P2P - Amfetamin ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
P2p'den amfetamin yapmanın en iyi yolu nedir?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
P2NP yapmak benim için daha zor. benzeldahyde gerçek bir acı, uygun bir sentezim yok. ve nitroehane için sodyum nitrat Norveç'te elde etmek imkansız. bunları elde etmek için düşünmediğim alternatif yollarınız varsa, biraz yardım isterim.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Bensil alkolden benzaldehit yapabilirsiniz, burada forumda bir sentez açıklaması var. Sodyum nitrit, sodyum nitrat (genellikle fırıncılık malzemesi olarak bulunur), sülfür ve sodyum hidroksit ile veya ısı altında odun kömürü ile reaksiyon yoluyla yapılabilir. Sentez videolarını youtube'da bulabilirsiniz:
Ancak P2NP yapmaktan daha kolay olan P2P üretmek için hangi reaksiyonu kullandığınızı duymak isterim?
Aksi takdirde P2NP burada forumdaki tedarikçiler tarafından satılıyor.

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
aşağida si̇ze p2p yapmanin neden kolay olduğuna dai̇r kisa bi̇r li̇ste göstereceği̇m. (ayrıntılı bilgi isterseniz, mağaza ürünlerinden ve markalardan bitmiş P2P için kullanılan toplam sentez hakkında bir makale hazırlamaktan memnuniyet duyarım)
Ve evet, buradan bir adam bunu Norveç'e sorunsuz bir şekilde gönderebileceğini söyledi, ama bu bir aldatmaca. eğer P2NP ithal edeceksem, ilk etapta amfetamin ithal edebilirim. aynı risk ve eşit derecede aptalca. P2NP yasal değil ve AB'deki her gümrük ajanı ve polis bunun ne olduğunu ve ne için kullanıldığını biliyor. bu yüzden posta yoluyla 100 kg P2NP gönderemez ve yakalanamazsınız. bunu Norveç'e yapıp hapse girmeyen herhangi birinin olduğuna inanmayı reddediyorum.

P2P yapmak için gereken tüm kimyasallar listelenmiştir.

1: Asetik anhidrit (Kolay - ama "zor")

Etenon, asetonun pirolizi ile üretilebilir

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

Etenon, daha iyi yüzey sonucu vermek için PTFE talaşı içinde gleicial asetik asit içinde çözülür.

2: Dietil eter (Kolay)

etanol ve sülfürik asitten yapılmıştır

3: Benzil klorür - C3H3CH2CI (Kolay)

UV bağı kırmak için yeterli enerjiye sahip olduğundan mavi ışıkta (UV DEĞİL) toluenin klorlanması. spesifik 420-450nm aralığı 12-18w (3000 lumin max)

4: Magnezyum talaşı (Kolay, kuzey ülkelerinde herhangi birinin bağırmaya ihtiyacı varsa tam anlamıyla 2 ton var) projem için sadece 1300 kg'a ihtiyacım var.

5: Birkaç iyot kristali (Kolay)

tentürden izole edilir veya element koleksiyonundan satın alınır ve kırılarak sergilenir

6: Amonyum klorür - NH4Cl (KOLAY)

NH3 + HCl → NH4Cl (bu, presipitatın Amonyum Klorür olduğu baz ve asidin nötralizasyonu anlamına gelir)

NH3 tüm RW veya portatif tuvalet satan hut mağazalarından tuvalet temizleyicisi / de-composer olarak satın alınabilir.
hcl- havuz mağazası

7: Damıtılmış su 2 L (Kolay)

de-iyonizer veya osmoz filtresi

8: Sodyum karbonat (NaCO3) (herhangi bir gıda mağazasından)

9: Sodyum klorür (NaCl) (Herhangi bir gıda mağazasından)

10: Sodyum Metal - (kurutma için) kimyasaldan yanmaya ve elektrolize kadar tam anlamıyla 100 yol

Magnezyum talaşı, sodyum hidroksit, mentol kristalleri ve "aromatik halka" içermeyen mineral yağ / hipoalerjenik bebek yağından yapılmıştır
daha sonra 1,4 dioksanın yeniden akıtılmasıyla çürütülür

11: Kurutulmuş Epsom tuzu (bahçecilik veya gıda katkı maddesi mağazasından)

