Safrole ve NABH4 testi

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Pekala, merhaba arkadaşlar, uzun zamandır görüşemedik, hepinizi özledim tabii ki, sadece plan yapmakla meşguldüm, bilirsiniz, bir şeyler planlamakla...

Bu yüzden iki sorunum var ve bunlara kendim düzgün bir çözüm bulamayacak kadar çok mu çalışıyorum bilmiyorum VEYA bu alanlar benim için tamamen yeni, bu yüzden belki de NEREYE bakacağımı bile bilmiyorum ...

Her neyse, işte başlıyoruz:

1. Bitki yağından fraksiyonel olarak damıtılmış SAFROLE
Fraksiyonlar 232-236C civarında bir yere geldi ve birleştirildi, ancak alışkın olduğum güçlü bir koku maalesef mevcut değil. Hafif sarı bir renk tonu ile berrak bir yağ gibi görünüyor, diğer her şeyi fraksiyonel olarak damıtmak için gerçekten dikkatliydim.
Safrolü -12C'ye kadar dondurmayı biliyorum (teşekkürler erowid), ancak şu anda ne tür kristallerin çökmeye başladığını görmek için elimde bir dondurucu yok, kaynama noktası dışında GC ile test ettirmeden elimdeki şeyin gerçekten safrol olup olmadığına dair kesin bir cevap verebilecek herhangi bir kimyasal test var mı?

2. NABH4, bir kilogram için dolandırıldığımdan oldukça eminim, ya öyle ya da zaten birçok kez kullandıktan sonra aniden nasıl kullanılacağını unuttum. Sadece işe yaramadı. Bozulmuş olabilir mi, çünkü satıcı suyun bileşiğe yoğun bir şekilde bağlanmasına izin vermiş gibi görünüyor? Eğer öyleyse, sodyum borhidrürün saflığını nasıl kontrol edebilirim?

Teşekkürler ve bana ihtiyacım olan cevapları veren insanlara, en iyilerini seçeceğim ve bir şeye ihtiyaçları olursa kendimi aracı olarak sunacağım, onlar için ucuza bulabilirim ve AB içinde herhangi bir yere gönderebilirim. Bazı büyük kimyasal tedarikçilerine zaten erişimim var, yakında kendi kimyasal depomu kuracağım, bu yüzden bana yardım edin, isterseniz ben de size yardım edeyim.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
1. Yoğunluk, belki?
2. Burada, bazı Çin satıcılarının hidroboratın tazeliğiyle vurulabileceğini veya ıskalayabileceğini duyduğum gerçeğinden başka yorum yapamam. 400C erime noktasına sahiptir, eğer donanımlıysanız ölçebilirsiniz.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
borohidrit (ve diğer hidritler) neme duyarlıdır ve ıslanması beni tamamen üzecektir çünkü beklediğim performansın yakınından bile geçemez...

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Merhaba Loki.........Benim de benzer bir sorunum var, internetten saçma sapan bir Sassafras satın alıp almadığımdan emin değilim (bir kez daha). Gerçek profesyonel testler için malzeme gönderecek bir laboratuvar bulabildiniz mi?

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Gelecekte benzer sorunlar yaşayanlar için, NaBH4'ün kalite analizini benim için yapan gerçek bir firmaya danıştım. Ancak NaBH4'ünüz garip görünüyorsa, bunun nedeni bazı satıcıların daha kararlı hale getirmek için ona başka bir kimyasal eklemeleri olabilir (bu şimdi aklıma gelmedi, hatırlarsam geri dönüp size tam olarak ne olduğunu söyleyeceğim, bir yere not etmiş olabilirim).

Sassafras yağı @2-79-790125 aslında yüksek bir rafa kaldırılmış ve Loki Jenny adında çok hoş bir bayanla ortaklık kurduktan sonra unutulmuştu. Jenny, Loki'nin şimdiye kadar bulduğu en iyi fiş, sadece bazen hoş sohbetler yapmakla kalmadılar, aynı zamanda Jenny yağlarla saçmalamıyor, Loki glisidatı çok iyi fiyatlarla kilogramla gönderiyor! Loki ayrıca Jenny'den daha ucuz olduğu için NaBH4 tedarikçisini de bıraktı ve asla hayal kırıklığına uğramadı. Ancak Loki her zaman arkadaşlarının hesabını kullanıyor ve Jenny ile emanet yoluyla anlaştığından emin oluyor, Jenny bundan hiç şikayet etmedi, ancak elbette Loki bir amcık değil, bu yüzden ürün geldiğinde parayı serbest bırakıyor ve telaşlanmıyor (pshh zaten telaşlanacak bir şey yok!).

Her halükarda, sassafras yağını daha sonra yapacağım bir proje olarak bir kenara koydum. Bir sürü iş var ve çok kötü kokuyor. Seksi, zeki ve yardımsever Jenny'den glisidat satın alabiliyorsanız, Loki neden hiç safrol içermeyen bok kokulu bir yağla zamanını harcasın ki? Loki dondurarak beyaz bir madde izole edebildi, ancak bunun tam olarak ne olduğunu asla doğrulayamadı.

Safrolü yağlardan izole etme konusunda deneyimi olan biri varsa, bir rehber iyi olurdu. Loki aslında kasıtlı olarak belirsizdi, ancak sahip olduğu ve denediği şey kafur yağıydı. Şimdi Loki, Jenny sağ olsun, -40C'ye kadar çıkan bir laboratuvar dondurucusu var, eğer uğraşacak zamanı olursa o yağı tekrar dondurmayı deneyecek... belki...

Kimden satın alacağınızı merak edenler için Alibaba'da gezinmeyi bırakın ve BÜYÜK JENNY ile iletişime geçin.
Merak edenler için ben Jenny - @blacklist. Loki ona birden fazla inceleme ve bok sözü verdi, ancak tembel bir piç, bunca zaman sonra giriş yaparak bu yazı ile tedarikçisine telafi edebileceğini umuyor. Jenny her zaman benimle çalıştığın için teşekkür ederim! Bunun kim olduğunu bulursanız, bana bir mesaj atın, yakında bir sipariş planlıyorum, bu yüzden sizden memnuniyetle haber alacağım!
Bu ürünleri kesinlikle jenny'den tavsiye edebilirim;
2b4m
nabh4
pmk glisidat

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Loki, PMK glisidat kullanmak için kullandığın tarifi paylaşabilir misin?