Post Delivery Gizli Yöntemler

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Merhaba,

Yeni bir satıcı olduğum ve çevrimiçi pazarların gerektirdiği teslimat yöntemlerinde yeni olduğum için, gizli paketleme konusunda herhangi bir tavsiyesi olan var mı?

Açıkçası vakum paketleme bir zorunluluk ve röntgen ışınlarını gizlemek için folyo kullanıldığını da duydum.

Bir paketi neyin işaretlediğine dair herhangi bir ipucu olan var mı, özellikle uluslararası nakliye düşünüldüğünde paketleri tespit edilmeden tutmak için herhangi bir ipucu veya püf noktası var mı?

İnsanların aldıkları paketlerden hayal kırıklığına uğradıkları ya da gizlilikten etkilendikleri var mı?

Gizli yöntemlerin bilinen nedenlerden dolayı gizli olduğunu anlıyorum, ancak ne kadar belirsiz olursa olsun herhangi bir bilgi paylaşan olursa her şey yardımcı olur!

thecurious

Don't buy from me
Member
Reaction score
9
Bu, hedef ülkeye ve gönderici ülkeyle olan deneyimlerine bağlıdır.
Örneğin, Kolombiya'dan bir AB ülkesine bir DVD kutusu (içeriği vakumla kapatılmış) gönderirseniz, ilk kontrol/toplama noktasında mutlaka X-ray veya gerekirse bir takip köpeği tarafından kontrol edilecektir.
Ülke içinde işe yaraması gerekir ve bildiğim kadarıyla normal standart budur. Sadece uyuşturucuyu saklamak için ne kadar çaba harcamak istediğinizi bilmiyorum.
Örneğin bir kot pantolonun kumaşına girecek şekilde kimyasal olarak işlenmesi (zaten yapıldı). Ayrıca küçük kahve çekirdeklerine de işlenmiştir.
Sorunuz, milyarlarca dolarlık devasa bir pazarda faaliyet gösteren diğer insanlar tarafından da soruluyor. Şunu unutmayın.

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Ayrıntılı bilgileriniz için teşekkür ederim, bir şeylerle yaratıcı olmak gerekiyor haha

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
İlgileniyorum, net bir cevapla yardımcı olmak isteyen varsa çok minnettar olurum.

Power

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16

Belki ayrıntılar konusunda yardımcı olabilirim.

Uzun zaman önce bir nintendo için bir çeşit eski plastik oyun sürücüsü aldım, konsola yerleştirdiğiniz tıknaz gri plastik olanlardan biri, vidası açılmıştı ve içindekiler içerideydi. muhtemelen kendi gözlerimle gördüğüm en iyi gizlilik yöntemlerinden biri.

birkaç yıl önce birisinin küçültülmüş ve gerçekten iyi paketlenmiş çok parçalı lego tipi bir çocuk oyuncağını açtığı bir video görmüştüm, içinde muhtemelen 125 gr kokain vardı. ancak bunun sahte olduğundan şüpheleniyorum.

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Gerçekten çok yararlı, gerçekten ustaca yöntemler, çok daha yaratıcı olmam gerekiyor, içgörü için teşekkür ederim

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Bu konuya geç kaldığımı biliyorum ama dikkatimi çekti. Okul günlerime geri dönersek, mürekkep tüpü çıkarılabilir olduğu ve markör ucu üzerinde kaldığı için markör hala kullanılabilir durumda olduğu için eklemlerimi ve on sentlerimi fosforlu kalemlerin arkasında satardım. Ayrıca atari ve bazı elektronik eşyaların içinde yürüyerek çanta taşırdım. Genç yaşta alkol bulundurmaktan ve içmekten tutuklandım ve o atari oyunlarının içinde otum vardı ve içine bakmayı hiç düşünmediler bile

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Aldığım paketlerin çoğu bir şekilde gümrük tarafından kontrol edildi, çoğu sadece çok büyük olmayan bir pakette iyi vakumlanmış ürünlerdi ve sadece dokunulduğunda hiçbir şey hissedilmiyordu. Şimdilik hepsi hiçbir sorun yaşamadan geçti. Etiketlerin mümkün olduğunca çok bilgi içerdiğini ve bir ev adresine gönderildiğini, posta ofisi veya kutusu olmadığını unutmayın.
Umarım bu bilgiler size yardımcı olabilir.

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Bu şekilde yapıyordum ve biraz başarılı oldum ama hepsi onaylanmadı, bu yüzden gerçekten ulaşıyorum, aklınızda tutmanız gereken bazı iyi işaretçiler olsa da bilgileriniz için teşekkür ederim!

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
X ışını tespiti ile ilgili olarak, folyo veya karbon kağıdı, paketin içine onsuz koymaktan daha görünür olacaktır.

Göndermek istediğiniz maddenin miktarına ve ne olduğuna bağlıdır.

Koli açılmazsa ve düşük değerli eşya olarak beyan edilirse küçük miktarlar belki atılabilir, ancak bence gümrük açıyorsa saklamak imkansızdır.

Paketin geldiği yer ve ambalajın kendisi şüpheli görünmesine neden olabilir.

100 emin değilim ama sanırım belirli bir değerin üzerindeki her paket otomatik olarak kontrol ediliyor.

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Bunu bilmek gerçekten çok değerli ve ileride sanırım folyo çubuğu çift vakumlama ile atacağım ve bir şeyleri saklamak için biraz daha kurnaz olacağım

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Gönderdiğim yasadışı hiçbir şey için ASLA bir değer beyan etmedim çünkü değeri varsa vergi veya gümrük vergisi ödenmesi gerekebilir. Ben her şeye ticari numune diyorum. Söylendiği gibi metal poşetler, folyo ve benzerleri x-ray cihazında çok fark edilir ve genellikle kırmızı bayraktır. Benzer dokuda bir şeymiş gibi davranmaya çalışmalısınız çünkü bunu görebileceklerdir. Bunu akılda tutarak, mylar poşet, toplu olarak satın alırsanız ve ağırlık hakkında doğru bilgi içeren ve numune boyutu veya başka bir şey yazan güzel etiketler yazdırırsanız mükemmel bir seçim OLABİLİR. İşte agar agar veya aktif kömür veya chia tohumlarının ücretsiz numunesi, umarız beğenirsiniz.
Tecrübelerime göre göz önünde saklanmak tek etkili saklanma yöntemidir. Bunun kısıtlanabilecek bir şey olduğunu önermeyin. Chia tohumları muhtemelen tohum ithalatı genellikle kısıtlandığı için temel bir seçimdir. Tütün bitkisi materyali, piller; her türlü biyolojik varlık, patojenler mutigenler yok. Ne gönderdiğinizi iddia ettiğinizi düşünün, kendinizi ayağınızdan vurmak kolaydır

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Yine, çok değerli bilgiler ve gelecekteki gönderilerde not edilecektir,

Sade bir yerde saklanma fikrinizi beğendim, yakın zamanda bir etiket yazıcısı sipariş ettim, böylece işler daha meşru ve kimin elindeyse okuması için daha net görünecek (ve umarım okunduktan sonra görmezden gelinecek)

Ayrıca yine mümkün olduğunca az dikkat çekmek için ağırlıkları minimumda tutuyorum

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Folyo saçmalıktır, kardeşim. X-ışını, x-ışını sinyalinin zayıflamasıyla birkaç tür maddeyi tespit eder.
Bunlar arasında metal, organik maddeler, cam vb. tüm bu maddeler ayırt edilebilir. Yani organik olan ilaçlarınızı folyoya sararsanız, aynen metale sarılmış organik bir bileşik gibi görünecektir.