250 santigrat derece fırında 4 saat kurutulur

Ayrıca Asitler, metanol, etanol ve HCL ve CL2 gazı ve tüm bunlar havuz tedarikçilerinden veya kaporta atölyelerinden veya genel hırdavat dükkanlarından temin edilebildiği için listelemeye değmeyen diğer bazı kimyasallar.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Dostum, amatör laboratuvarında keten lambası yapmayı ciddi ciddi düşünmüyorsun, değil mi? Bu gerçekten çok tehlikeli. Sakın yapma. Doug'ın Laboratuvarı'nın bir bölümde bunu yaptığını biliyorum ama kendi hayranları bile dikkatsiz olduğunu düşündü ve onu eleştirdi. Sadece yapma.

Ayrıca, 100 kg prekürsör yapma planınız buysa... küçük miktarlarda hobi amaçlı bir proje için: kulağa eğlenceli geliyor (keten lambası hariç. O bir şişede ölümdür). Ticari kullanım için: hayır. Çok fazla hata kaynağı ve çok fazla çalışma. Bu kendin yap yaklaşımının uygulanabilir olduğunu sanmıyorum. İskandinavya'da amfetaminin sokak fiyatının g başına 6 euro civarında olduğu gerçeğini de ekleyin.
Ancak makul öncüllerin sevkiyatını almak için bir kaleci bulmak yerine bu gerçekten uzun rotayı yapmaya kararlıysanız, lütfen keten lambaları yapmayın. Asetik anhidrit çok daha güvenli prosedürlerle yapılabilir:
Nasıl yaparsanız yapın, asetik anhidrit "kolay" değildir.

Ayrıca, aslında P2NP'nin ne listede ne de yasadışı olduğunu düşünüyorum. Norveç'teki yasaları tam olarak bilmediğimi kabul ediyorum, ancak AB'deki narkotik öncül listelerine baktığımda, P2P listede (genellikle BMK olarak kısaltılır) ancak P2NP değil. Bu beni şaşırttı ama listede olmayan bir kimyasalı ithal etmenin yasal karşılığının 1. programdaki bir narkotik maddeyi ithal etmekle aynı olmadığından eminim. Norveç'te ya da başka bir yerde.

Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
Keten lamba, kimyasal mengenenin neden ve ne olduğunu anlamazsanız gerçekten tehlikelidir, ancak uygun şekilde tasarlandığında değildir. ve evet Norveç'te kimyasallarla yakalanmak, gerçek uyuşturucudan çok daha kötüdür. norveç'te uyuşturucu sentezlemenin cezası = en az 13 yıl hapis cezası. hızlı bir google araması ve norveç'te uyuşturucu için sahip olduğumuz düşük cezayı göreceksiniz. 22000 kg esrar 14 yıl hapis cezası getirdi. 200 kg kokain 11 yıl. bir arkadaşım 28 kg saf amfetamin kaçakçılığından yakalandı ve 6 yıl hapis cezası aldı. norveç'te yasalar herhangi bir maddenin yaklaşık 1 kg'ından sonra geciktirilir, ceza çok daha yüksek değildir, bu yüzden 1g - 1kg arasında buna nr: 1 ceza sınırı diyelim, sonra 1kg ila 5 kg arasındadır, sonra 10-50 kg ve benzeri. 10 kg'dan 100 kg'a kadar aldığınız "ekstra süre minimumdur, bu yüzden biri bunu yapmaya ilk karar verirse düzgün bir şekilde yapabilir.

