılık tekniklerini anlatmak için polis karakollarında dolaşırdı. Artık halka açık değil ama bunu orada okumuştum.