Servetinizi Dönüştürün, Statünüzü Yükseltin

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
17
Merhaba. Görünüşe göre yaşadığımız bu dünyada herkes para biriktirmeyi ve bu parayı en pahalı restoranlarda, en iyi ilaç türlerinde ve adalar, yatlar ve arabalar satın almak için harcamayı arzuluyor. Ancak, parayı anlamanın önemini kavrayamıyoruz. Dikkat ederseniz bu yazının başında sadece para harcamaktan bahsettim ve adrenalin seviyeniz yükseldi. Dolayısıyla para kazanmakla ilgili önemli olan onu nasıl harcayacağımızdır. Açgözlülük ve kibirden kaçınmalıyız çünkü bunlar federal ajanların ve hırsızların dikkatini çeker. Bir kişinin uyuşturucu kaçakçılığı dışında da mali kaynaklara sahip olması gerekir. İtibarınızı temizlemek ve kirli paranızı aklamak için uyuşturucu kaçakçılığından başka yollar konusunda size tavsiyelerde bulunmak için buradayım.

İlk olarak, kripto para ticareti:
Kripto para ticareti, fon kaynağının izini sürmek için en karmaşık alanlardan biridir. Bu alanda, teknik analiz becerilerini ve uygun ticaret yöntemlerini öğrenirseniz, paranızı aklamanıza izin verdiği için uyuşturucu kaçakçılığından sonra sizin için en iyi alan olabilir.

Hisse senetleri: Hisse senetleri en iyi yoldur ve ben şahsen onları kullandım. Kazanmak ya da kaybetmek istemiyorum; seçkinlerden oluşan hisse senedi topluluğunu istiyorum. Kişi bu topluluğa entegre olmak için çabalamalıdır. Hisse senetlerinin, kazanmanın ya da kaybetmenin canı cehenneme; ben balinaları istiyorum. Onların arasında her zaman yolsuzluk yapanları ve büyük finansal fırsatları bulursunuz.

Gayrimenkul: Gayrimenkul de hisse senetlerinden uzak değildir, çünkü onun topluluğu da büyük ve yozlaşmıştır. Ancak gayrimenkul, özellikle emlak geliştirme alanında büyük fırsatlar sunar. Harap bir ev satın alır, onu yeniler, döşer ve satarsınız. Bu, emlak camiasına entegre olmanın en iyi yoludur, çünkü emlakçılar geliştiricileri sever. Ancak onların takıldığı yerleri bulmaya çalışın ve kendinizi bir emlak geliştiricisi olarak tanıtın.

Lüks kulüplere katılmak:

Lüks kulüplere katılmak, golf kulüpleri ve eğlence kulüpleri gibi şehrin zengin elitleriyle bütünleşmenin en iyi yollarından biridir. Ancak lüks kulüplerden bahsediyoruz.

Yukarıda bahsedilen seçeneklerden biri olmak gibi temiz bir üne sahip net bir kişi olmadan aralarına entegre olamazsınız. Evet, yozlaşmışlar ama itibarlarını da önemsiyorlar. Şehirde uyuşturucu baronu olarak tanınmak isteyen önemsiz bir kişi olmayın çünkü bunu kimse istemez, Pablo Escobar bile. Bu nedenle, paranızdan önce itibarınızı temizlemelisiniz. Seçkinlerle bütünleşmek size yatırımlar ve beş yıllık ticaret hayatınızı kurtarabilecek büyük fırsatlar getirir.

Hepinize çok teşekkür ederim.

Dax

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
İlginç bir yazı dostum

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bu doğru, dostum.
İşte böyle...!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Deals
7
Her şeyin duruma bağlı olduğunu söyleyebilirim, farklı ülkelerin farklı yasaları var, insanların farklı becerileri var. İyi bir yöntem yok. ama bu evlerin yenilenmesi harika bir fikir, aslında ne kadar harcandığını takip etmek zor :)