Question Acil yardım gerekli

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Methedrone kolay sentezi ile şimdiye kadar nihai üründe yaklaşık 400 g kaybettik. . :cry: Bu işi başaramazsak her şeyimizi kaybedeceğimiz için bileklerimizi kesmek üzereyiz.
Ürün yanmaya devam ediyor ve güçlü bir kimyasal kokusu ve tadı var. DMA olabilir mi emin değilim?

Elimizdeki malzemeler bunlar. Belki de oradan başlamalıyız. Tüm içeriklerin doğru olduğunu benim için teyit edebilirseniz.
2Bromo 4 (Toz)
Metilamin Hidroklorür (Toz)
Hidroklorik Asit %35
Diklorometan stabilize CP (C H2 C12: 84.93)
Açıklamalı aseton:

(Tortu içermeyen keskin kokulu yanıcı bir sıvı)
Açıklamalı aseton:

Saf hızlı etkili keton çözücü
Gres, yağ, katı yağ ve yapıştırıcıların çözülmesinde ve temizlenmesinde etkilidir
Hızlı etkili reçine ve boya seyreltici
Metanol İçermez
Açıklamalı benzin:

Alfatik Solvent Karışımı
Yağları, katı yağları ve yapıştırıcıları temizlemede ve çıkarmada etkilidir
Kauçuk yüzeyleri yumuşatır
Metanol İçermez
Normal ev tipi Soda Bikarbonatı
Sodyum Hidroksit Çözeltisi 1N
Sodyum Hidrojen (Bi) Karbonat CP (C H Na 03: 84.01)

Eğer adım adım bir prosedür bulabilirsek. Bir şey soğuk suyla çalkalanacaksa lütfen belirtiniz. Eğer kaynatılması gerekiyorsa, lütfen belirtiniz. Kapağı kapalı/açık olması gerekiyorsa lütfen belirtiniz. Dondurucuda veya bir yerde kurutulması gerekiyorsa lütfen belirtiniz. Henüz laboratuvar ekipmanımız yok ve bu nedenle cam şişeler kullanıyoruz.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Getto ekipmanı en çok deneyimli bir kimyager için işe yarar... Başarılı yol, standart laboratuvar yöntemiyle başlamak ve ardından aparatların karmaşıklığını azaltmaktır. Açık bir nokta, metilamin hidroklorür kullanmış olmanız ve normal sentez için çoğu insanın kullandığı %40'lık sulu serbest baz çözeltisidir, olan şey, kullandığınız metilamin tuzundan gelen hidroklorik asidin bromu aktif pozisyonundan etkileyeceği ve amin kısmı ile yer değiştirmeye daha az istekli olacağıdır, daha sonra normal serbest baz metilamin fazlalığı halojen iyonunu yakalamak zorunda kalacaktır, ancak zaten serbest baz yerine tuz kullanarak bir dengeye sahipsiniz. Reaksiyon karışımınızın/ürününüzün kurtarılmasının ne yazık ki imkansız olduğunu size bildirmekten üzüntü duyuyorum. Ancak DCM ve asetonunuzun kullanımdan önce damıtılmış olduğunu göz önünde bulundurarak yeni bir parti hazırlamanızda size memnuniyetle rehberlik edebilirim (bunun için vevor'un iyi bir fiyatı olan minimal kimya seti dediğim şey gerekiyor).