• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Yardımcılar

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Ülkemizdeki lojistik gelişimi desteklemek isteyen gönüllüler arıyorum.
Teslim edilen paketleri alacak, teslim edilen paketleri bırakacak ve küçük miktarları posta/kurye ile gönderecek kişilere ihtiyaç var.
:)
Yakında daha fazla ürün olacak - katılanlar ücret, kimya konusunda yardım ve "bir sonraki adımın ne olması gerektiğini" seçme imkanına güvenebilirler Eğer yüksek kaliteli ürüne erişimi kolaylaştırmak için bir misyonda yer almak istiyorsanız, çünkü öyle olması gerektiğini ve yerel pazarlarda mevcut olan ürünlerin değersiz olduğunu düşünüyorsunuz - o zaman bana yazmalısınız

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
Ancak ülkenizdeki 1 kg cmc için fiyatınız düşük bayi, fiyatın düşük olduğu yeri alır, ondan sorun değil kristal Kahverengi sarı fiyatın düşük olması gerekir. Gördüğüm kadarıyla kral olmak istiyorsun.
20 yıla kadar hapis cezası bekleyin ve hapishanede bir avukat yemeği için 50 bin Avro'dan daha az tasarruf edin. Üretim, kaçakçılık, bir suç grubuna katılım, en az 10 yıl hapis. Böyle bir laboratuvar ülkenizde her ay birkaç tane yakalıyor, bir istisna olacağınızı düşünmeyin, daha büyük bir kimyasal sevkiyatı sipariş ettiğinizde her kimya şirketi gözetim altındadır. İki tanesi artık telefonunuzu ya da kullandığınız cihazı takip edebiliyor. 6 kg yapmak için 100 litrelik bir cam reaktöre ihtiyacınız var. Bir sonraki cmc'nin 100g'ı 300€'ya mal oluyor, peki sizinkinin maliyeti ne kadar olmalı?

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Büyük ölçekli yapmaya gerek yok, sadece bir konsept, diğerleri devam edebilir veya aynı şeyi yapmak için katılabilir, herkes bir yer bulabilir, sonra ayrılabilirim ama fikir kendi kendine çalışacaktır. Birçok kişinin kalite konusunda sorunları var, bu yüzden ellerine bir parça alıp kendi sentezlerine girme zamanı geldi, ancak herkes bunu yapmayacak, başkalarına da ihtiyaç var

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Söyledikleriniz çok doğru, hatırladığım kadarıyla 10 yıl önce o hasta ülkede de aynıydı, daha iyiye gittiğini sanmıyorum, şimdi en kötüsü...

View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
O kadar da kötü değil, birçok artısı var (kimya hukuku)

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Polislerin ve kolluk kuvvetlerinin yasaları / ürünleri / kanıtları kontrol ettiği bir zamanda bana inanın 9 aya kadar sonuçlar için hapishanede bekliyor olacaksınız. şüphesiz.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
kulağa biraz inanılmaz geliyor ama ben orada yaşarken işler böyle yürüyordu. muhtemelen hala çok fazla değişiklik yok. ve Polonya'daki hapishane İngiltere'ye kıyasla o kadar da havalı değil, İngiltere hapishaneleri Polonya'dakilere kıyasla düşük bütçeli tatil gibi.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Onkly yasası değişti, şimdi uyuşturucu üretmek yasadışı değil :)
pple kenevir ekmeyi bıraktı, bunun yerine cbd'ye uygulanan sentetik yapıyorlar, toplu laboratuvarlar bir sayfada satın alıyor ve polis sadece hangi adamların tekrar toplu abmount satın aldığını ve doğrudan sentezlemeye gittiğini izliyor sanırım
Sokaklardaki ürün kalitesi şu anda olduğundan daha düşük olamaz. Sadece fiyat önemlidir, çünkü bunun dışında hiçbir şey bunu düzenleyemez

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
PL'de bazen yasal olup olmaması önemli değildir, hiçbir şey yapmayan sıradan bir sivil olsanız bile yine de şüphelenirsiniz.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
AB'nin o kısmında kaygan bir zemin var. İnanın bana.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Çünkü hükümetler uyuşturucuyu yasal hale getiremiyor ve bunun için yasa, insanların sentez yapmasını sağlamak için çok iyiydi, Polonya'da kimlerin yakalandığına bakın. 100 kg prekürsör ve 200 lt metilamin satın alan ve internetten aldıkları talimatlarla büyük ölçekte giden ve sadece böyle insanlar yakalandı. En iyi işi yapabileceklerini düşünmüyorlar, çözücüler evde tutulmak yerine damıtılabilir, "laboratuvar" kutuları eritilebilir.
Ürün kalitesi en düşük seviyede, çünkü sadece düşük fiyat önemli. Kanun hala bitmesi için yeterince iyi değil, eğer o tarafa bakarsanız :)
çok fazla deliği var, bu da insanların reaktifleri / çözücüleri alabilmesi için mümkün.

View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Kişisel ya da yanlış anlamayın ama siz istatistik ve teori biliyorsunuz, ben ve yukarıdaki OP muhtemelen gerçeği olduğu gibi biliyoruz...

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
İkinizin de ne demek istediğini biliyorum

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
temelde Polonya biraz Vahşi Doğu, hukuk teoridir, sadece teori. biraz Güney Amerika'da kendi işini kurmaya çalışmak gibi... başka ne söyleyebilirim, belki diğer kutuplar sizi daha iyi açıklar ;)

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Ben büyük biri değilim :) Polonya'daki ilaç pazarına kıyasla varlığım yok ve bu asla değişmeyecek. Tüm mesele aynı şekilde düşünen ve sayıları çok fazla olmayan başkalarını bulmak. Bu yazıyı büyük ölçekli tüm ülke operasyonuna katılmayı teklif etmek için oluşturmadım.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Size biraz ipucu vermek için, muhtemelen bir şeyim olduğu için polis tarafından basıldım (ev ve iş). bu şey 0.2 gr ottu, asla bir şey satmadım veya üretmedim, sadece polislerin puan ve ikramiye alması mümkün olduğu için ...
Adamım.... hiçbir şey için gerçek bir gangster gibi tutuklandım.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
ve şanslıyım ki birkaç gün sonra hiçbir özür dilemeden beni serbest bıraktılar ;)

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Bazen nasıl göründüğünü biliyorum... Size ne söyleyebilirim
Kafalarında bir vizyon vardı ve bunu başardılar.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
gerçekten, aynen, yani kimya kanunu hakkında yazdıklarınıza şimdi bakın, bu şekilde çalışmıyor...

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
Aslında aklımda bazı belirli yönler vardı ama olduğundan çok daha kötü olabilir ve muhtemelen üreten insanlar için öyle olacak.
Hukuk bölümünde kimya ve ticaretle ilgili hukuk ülkemizde iş fırsatıdır.