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
Ama Asetilkrorid yapmak için iyi bir yolunuz varsa bu prosedür için değerlendirmeler yapabilirim. Endişem şu ki, bunu yapmak için onlarca ton temel kimyasaldan bahsediyoruz, bu yüzden kimyasallara olan ihtiyacı en aza indiren yollara ihtiyacım var. keten lambası, su ve sodyum bikarbonattan Asetik anhidrit yapabileceğim anlamına geliyor.
P2NP için güvenilir bir tedarikçim olsaydı bunun en iyisi olacağına katılıyorum. ama korkarım bu kişiyi bulmak neredeyse imkansız olacak. ayrıca polise beni bulması için kolay bir yol sağlayan nakliyeyi de dahil etmem gerekiyor. bu yüzden başarılı bir şekilde ithal etmek için ele alınması gereken çok fazla sorun var. ben bunu gerçekleştirmenin mümkün bir yolunu görmüyorum. ilk sorun nakliye ve paketleri almak için bir adres. İkinci sorun ödeme, polis için geride çok fazla ipucu var. ayrıca bu, interpool'un da gönderileri bulabileceği anlamına geliyor. özünde, ne kadar çok ülke dahil olursa, birinin bulma şansı o kadar büyüktür, ayrıca davayı çözmek için kullanılan kaynaklar da o kadar çok polis dahil olur. bu sorunların nasıl çözüleceğine dair herhangi bir ipucu varsa, bu bilgi için çok para ödeyeceğim.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Dinleyin, keten lambası, internette ne kadar okursanız okuyun ve süreci ne kadar iyi anladığınızı düşünürseniz düşünün, son derece yanıcı aseton buharlarını (ve üretilen metan buharlarını) ısıtılmış bir bobinden geçirmenizi gerektirir.
Herhangi bir keten gazı sızıntısı (cam eşyadaki çatlaklar, kurumuş veya kötü seçilmiş eklem yağları, kötü tasarlanmış duman odası havalandırması veya kurulumdaki herhangi bir küçük hata nedeniyle olabilir) kesinlikle hayati tehlike oluşturur. Etkisi uzun sürelidir, bu nedenle muhtemelen ilk bir veya iki gün iyi hissedeceksiniz, daha sonra yürüdüğünüz veya hareket ettiğiniz anda nefes darlığı geliştirmeye başlayacaksınız. Sonunda hastaneye yatmanıza neden olacak ve sizi ömür boyu iş göremez hale getirecek geri dönüşü olmayan interstisyel akciğer hasarına sahip olacaksınız. Uygulanabilir tek tedavi akciğer naklidir. Ve bu sadece küçük bir sızıntıya maruz kalırsanız geçerlidir. Eğer lamba, bobindeki bir kıvılcım nedeniyle patlarsa, sızıntı çok büyük olur ve hastane bakımı ile bile hayatta kalma şansı olmayan hızlı, acı verici bir ölüme yol açabilir.
Bu yüzden üniversite laboratuvarları bile genellikle bu prosedüre izin vermez. Ben bunu asla yapmazdım ve eğer kurulumunu yapsaydım, lambanın düğmesini çevirmek üzereyken muhtemelen sinirlerim bozulurdu. Bu benim on sentim, diğerleriyle birlikte.
Ve evet, asetil klorür zor olabilir ve muhtemelen satın alınması gerekir, ancak sülfür+brom yolunu da seçebilirsiniz. Brom, etrafta dolaşmak için yeterince tehlikelidir, eğer aradığınız tehlikeyse :).

Uyuşturucu üretiminin dağıtımından daha fazla risk ve daha yüksek cezalar içerdiği bir ülkede uyuşturucu üretmeye kararlı mısınız? Tamir etme dürtüsünü anlayamadığımdan değil, ama içimdeki iş adamı isyan ediyor :)

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
herkes i̇çi̇n açik olsun di̇ye söylüyorum. bu lambayi yapmayin. katiliyorum

Cezalar basittir. yeniden satmak için uyuşturucu satın almak ve ithal etmek = %99,8 yakalanma ihtimali. akıllı olun ve kendiniz üretin = %95 yakalanma ihtimali. ben en düşük riski seçeceğim ;)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Öncüller için Çin'e bakmanızı, terk edilmiş bir evde olmayan terk edilmiş bir posta kutusu bulmanızı ve imza olmadan oraya göndermenizi tavsiye ederim. benim ülkem teslimat talimatlarının eklenmesine izin veriyor, bu yüzden "posta kutusuna bırakın" diyorum. Ayrıca bir posta kutusu satın alabilir, bunun için iyi bir yer bulabilir ve ardından komşu numaraya bir mektup ekleyebilir ve teslim edilmesinden bir gece önce dışarı atabilirsiniz. Takibi izleyin (vpn vb. ile) ve gümrükte durdurulup durdurulmadığını öğreneceksiniz. Bazı ülkelerin postaları da paketlerin kolayca yeniden yönlendirilmesine izin verir, bu nedenle belki de gümrükten geçtikten sonra daha güvenli bir yere yönlendirebilirsiniz, Yasa dışı değilse ancak izleniyorsa, o zaman sadece orijinal teslimat adresini not edeceklerdir, nereye yönlendirdiğinizi değil. Eğer yasa dışı ise, o zaman kendi yerinize yönlendirmezdim, ancak Çin'den çok fazla posta olduğunu unutmayın, yasal olsun ya da olmasın, bir şeyler almak çok kolay.

