suş avcısı... tohum veya klon mu arıyorsunuz? büyük FENO AVI

tablet press

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bazı benzersiz kenevir tohumlarını aramama yardım etmek isteyen var mı, avlanmak ve yeni lekeler yaratmak için dünyanın her yerine bakacağım, herkesin sahip olduğu veya sadece istenen iyi özellikleri alabileceği konusunda yorum atmaya başlayalım ... mesajlaşmaya başlayalım ... tazminat veya bağışlar konusunda endişelenelim ikinci $$ HANGİ TOHUMLARINIZ veya klonlarınız VAR VEYA ARKADAŞINIZ?
BENDE VAR
Runtz, beyaz, siyah, mavi, pembe
oreo fritz
siyah vişneli gelato
gellato41
çiklet gellato
ceral süt
rs11
korsanlar sütü
20 artı daha!!
sadece mor türleri seviyorum ama mor bir versiyon yapmak için bitkileri her zaman çaprazlayabilirim, bu yüzden lütfen cennet bahçenizde ne var? koku, renk, tat, kristal içeriği, görünüm, etkileyici ayrıntılar aranıyor!!!! bir topluluk olarak bir araya gelelim ve yeni projeme yardımcı olan herkes, eleme sürecini atmasını sağlayan genetikler için kredi alacak resimler ve güncellemeler sağlanacak bu 10.000 feno avı deneyi, bu yüzden bu foruma bazı iyi tohumlar veya klonlar getirelim ... NE YAPTINIZ ve bu gerçekleşirse bir web sitesi oluşturuluyor açık tartışmalar için teşekkürler Breaking Bad ve ilacı dünyaya yaymaya yardımcı olun

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
888
Bu hafta bana 30-40 tür teklif edildi. Özellikle aradığınız bir şey var mı? Bulunduğum yerde Eğlence Amaçlı Esrar yasal, bu yüzden herkes ve kardeşleri amatör bir genetikçi. Bu roket bilimi değil, sevdiğiniz 2 türü çaprazlayın, bir sürü tohum yetiştirin, en sevdiğiniz fenomeni klonlayın ve melez canlılığınızın tadını çıkarın 💩