Squat the World - Genel Konu

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
23
Ayy! Kulağa garip gelebileceğini biliyorum ama gecekondulaşmanın sizin ülkelerinizde nasıl göründüğünü ve genel olarak bu konuda ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

Artık daha az aktif bir gecekonducu/evsiz olarak bu yaşam tarzı hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum çünkü bunun için daha iyi bir kelime bulamıyorum :)

Yani... ne düşündüğünüzü ve bu yaşam tarzını nasıl gördüğünüzü bana bildirin :)

Çok teşekkürler!

.^_^.
AVoCz2eXTZ

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
239
Gizli kamp ile bazı benzersiz fikirler gördüm

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
23
Benzersiz mi? Bana bundan bahset! ;) neredeyse 9 ay boyunca büyük şehrin eteklerinde gizli (aşırı bir şekilde değil, sadece yerimi çok fazla görünür kılmamaya çalışıyorum) çadır kampı yaptım ve sadece açıklığa kavuşturmak için Kasım ayında doğum günümden birkaç gün önce sadece birkaç günlük kamp olarak başladım ve bir şekilde daha uzun süre evsiz kalmayı seçtim.

ve biraz daha açıklığa kavuşturmak gerekirse, bu noktada çoğu zaman düzenli şeflik işimi ve inşaat işçisi yardımcısı olarak yan işimi sürdürüyordum :)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
888
Zor zamanlardayız ve insanlar yapmaları gerekeni yapmak zorunda. Dışarıda olmak korkunç bir senaryo. Bununla birlikte, çömelmenin birkaç ek adımla birlikte çalmakla tamamen aynı olduğu söyleniyor, bu yüzden sahibinin kim olduğuna bağlı olarak, bundan hoşlanıyorum veya nefret ediyorum. Eğer mülkün sahibi bir bireyse hırsızlık yapmış ve bir kişiye kötülük etmiş olursunuz, eğer mülkün sahibi bir şirketse bu daha çok mağaza hırsızlığına benzer, hırsızlığın küçük ve hafif bir versiyonudur.