Metamfetaminin kristalleşmesi sorunu

sorena2316

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Fenilaseton ve metilamin ürünü alüminyum amalgam ile kristalleşme sorunu olan güçlü ve kaliteli bir matın nihai ürünü olan bu konuda saygıdeğer hocalarımdan yardım ve rehberlik talep ediyorum.

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Kristalizasyon prosedürü sırasında meydana gelen ve sorunları önleyen/neden olan incelemeyi neden detaylandırmıyorsunuz? Kullanılan kimyasallar ve prosedürünüzün adımları nelerdir ve yardımcı olunması gereken sorun tam olarak nedir?

sorena2316

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
350 ml fenilaseton, 45 ml metilamin, %40, 4 gram merkürik klorür, 350 gram folyo, 4 litre %97 etanol, toluen ve 300 gram sodyum hidroksit ile reaksiyonun başlamasından 12 saat sonra toluen sıcak su ile ekstrakte edildi, kuru tuz ile yıkandı ve vakum altında damıtıldı. Hidrojen klorür gazı ile karıştırılmış taze toluen çöktürüldü. Buchner hunisi ile düzeltildi ve kurutuldu. 170 gram iyi aromalı beyaz toz. soğuk aseton ile yıkandı ve hiçbir şekilde kristalleşmedi. Metamfetamin pişirmek ve kristalize etmek için yeterli bilgiye sahibim ve kimya ve petrokimya alanında yüksek lisans yaptım. Fakat bu ürünü kristalize etmekten gerçekten dizlerimin üzerine çöktüm. Eğer yapabilirseniz lütfen yardım edin

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
rasemik meth büyük parçalar oluşturmaz, enantiyomerleri ayırmaz ve su + alkolden yeniden kristalleşmez.

sorena2316

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Üretim

Attachments

• 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba Sentezinizden sonra eleştiremeyeceğiniz bir rasmik ürününüz var İzomerleri ayırmanız ve ardından kriatallies yapmanız gerekir.