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Kendi evime hiçbir şey göndermeyeceğim konusunda hemfikir olsam da (adaptörler gibi tuhaf parçalar olmadığı sürece cam eşyalar dahil), bu imkansız değil. Aslında oldukça kolay. Satılık boş bir ev bulun ve oraya gönderin. Paketi gece bir maske ile alın. Geldiği gece almak için takip edin.

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
Kötü bir fikir değil - ben yine de sebep olurdum. Ayrıca polis ilk etapta kimyasalları değiştirebilir. Norveç'te polisin uyuşturucu bulduğunda bunu sık sık yaptığını biliyorum. ve ayrıca bir şeylerin geçmesine izin veriyorlar ama gözetliyorlar. maske kısmı bunu düzeltir, tabii insanlı gözetimleri yoksa. yine de iyi ipucu, bu yüzden teşekkür ederim. Bu yöntem biraz "edepsiz" ya da ev sahibine karşı bir pislik gibi görünüyor, ancak bunu okuduktan sonra belki de biraz daha pislik gibi düşünmem gerektiğini söylemeliyim, bazı sorunları çözmeme yardımcı olabilir :D

sadece orijinal teslimat adresini not eder, nereye yönlendirdiğinizi değil - Bu yanlış geliyor olabilir, ancak yine de teslimat adresinin nereye değiştirirseniz değiştirin not ettikleri adres olacağına inanıyorum. elbette buna bakacağım.

VPN soğuk buruşmuş bir penis kadar faydalıdır. kullanmayın. nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız veya kullandığınızın orijinal IP'yi veya orijinal komutun ne olduğunu gerçekten gizlediğini doğrulamıyorsanız, gerçekten yanlış bir güvenlik hissi verir. veri paketlerini yeniden yönlendirmenin birçok yolu vardır ve bir VPN'in özünde yaptığı cadıdır. bunu hiç düzgün yapmayan farklı VPN hizmetlerinden bazılarını görmek şok edici - ve en kötüsü gerçekten kötü veya bazı durumlarda HİÇBİR şifrelemeye sahip değil.

Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Ben de çok katı bir ülkede yaşıyorum (Norveç'ten daha katı) ve deneyimlerime göre Çin'den "özel hat" gönderi seçeneğini kullanarak gönderim yapmak iyi sonuç veriyor. Özel hat gümrük işlemlerinin yarısını önceden yapıyor, yani gümrükten uçarak geçiyor, muhtemelen yine de üzerinden köpek geçecek ama bu bir sorun değil.
Eğer bir ev boşsa ve elinizde bir şey varsa polis ev sahiplerini çok fazla rahatsız etmeyecektir. Ve yeni taşındıklarına dair kanıtları olan yeni kiracılar da rahatsız edilmeyecektir. Yani bu bir pislik olmak değil, sadece sinsi olmaktır.
Evet, Vpn pek bir şey sunmuyor. Ben Tails ve Tor kullanıyorum.

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
26
Norveç'ten daha katı en derin sempatilerimi sunarım :/

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Evet, yine de sorun değil, çünkü bundan yararlanıyorum (yüksek fiyatlar) . Daha fazla risk = daha fazla ödül.

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bulunduğum yerden daha katı olduğundan şüpheliyim... Çoğu emekli olan 25 Karen civarında yaşıyorum... gönderme riskini göze alabileceğim boş ev yok. Başka fikri olan var mı? Çin'de meyve suyu için bulduğum kaynakların hiçbiri bana kısıtlanmış kimyasallar satmıyor... Eskiden özgür olan topraklara gönderilecek yasal öncül kaynakları olan var mı?