Dead Drops Sokak Fiyatları?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bunu hep sormak istemiştim ama hiç soramamıştım!

Diyelim ki ABD'deyim, Doğu Yakası'ndayım, jussaiyan'ım ve 10 gr 3MMC ve 10 gr MDMA'm var. Bunların hepsini 1 gr'a indirdim ve Dead Drop'u kullandım, yani 20 tane çok küçük paket bir grup aptal zengin üniversite öğrencisine gidiyor... Ne kadar ücret alırım? Gelmiş geçmiş en iyi ürün olduğunu varsayalım! ( @DutchNarc0s'a selam olsun!!!)

Yeni başlıyorum ve ekipman satın almaya başlamadan önce kurulumumun kemiklerini test etmek istiyorum, ayrıca bunun için 'tohum' parasına ihtiyacım var ...

Ne kadar ücret alabilirim ve yine de satabilir miyim? Bu ilk 20g'lık üretimle en azından basit bir ekipman setine yetecek kadar para kazanabilir miyim yoksa sizce bundan daha fazla parti mi satmam gerekecek?

Burada doğru olmayan bir şey varsa lütfen taşaklarımı tekmeleyin ve silin. Bilmediğim bir kuralı çiğnemeye çalışmıyorum!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
MDMA için gram başına yaklaşık 150 dolar görüyorum... bu boş bir hayal mi? (muhtemelen toplam 2400 dolar) eğer her şey mükemmel giderse? İmkânı yok, değil mi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
İlaçlar ucuz olmamalıdır. Genellikle bu şekilde çalışır:
Bir laboratuvarınız var ve oradan ürünün fiyatı oluşmaya başlıyor. Haftada 2,5 kg üretiyorsunuz (küçük hacimler). Ürünün gram başına maliyetini hesaplıyorsunuz. 3 MMC veya 4 MMC üretmenin gram başına maliyeti 2-3$ arasında olacaktır (bu maksimum fiyattır). Kendi 1 kg'lık ölü damlalarınızı yaparsınız ve mallarınızı diğer şehirlere taşıyacak ve orada 100 gramlık ölü damlalar yapacak bazı taşıyıcılar kiralarsınız.
Daha sonra bu şehirlerde 100 gramlık ölü damlaları alacak ve bunlardan 50-100 adet 1-2 gramlık ölü damlalar yapacak kişileri işe alırsınız.
Son tüketici tüm maliyetlerinizi karşılayan bir maliyet görmeli ve işletme en az %100'lük bir kar marjına sahip olmalıdır.

Hesabı siz yapın:
Bitmiş ürünün maliyeti 3000$
Taşıyıcı, her 100 g ölü damlası için 100 $ + 1 km'lik seyahat maliyeti = 1,5-2 $ olarak hesaplanan nakliye maliyeti alır.
Perakende kurye, ürettiği başarılı bir şekilde satın alınan her ölü damla için 12 $ alır.

Toplamda, laboratuvardan 1000 km'lik bir yarıçap içinde bir dağıtım ağı organize ettiyseniz, üretim maliyeti şöyledir:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Dolayısıyla, son tüketici için 1 gram 36 $'a mal olmalı ve 1 kg'dan elde edeceğiniz kar 18000 $ olacaktır.

Bu çok kaba bir matematik. 1 gr'lık 1000 ölü damla yapmak oldukça uzun zaman aldığından, 2 gr yapmak ve son tüketiciye 72 $'dan daha ucuza satmak daha kolaydır. Diyelim ki, zaten 60'a satabilirsiniz, bu durumda kârdan hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Belki perakende kuryelere taşıma maliyetini düşürebilirsiniz. Ancak fiyatları düşürseniz ve yaklaşık olarak bu şemada çalışacak olsanız bile, her kg'dan 10000 dolar kazanacaksınız.

Ayrıca, bu işin güvene dayanmadığını ve şiddetli bir piç kurusuna dönüşemeyeceğinizi unutmayın. Taşıyıcılardan ve perakende kuryelerden depozito alınmalıdır, böylece malları kötüye kullanmaları ve sizi aldatmaları karlı olmaz. Ayrıca, bunu çok önemli olmayan bir şey olarak görmemelisiniz. Personeliniz için sürekli iş sağlamalısınız, çalışanlarınız sizinle her zaman bir işleri ve istikrarlı bir gelirleri olduğunu fark ettiklerinde - her zaman sizinle birlikte olacaklardır.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Döküm için çok teşekkür ederim!
İnsanları işe alma ve bu kadar derine inme fikrini kesinlikle seviyorum ama önümüzdeki birkaç hafta boyunca öğrenirken ne yazık ki küçük patatesim ve şimdilik bunu kendi başıma yürüteceğim!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
İlk kg'ı bağımsız olarak üretmek, 500 ölü damla yapmak ve bunları satmak yeterlidir, böylece tüm süreç başlar ve bir daha durmaz. Küçük başlamak zorundasınız.

Jorg

Don't buy from me
Member
Reaction score
12
Balkan'da mdma için 35eur, 5g ampf için 40eur (son kullanıcı olarak)

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bu benim için son derece değerli bir bilgi, teşekkürler @Jorg!
'24'teki piyasalar hakkında genel bir 'his' arıyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
150 dolar muhtemelen boş bir hayal. Buralarda insanların ödeyeceği miktar 100$/g ve insanlar tuhaf. Bazıları kaliteye para vermektense daha ucuz olduğu için saçmalık satın almayı tercih ediyor. Karşılaştığınız sorun, kimsenin en iyi mala sahip olduğunuzu bilmemesi. Daha yüksek bir fiyat elde etmek zaman ve pazarlama stratejisi gerektirecektir. İsim yapmak için ürünü sokağa çıkarmanız gerekiyor.