Looking for a vendor ABD İçin Güvenilir Satıcı

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Herkese merhaba, çeşitli RC'ler için sağduyulu, tutarlı ve güvenilir bir satıcı bulmaya çalışırken bir sürü araştırma yaptım, ancak sonunda ne olursa olsun bunun tam bir kumar olacağını fark ettim.

Sonunda benden daha bilgili olanlara en azından doğru yönde bir ipucu bulup bulamayacağımı sorayım dedim. Oldukça geniş bir seçkiye sahip bir yer arıyorum, ancak dilenciler seçici olamaz. Ancak satıcının en azından NEP ve birkaç opioid bulundurmasını istiyorum.

Her türlü yardım için gerçekten minnettar olurum, teşekkürler!

CFD

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,011
Deals
1
Burada bu şekilde reklam yapamazsınız memur bey. Sayfanın altındaki kuralları okumak için bir dakikanızı ayırın

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Pardon, benimle konuştuğunuzu sandım. Sadece ABD'ye gönderim yapan satıcılar hakkında tavsiye arıyorum 🫡

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,011
Deals
1
NEP'in bir rc olmadığını biliyorsunuz, değil mi? Bu program 1. Federal olarak, analog yasasını okuyan Rc'ler yoktur. Bir ilacın sizi uçurması bile gerekmez, eğer uçuracağını düşündüğünüzü kanıtlayabilirlerse, bu bir analogdur.

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Tamam, açıklamanız için teşekkürler. RC kanunlarının nasıl yorumlandığının farkındayım. Sadece güvenilir bir satıcı bulmaya çalışıyorum.