Pmk'dan MDA'ya

Goku

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
helional çok daha ucuz bir şekilde

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Leuckart reaksiyonu burada işe yarayacaktır ya da oksim oluşturmak ve ardından ikincil aminlere ulaşmak için daha yaygın yöntemlerden herhangi biri gibi indirgemek.

Kulağa zekice geliyorsa, değil. Gerçek kimya hakkında hiçbir şey bilmiyorum, sadece okuyarak öğrendiğim favori ilaçlarımıza giden yaygın yolları biliyorum.

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Merhaba teşekkürler, leuckart reaksiyonu ile bana her üründen ne kadar ve hangi sıcaklıkta kaç saat ve sonra ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Hayır, dediğim gibi ben kimyager değilim. Bunu yapan başka insanlar da okudum, bu yüzden benim okuduklarımı ya da benzerlerini bulmanız gerekecek. Bunların bazılarını kendi başınıza çözmelisiniz.

Buraya bakın, "leuckart" araması sizi harekete geçirmek için yeterli olabilir.

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Helional, aldehitten amide tek pota. Çalışın. Okuman gereken çok şey var dostum.

Goku

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Nasıl yapılacağını biliyorum helional yapmak gerçekten basit 1l 80 € diğer kimyasallar gerçekten ucuz ve herhangi bir laboratuvar ekipmanına ihtiyacınız yok

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
PMK -> Hg/Al veya [Ga+]/Al -> etilamin veya nitroetan.

Ayrıca kaplarda

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Burada birkaç şey var.

Birincisi, yanılmıyorsam, galyum alüminyum amalgamının bu tür substratlar üzerinde çalıştığı hiçbir zaman yeterince kanıtlanmamıştır.

İkincisi, yanılmıyorsam etilamin MDEA üretecektir.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Etilamin ile denemedim ama bazı fenetilaminlerin schrukzin ya da başka bir şey tarafından kitaplaştırılmasında da amca MDA yapmak için etilamin kullanıyorlar.

Nitrometan monometilamine indirgenir
Nitroetan etilamine indirgenir.

İkinci olarak Ga/Al indirgemeleri P2P ile çalışır .
Başarılı bir şekilde met-baza indirgedim.

İyot eklemelisiniz . Eğer iyot eklerseniz ve galyumun erime noktasına kadar ısıtırsanız reaksiyon başlar.
-Ayrıca galyum klorür de kullandım.

Bu galyumla ilgili komik olan bir şey de, cıvanın aksine Al 'unuzu boşa harcamaması/bozmamasıdır. Reaksiyonun kendisi, bir kez filtrelendiğinde ve kül suyuna koyduğunuzda berrak kırmızımsı yağ elde edersiniz, ancak dikkatli olun, ÇOK ektotermik reaksiyona girer, Hg / Al' den çok daha fazlası sizi anında yüksek yapar.

Tekrar bahsetmek istemedim çünkü bu forumda başka birinden bahsettiğimde bunun imkansız olduğunu söylemişti.

Fosforik asit ve sülfürik asitten elde edilen P2P için de aynı şeyi söylemişti. Öyle değil. Sülfürik asitten P2P istediğinizde, gerekli ekstraksiyon yerine bir reaksiyondan doğrudan kül suyu elde edebilirsiniz.
Vg4zL61SVa

Pd/C hidrojenasyonları olmadan P2P indirgemeleri yaptığınızda, yalan söyledikten sonra ekstrakte etmediğiniz sürece reaksiyondan LYE yapamazsınız . P2P sülfürik asitten dönüşür .

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Yaptığım kısa araştırma, etilaminin MDA'ya değil, MDEA'ya yol açacağını ortaya çıkardı.

Amonyak, bir amalgam indirgemesinde MDA oluşturmak için metilamin yerine kullanılır. Reaksiyon çok daha az verimlidir, ancak bazı düşük verimlerin rapor edildiğini düşünüyorum.

Bunu bir düşünün. Metilamin, Metilamfetamin üretir. Etilaminin de Etilamfetamin üretmesi gerektiği açıktır.

Galyuma gelince, lütfen bununla ilgili her şeyi rapor edin, özellikle de vespiary'ye. Bu çok iyi bir keşif, meth oluşturmak için p2p üzerinde çalıştığını varsayıyorum, MDp2p'ye ne dersiniz?