Metamfetamin için olası ekstraksiyon?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Hem pseudo/efedrine erişimim var ama hepsi povidon içeriyor. Bununla başa çıkmanın zor olduğunu ve A/B ekstraksiyonunu imkansız hale getirdiğini okumuştum. Bunda yok. Bundan saf pseudo elde etmek mümkün mü? Bunu adım adım nasıl yaparım? Burada meth için bir tarif buldum, sadece başlamak için biraz yardıma ihtiyacım var

seçenek #1
1 film kaplı tablet 60 mg psödoefedrin hidroklorür ve 150 mg ibuprofen içerir

Yardımcı madde içeriği:

Tablet çekirdek içeriği: kalsiyum fosfat; nişasta, mısır; sodyum nişasta glikolat; hipromelloz E-5; magnezyum stearat

Tablet film kaplama içeriği: hipromelloz E-5; makrogol 6000; talk; titanyum dioksit; renkli Ponceau 4R lak %22 (E124)

povidon ve diğer saçmalıklarla nasıl başa çıkılacağını bilen varsa 2. seçenek

psödoefedrin (çok daha fazla)loratadin(5mg)

Yardımcı maddeler:
Tabletin çekirdeği şunları içerir: laktoz, monohidrat; nişasta, mısır; povidon; magnezyum stearat.
Tablet kabuğu şunları içerir: sükroz; kalsiyum sülfat, susuz; kalsiyum sülfat, dihidrat; talk; kauçuk reçine;
arap zamkı; zein; titanyum dioksit; oleik asit; sabun (toz halinde); selüloz, mikrokristalin; karnauba
balmumu; beyaz balmumu.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Ekstraksiyon için eter bulabilir misiniz? Povidon eter içinde çözünmez, ancak su içinde çözünür. Eter efedrin bazını ekstrakte eder. Ayrıştırma şansı var

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Bu benim 3# tercihim

Etkin madde: Her tablet 50.0 mg efedrin hidroklorür içerir.

Diğer bileşenler: povidon, magnezyum stearat, mısır nişastası, talk ve laktoz monohidrat (120.0 mg).

Evet efendim Dietil eter alabilirim. Amacım için en uygun seçenek hangisi? Bana gerekli tüm çözücüleri ve güzel öncülü elde etmek için adım adım süreci söyleyebilir misiniz?

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Hapları olabildiğince ince ezip ardından basit bir su ekstraksiyonu yaptığınızda, muhtemelen jel benzeri bir yapışkan elde edersiniz. Magnezyum stearat suda çözünmez, talk ve mısır nişastası ise suyu viskoz hale getirecektir. Suyu ısıtırsanız daha da kötüleşir, bu nedenle oda sıcaklığında su kullanın. Çok fazla su kullanın.
Povidon suda çözünmez. Efedrin suda çok çözünür. Bekletin. Çözünmeyen maddeler sonunda dibe çökecektir. Sıvıyı bir filtreye boşaltın ve en son yapışkan maddeyi dökün. Mümkün olduğunca fazla su çıkarmak için sıkıştırın veya vakumla süzün.

Su artık laktoz ve efedrin içermektedir. Sodyum hidroksit ile bazikleştirin. Efedrin serbest baz üstte yağlı bir tabaka olarak görünmelidir. Eter dökün ve çalkalayın, tercihen çok sık havalandırmalı bir ayırma hunisinde. Laktoz suda kalırken, eter tabakası artık efedrin freebaz içermelidir. Su tabakasını (altta) boşaltın ve atın. Ayrılan etere bir miktar susuz magnezyum sülfat (kurutulmuş Epsom tuzu) dökün, döndürün ve kalan suyu uzaklaştırmak için bekletin.
Şimdi HCl gazını köpürtün veya çözeltiyi asitleştirmek ve çökelecek efedrin tuzunu geri getirmek için damla damla HCL ekleyin. Filtre edin, sıkışmış eteri buharlaştırın. İşlem tamam. D-meth'i mümkün olan birçok yoldan biriyle pişirmeye devam edin.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Povidon-İyot çözeltisi aktif bileşenini buldum: "Povidon-İyot %10 (%1 aktif İyot)"
Bunun iyot kristali elde etmek için uygun bir ürün olmadığını varsayıyorum?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
İlgisiz gibi görünen yanıt için özür dilerim. Buna daha fazlasını eklemek istemiştim ama bu arada elimden kaçtı.
Her neyse, belki de povidon, povidon-iyotta olduğu gibi aynı şekilde ele alınabilir.
H2O içinde %20'lik bir NaOH çözeltisi povidon-iyot üzerine yavaşça eklenir. Karışım daha sonra ısıtılır ve süzülür. Bu povidon polimer yapışkan madde filtrede tutulur ve ısı kaynağından çıkarıldığında sertleşmeye başlar. Belki de bu yöntem haplarınıza uygulanabilir, tabii ki başka prosedürlerle birlikte, çünkü bunun tek başına tüm sorunlarınızı çözeceğini sanmıyorum. Örneğin, muhtemelen soğuk su ekstraksiyonu ve farklı çözücüler (metanol?) ve bu sırada olması gerekmez veya yukarıda belirtildiği gibi safsızlıklar giderildikten sonra yeniden asitlendirme ve tuz çökeltme.

NileRed'in "reçetesiz ürünlerden kimyasallar nasıl çıkarılır" konulu videosuna göz atmanızı ve bir ekstraksiyon planlamak için özetlediği prosedür konusunda rahat olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bilmeniz gereken her şeyi kendi kendinize öğretebilirsiniz. Bir adama olta verin, sadece balık değil. o7