Dekstroamfetamin İçmek mi?

Can dextroamphetamine be smoked

• Information of the Chemistry.

Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

Votes: 4 66.7%

• Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
D-Meth içilebiliyor, peki neden dekstroamfetamin hiç içilmiyor? Yoksa onu içilebilir hale getirmenin benim bilmediğim bir yolu mu var?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Çünkü Sülfat ve ayrıca Fosfat havaya karışmadan önce ayrışır. Bu tuzlar metamfetamin.HCl gibi süblimleşmez. Baz olarak çok yakıcıdır ve ciğerlerinizi tahrip eder. HCl tuzu çok higroskopiktir - bir tabakta bırakın ve birkaç saat sonra elinizde sadece bir sıvı birikintisi olsun. Sanırım HCl tuzu veya fumarik asit tuzu, tuzu yaptıktan ve kuruttuktan hemen sonra PG/VG içinde çözülürse buharlaştırılabilir.

Benzedrine İnhalerleri, Amfetamini soluyarak uygulardı, bu pamuk ve çok ince Amfetamin Sülfat tozu içeren metal bir tüple yapılırdı, tüpün uçları sökülür ve içinden keskin bir şekilde solunurdu, bu da yaklaşık 10 mg'ı doğrudan bronkodilatör olarak çalıştığı akciğerlere iletirdi. Caz müzisyenleri, tüpten pamuğu çıkarıp kahvenin içine koyarak 50 mg'ın tamamını vermeyi ve ağız yoluyla bronkodilatasyon ve genel aktivasyonun bütün gece sürmesini çabucak çözdüler.

Buradan yola çıkarak, sigara içmenin (solumanın) hiçbir avantajı olmadığını söyleyebilirim.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bir avuç dolusu tablet yemenin duman solumaktan neredeyse kesinlikle daha az zararlı olması nedeniyle, bu uygulama şeklinin avantajsızlığı konusunda tamamen hemfikirim. Ve sizin de belirttiğiniz gibi, oral uygulamanın etkileri, maddeyi solumaktan çok daha uzun sürer, bu tamamen mantıklıdır. Tıpkı 5 dakika süren serbest bazlı kokaine kıyasla, HCl formundaki kokainin solunduğunda 90 dakika sürmesi gibi. Ancak bu iki uygulama yolu arasındaki fark, kazanılan yüksek seviyedir, Evet, yağlı bir kokain hattı iyidir, ancak büyük bir serbest baz yalaması çok daha yoğundur.

HCl tuzu ile vape fikri ilginç, ancak yine de denemek zorunda kalabileceğim kıçta büyük bir acı gibi geliyor. Yine de soruma hızlı bir cevap verdi, ancak bir çocuk gibi cevaplar daha fazla soruya yol açıyor!

Deksamfetamin yeni bir anolog yapmak için daha fazla işlenebilir mi, kimya derecemin 2. yılındayım ve ecza dolabımla oynuyorum haha.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Amfetamin, iki kat daha güçlü olduğu varsayılan N-Hidroksiamfetamine oksitlenebilir. Kendi araştırmam daha yüksek bir aktiviteyi doğruluyor ve çok daha az vazokonstriktif, pompa üzerinde daha az yük ve hız dick yok gibi görünüyor. Ayrıca yasadışı değil.

Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi mi geliyor? Bazı sorunlar var, esas olarak N-Hidroksiamfetamin ÇOK kararsızdır ve su varlığında, çok yüksek ph ve çok düşük ph ile ve bazı yaygın çözücülerle oksimine geri oksitlenir ve geçiş metallerinin izlerinin varlığında sadece ayrışır.
İlgili metilen-dioksi bileşiği olan N-Hidroksi-MDA ise oldukça kararlıdır. Ve yasaklanmıştır.
Bir keresinde, hala iyi miktarda normal Amph içeren (TLC'ye göre) N-Hidroksiamfetamin üretebildim ve bundan çok hoşlanıyorum. Bir sonraki denememde aynı yöntemi kullanmama rağmen hiçbir yere varamadım. Tam bir felaket. Neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bundan sonra farklı bir yaklaşım deneyeceğim ama bunun piyasadaki bir sonraki hit olmayacağından eminim çünkü bu şey bir Rus kız arkadaştan daha kararsız ve daha nevrotik, buzdolabında saklanmazsa günler içinde HCl tuzu olarak bile bozuluyor, daha iyi dondurulmuş.

Ya da Metamfetamin elde etmek için Amfetamini indirgeyerek aminleştirirsiniz. Bu da başka yollarla daha kolay hale getirilebilir ama siz istediniz.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Şu anda piperik asidin oksidasyonu üzerinde çalışıyorum, Chem Player YouTube'a iyi bir teknoloji videosu koydu, ancak verim en iyi ihtimalle düşük. Bu yüzden, jeneratörü besleyen oksijen ile ozon üretme yöntemini araştırıyorum. Bariz sonuçlar piperonal olmakla birlikte, biber kokusundan sakıza ve maraschino kirazına kadar güzel kokulu bir kimya.
D-Amph kaynağım reçeteli ve çalışacak çok şeyim var, oksidasyonu denemek şu anda yaptığım oksidasyon kadar zor olsa bile eğlenceli görünüyor, burada kullanılan oksidatif mekanizma ile ilgileniyorum ve bunu başarmak için birden fazla yöntem var mı?

Sonra N-Hidroksi-MDA, MDA MDMA'dan önceki adım olduğu için bu ilginç ya da burada rüya mı görüyorum.

D-Meth'e indirgeyici aminasyon kulağa eğlenceli geliyor, bu LAh kullanarak amidleri aminlere indirgemekle aynı şey mi? veya bir borohidrit ile indirgeyici bir alkilasyon. Kimya bilgim ilerliyor ama hala öğreniyorum, bu yüzden bilgim çok kapsamlı değil. Sonunda LAh ile THF'de indirgenmiş 3,4,5TMBH başlangıç malzemesini kullanarak sentezim için bu sitedeki mesc teknolojisini takip etmeyi başardım.
Efendim dikkatimi çektiniz!

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bu tamamen mümkün. NP, Gaz ve hızlı vakum filtrenizi kurutun, tüm çözücü emilmeden hemen önce emişi çekin, Amp Hcl'yi hızla toplayın, sigara içme cihazınıza veya kapalı cam şişeye koyun. Sigara içerken az miktarda çözücü/tozu eriyene kadar buharlaştırmaya devam edin. Tıpkı MAmp gibi tütüyor. Bir kez eridiğinde ve yeniden kristalleştiğinde, artık hidroskopik değildir.

Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Bildiğim ve denediğim kadarıyla amfetamin içemezsiniz. Ama metamfetamin içebilirsiniz.

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bu mümkün ve oldukça kolaydır

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Yasal gibi görünüyor, test edeceğim, sadece sülfatı sekmelerimden çıkarmanın en iyi yolunu bulmaya çalışıyorum. Sülfattan HCl'ye geçtiğim için doğrudan baza geçebileceğimi düşünüyorum. Kutupsuz olarak ekstrakte edin, sonra içinden biraz HCl geçirin. Önce bağlayıcılara bakmam gerekiyor, her iki şekilde de öğreneceğim