Hap Dolgu Maddeleri?

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Son zamanlarda kendi hız tabletlerimi basıyorum, bunlar her tablette 35 mg'lık bir doza sahip 8 mm'lik tabletler, bu da bir çeşit dolgu maddesi ile değiştirmem gereken tablet başına yaklaşık 265 mg olduğu anlamına geliyor, biraz araştırma yaptım ve şimdiye kadar laktaz kullanıyordum, ancak tabletler tipik bir haptan daha çok elektrolit tabletlere benzer bir kıvamda kaldığından en iyisi olduğu konusunda şüphelerim var, lol.

Biraz araştırma yaptım ve mikrokristalin selülozun muhtemelen iyi bir seçenek olduğunu buldum, ama sadece burada herhangi birinin herhangi bir girdisi olup olmadığını merak ediyordum.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Biraz daha araştırma yaptım ve sanırım şimdi aklımda oldukça iyi bir oran var, hap ağırlığı 300 mg civarında olacak, plan aşağıdaki gibi

15 (45mg) Amfetamin
5 (15 mg) bağlayıcı, benim durumumda bu metilselüloz olacak, özel kalıplarımı korumak için hapları daha düşük bir basınçta sıkıştırdığım için buna ihtiyacım var.
80 (231 mg) dolgu maddesi, benim durumumda muhtemelen mikrokristalin selüloz olacak
Bu, muhtemelen Shellac veya HPMC kullanacağım için kaplamayı içermiyor. ya da alternatif olarak, onlar için işe yaraması gereken bir tamburum olduğu için onları parlatabilirim.

Ne düşündüğünüzü bana bildirin.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
küçük bir güncelleme, MCC'yi ihtiyacım olan miktarlarda elde etmek zordu, bu yüzden onu Sorbitol ve Nişasta ile değiştiriyorum, bir test yaptım ve bunların birlikte sıkıştırılması iyi bir sertlik tableti üretiyor, bunu ince bir gomalak kaplama ile birleştirmek hapların iyi bir sertlik hissetmesini sağladı ve artık kaplama nedeniyle parmaklarda toz kalıntısı bırakmıyorlar, çünkü şu anda özel metal kalıplara sahip uygun bir presi karşılayamıyorum lmao, Bunun yerine hap preslerinin 3d baskılı kalıplarını kullanıyorum ve bunları yüksek gerilimli epoksi reçine ile döküyorum, özel şekiller ve damgalar için maliyetimi kalıp başına yaklaşık 120'den yaklaşık 0'a düşürüyor.Kalıp başına 53 sent, Kırılmaya daha yatkınlar ama genel olarak yeni bir tasarım istediğimde özel kalıplar oluşturma özgürlüğü daha faydalı.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Umarım amfetamin için iyi bir bağlantı elde ettiğimde, bazı örnekler vermek için yeterince üretebilirim :) (ancak yalnızca İngiltere -> İngiltere olacak)

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Ne tür tabletler yapmak istiyorsunuz? Adderall tabletleri gibi mi görünmesini istiyorsunuz?

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Zaten birkaç pul tasarımı oluşturdum ve daha çok XTC için tipik olarak gördüğünüz şeyi hedefliyorum, bu özel baskılar ve tasarım, işlevsel olarak aynı şey olsalar bile insanları Adderall olarak gizlenmiş hız ile yanıltmak istemem, özellikle de sülfat kullandığım için.

ama evet %100 garanti edemem çünkü farklı izomerleri birbirinden ayırmak zor, çoğu testte metamfetamin ve diğer tüm amfetaminler neredeyse aynı görünüyor, ancak mevcut kaynaklarımın üretim hattını biliyorum, bu yüzden en azından şimdilik sülfat olduğundan emin olabilirim... en azından bir kromatografi kurulumum yok, bu yüzden malımı test etmek için reaktiflerle sınırlıyım.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
ama amacım çok uzak değil, kendime DEHB teşhisi kondu, ancak diğer uyuşturucu kullanımım nedeniyle amfetamin reçetelerinden kilitlendim, bu yüzden bunları ilk etapta yapmamın bir nedeni düşük maliyetli bir alternatif, belki o kadar güvenli değil ama günün sonunda ikisi de amfetamin.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Üretebileceğim çıktıya dayanarak, bunları gelecekte hap başına yaklaşık 1GBP'den rahatlıkla satabilirim, ki bunları manuel olarak bastığımı ve risk almak için biraz teşvikim olması gerektiğini düşündüğümde adil olduğunu düşünüyorum.
Ama önce numunelerle başlayacağım, böylece biraz güven oluşturabilirim.

Ama önce süreci mükemmelleştirmeliyim.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Yeterince kaliteli olduğunu düşündüğüm iyi bir baskı makinesi aldığımda muhtemelen görüntüleri buraya göndereceğim, toplu baskı makinemle bir seferde en fazla 18 hap üretebiliyorum, zaman alıcı kısım onları gomalakla kaplamak, polietilen kaplama kullanacaktım ama gomalak daha ucuz ve düzgün bir şekilde kaplanması biraz daha kolay, ayrıca amfetamin alımını engellemeyecek, bu nedenle IR hapına benzer şekilde hareket etmelidir.