Snorting VS Injecting VS Smoke Heroine

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Eroin tüketmenin en iyi yolu ne olabilir?

Panthera

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Her şey biyoyararlanımla ilgili

* Enjeksiyon - neredeyse %100 biyoyararlanım. İlaç hemen kan dolaşımına girerek hızlı ve yoğun etkiler yaratır.
* Sigara - yaklaşık %40 - %60
* Burundan çekme - yaklaşık %30 - %40

opioid naifseniz, istemediğiniz sürece enjekte etmeye çalışmayın @DieYoung.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Yüksek biyoyararlanım her zaman en iyisi anlamına gelmez. Aslında, her şey "en iyi" ile neyi kastettiğinize bağlıdır. Maddeye aşina değilsiniz ve denemek mi istiyorsunuz? Birkaç kez denediniz ve hangisinin size en uygun olduğunu bulamadınız mı? Deneyimli bir kullanıcı mısınız ve toleransın üstesinden gelmek mi istiyorsunuz? Vb.

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
teşekkürler sadece merak ediyorum başka bir soru benzo toleransı opiat toleransını etkiler mi?

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Farklı birincil mekanizmalara rağmen, hem benzodiazepinler hem de opiatlar, ödül ve bağımlılıkla ilgili olan mezolimbik dopamin sistemi gibi belirli beyin sistemleri üzerinde örtüşen etkilere sahip olabilir. Her iki ilacın da kronik kullanımı beyin kimyasını ve reseptör işleyişini, merkezi sinir sisteminin çeşitli MSS depresanlarına karşı genel hassasiyetini etkileyebilecek şekillerde değiştirebilir. Kısaca :)

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Bir şey eklememe izin verirseniz, benzo ve eroin kötü bir karışımdır.

Çok deneyimli insanlar için bile.

Kariyerim boyunca 6 kez aşırı doz aldım, her seferinde benzo ve eroini karıştırdım.

Yıllarca sigara içtim + yıllarca da iğne kullandım. Nadiren burundan çektim.
Eroin zalim bir metres olabilir

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Enjekte etmek çok tehlikelidir, sigara içerken aşırı doz almak çok zordur çünkü her vuruştan sonra etkiyi hemen hissedersiniz, burundan çekmek ve enjekte etmek risklidir çünkü tek seferde 100-200 mg ve tekmelemeyi beklersiniz ve bazen eroin ölümcül bir şeyle kesilebilir, enjeksiyona gelince aynıdır, tam bir doz enjekte edersiniz ve hemen tekmelenir, ancak eroin kötüyse, kendinizi güvende hissettiğiniz normal dozunuzdan ölebilirsiniz, bu yüzden en iyi ROA'm sigara içmektir, eğer eroin güçlüyse, aşırı dozdan çok önce uykuya dalabilirsiniz.