Trump'a Suikast Girişimi

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Eski Başkan Donald Trump, Cumartesi günü Pennsylvania'daki bir mitingde suikast girişiminin hedefi oldu. FBI Pazar günü erken saatlerde saldırganın Pennsylvania, Bethel Park'tan 20 yaşındaki Thomas Matthew Crooks olduğunu açıkladı.

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Bana çok şüpheli geldi. Bunun planlı olduğuna inanıyorum. Ya bir reklam gösterisi ya da "derin devlet" onun ölmesini istiyordu. Bu olayla ilgili çok fazla şüpheli şey var ve şaşırtıcı bir şekilde bugün Cumhuriyetçilerin ulusal kongresi var.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bunu kesinlikle anlayabiliyorum. Oy oranını artırmanın bir yolu olarak. Birçok açıdan çok riskli görünüyor. Bunu sahnelemiş olsaydı hapse girerdi. Ayrıca ölmeye çok yakındı, bu aşırı görünüyor

View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Trump'ı doğrudan gören çatının güvenliğinin sağlanmamış olması, çatıya çıkan bir merdivenin bulunması ve gizli servis keskin nişancılarına defalarca ateş etmemelerinin söylenmiş olması çok garip.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Duyduğum her şey bu çatıların kapatılması gerektiği yönünde. Çekim yapmak için mükemmel bir nokta.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
ayrıca, kasıtlı olmadığı sürece saldırganın ıskalamış olması pek olası değil... silahlar hakkında pek bilgim yok ama Trump'ı bulunduğu yerden vurmak kolay olmalıydı, hem de bir AR ile. Trump'ın dikiş atılmasına bile gerek yoktu. çok saçma. bence bu sadece mahkemede yaşanan dramı unutturmak ya da bir çeşit sempati kazanmak içindi. "ADALETİ SAVUNURKEN VURULDUM, BU YÜZDEN BANA OY VERMELİSİNİZ!"

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Kurşun kulağına isabet etti çünkü doğru anda başını hareket ettirdi. Eğer yana bakmaya karar vermeseydi ölmüş olacaktı.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
IDK Acaba ona kazandıran şey bu mu?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language