Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Merhaba, metamfetamin görünümüne ve özelliklerine sahip Amin'i arıyorum. Morfolin hidroklorür iyi ama tüpteki rengi önce sarıya sonra kırmızıya dönüyor. Metilamin hidroklorür de iyi ama alüminyum folyo üzerinde eridiğinde alüminyumu ayrıştırıyor ve alev alıyor. Arkadaşlar ve kimya profesörleri, izopropilbenzilamine benzer bir amin var, lütfen onu tanıtın.

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Feniletilamin HCL

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Feniletilamini hazırladım ve hidroklorik asit ile tuza dönüştürdüm. İlk sorun, küçük balık pullarına benzeyen kristalleşmesiydi ve borudaki ikinci sorun ise soğuduktan sonra beyaz sıva gibi görünmesi ve kristalin yıldız şeklinde olmamasıydı.

sakalak

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Phenylethylamine HCl hazırlamak için kullandığınız süreci bana anlatabilir misiniz (veya herkese açık olarak yayınlayabilir misiniz)? Bunu duymayı gerçekten çok isterim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yani... sahte ilaçlar mı? Nerede olduğunuzu bilmiyorum ama çoğu yerde sahte uyuşturucu sattığınız için gerçek uyuşturucuya eşdeğer bir suçla yargılanırsınız. Sonra adınızı yerel haberlerde sahte uyuşturucu satmakla suçlandığınızı yazıyorlar ve insanlar sizin bir pislik olduğunuzu düşünüyor. İzopropilbenzilamin tıpkı metamfetamin gibidir ama Çinliler bunu neredeyse yok pahasına satmaktadır. 🤷

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
ki̇mse bunu sormadi doğru bi̇lgi̇ni̇z yoksa her gönderi̇ye cevap vermeyi̇ birakin.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Benim "bilgim" doğruydu. Kaynak göstermemi ister misiniz? Yorumumu "çürütecek" misin?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Deli olma. Sahte ilaç satıyorsun. Aklını kaçırmışsın sen. HERKES gerçek ve sahte uyuşturucuyu karıştırıp sattığını biliyor.

Tropane: Soruya cevap verdi, isopropylbenzylamine. Katkıda bulunacak bir şeyiniz yoksa cevap vermeyi bırakın.

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Yorum yapmak ve tavsiye vermek size bağlı değil, bilginiz varsa söyleyin, aksi takdirde boğulur

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Şimdi derecelendirme sistemini kullanmaya başlamamız gerekecek. 😬

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Burada sadece iddialar var. Basit bir soru sordum ama kimse cevap veremedi. Bu sitedeki cevapların çoğu, okuma yazma bilmeyen ancak iddiaları olan erowide'ın kopyalarıdır

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Ah evet, sormak zorunda olduğunuz ve henüz bir cevabı olmayan o kadar basit olan sinir bozucu sorular. Üzgünüm, neredeyse bir ay oldu ve kimse sizin için küçük dolandırıcılığınızı nasıl yapacağınıza dair sorununuzu çözmedi.

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bu sitedeki ortalama bir insanın sizin gibi okuma yazma bilmeyenlerden kimya hakkında faydalı bilgiler alabileceğini ve para kazanabileceğini düşünüyorsanız! Çok komik ve üzücü. Ben kendim kıdemli bir petrokimya uzmanıyım. Salatalık asla bir meyve değildir

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bu, benzin istasyonu görevlisi demenin süslü bir yoludur. "Birini soymak için bu meth'i neyle kesebilirim" bir kimya sorusu değildir.