• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Çek Usulü Tarif

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Merhaba, uzmanlardan buraya "Çek Yolu" nun tam prosedürünü yazmalarını rica ediyorum, bunun daha fazla insanın ilgisini çekeceğini düşünüyorum 😉

Hypnou

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
😅 Mapy.cz veya SimpleX sohbet 😄

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Ók tak simplex chat by šel

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Evet, haritaları anladım. Ama simpleks şifreli bir sohbettir. Yani anladığım kadarıyla söz konusu kişi korkuyor....

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Muhtemelen daha sonra yayınlayacağınız anonim bir forumda yayınlamaktan mı korkuyorsunuz? Ama belki de yanılıyorumdur, yine de lütfen paylaşın, tercihen herkese açık olarak.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Peki neden simpleks hakkında yazsın ki? Görmek yok....

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Sanırım haklısınız, bu konuda fazla düşünmedim. Umarım daha sonra burada yayınlarsınız.

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
6
"Pişirici sayısı kadar tarif vardır ve çok az pişirici aynı şeyi iki kez yapar" diyor erowid

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
1
ceska cesta tam olarak ne anlama geliyor? Ben bilmiyorum ve bu işe yeni başlayanlar da bilmeyecektir.

View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Çek Cumhuriyeti'nde kullanılan tarifin adı budur. Kırmızı fosfor, fosforik asit ve kademeli olarak iyot ilavesi kullanılarak gerçekleştirilen bir reaksiyondur. Muhtemelen Batı'da pek kullanılmayan çok hızlı bir reaksiyon ve buradaki kimyagerler bundan bahsetmiyor. Buna 2x20 dakika da deniyor.
Burada bir yerde yabancılar Çek methinin neden kendilerininkinden çok daha iyi ve farklı çalıştığını tartışıyorlardı.
Oradaki biri bunun bu prosedür yüzünden olduğundan bahsetti, ancak bu prosedürün tam olarak ne olduğunu ve nasıl olduğunu bilmiyorsanız, sonu iyi bitmez.

Ve tabii ki, burada bilen birkaç kişi olsa da, paylaşmak istemiyorlar çünkü bu toplulukta bile Czechness inkar edilmiyor....

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Elbette kimse bunu paylaşmayacak... kendi aralarında, evet... beğenseniz de beğenmeseniz de bu bizim ulusal mirasımız... bunu Avrupa'nın geri kalanına servis edenler benim kitabımda berbat durumdalar

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
🤣🤣 Tanrım, ne miras ama.
Lütfen, Avrupa'nın geri kalanı güvenli üretim için çalışıyor. "Bizim" sürecimiz oldukça tehlikeli, bu yüzden kullanmıyorlar.

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
6
ve bu yüzden her yerde %80 saçmalık var... istediğiniz gibi alın... ben matara ile kokuşmuş olarak büyüdüm, ona her şeyden daha yakınım, umurumda... umurumda değil

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
6
:) Ancak birisi uygun bir fiyat öderse, tarifleri paylaşacağım ve ilk halkalarda yardımcı olacağım.

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Eğlenceli bir hikaye daha paylaşacağım. Bir arkadaşım her hafta bazı öğretmenlerden satmak için yaklaşık 100 gram satın alıyor. Çek yöntemiyle buharda demlendiğini ve (tırnak içinde) "gümüşten falan süzüldüğünü" söylüyor.
İlginç diye düşündüm. Ve ancak daha sonra her şey kafama dank etti: gümüş nitrat yoluyla nitroetan (anlamadıysanız, daha fazla çalışın, belki bir gün anlarsınız) ...
"Çek buharı" Bay Saytam gibi atıcılar tarafından canlı tutulan mutlak bir efsanedir. Ama ödedikleri parayı ödemeye razı oldukları sürece, umurumda değil, istediklerine inansınlar.

View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Kimseye bir şey ödemiyorum... Seni rahatsız eden ne bilmiyorum. Sen sadece Rejpal'sın. Ben sadece Çek zencefilli ekmeği pişirmekle ilgili bir tartışma başlatmak istedim. Burada Almanlar ve Batılılar forumunda tartışılmıştı.... İçinde
Haklısınız, Çek parno diye bir şey yok. Ancak buradaki kimyagerler, burada pek yapılmayan uzun, temiz ve güvenli prosedürler uyguluyorlar. Ve genellikle Avrupa'da rasemik meth kullanıyorlar. Bizim ülkemizde ise, halk tabiriyle, toulene gibi kokan iyotlu d-meth yapıyorlar. Bu da zihinsel olarak tamamen farklı bir şekilde çalışıyor.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Sadece sümüklü bir çocuk olarak, belli ki anlamıyorsunuz...

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Uzman değilim, ancak sokaktan satın aldığım Çek piko'sunu ve darknet'ten satın aldığım kristali denedim ve kendi adıma cennet ve dünya olduğunu söyleyebilirim ve temelde iki şeyi iki farklı ürün olarak düşünüyorum çünkü etkileri ve özellikleri tamamen farklı. "Ceske parno" terimini çoğunlukla psödoefedrin veya efedrinden nispeten daha küçük miktarlarda yapılan saf d-metamfetamin olarak anlıyorum, belirli bir yöntem konusunda ısrar etmiyorum çünkü bu konuda fazla bilgim yok. Kartellerin onlarca ve yüzlerce kilo pişirdiği şeyi, bir komşu tarafından pişirilmiş olsa bile, kesinlikle Çek buharı olarak tanımlamazdım, çünkü sonuç saf Çek baharatı ile çok az ortak noktası olan 50:50 rasemik bir karışımdır.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Ben de tam olarak bundan bahsediyorum. Ben 12 yıldır Çekçe parno stridave alıyorum. Bu süre içinde darkweb'den gelen meth bulutlarını da denedim.... Asla Çek zencefilli ekmeğiyle kıyaslanamaz, yıllar önce Liberec'ten bazı adamların darkweb'de kristal sattığı zamanlar hariç, iyiydi.....