Darknet Opioid Kaçakçılarını Ortaya Çıkarmak için Yapay Zeka Teknolojileri Kullanılıyor

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22

Adalet Programları Ofisi Denetimi Ulusal Adalet Enstitüsü: Darknet Opioid Kaçakçılarını Ortaya Çıkarmak için Yapay Zeka Teknolojilerinin Kullanılması Batı Virginia Üniversitesi Araştırma Kurumuna Verilen Hibe

(Yedek Bağlantı)

Siz goonların linklere tıklamayı sevmediğinizi biliyorum, bu yüzden kendim okuduğum için ilginç bulduklarımı kopyalayıp yapıştıracağım.

Sayfa 2:

Sayfa 6:

Sayfa 9:

Sayfa 10:

Sayfa 11:

Belgenin geri kalanı araştırmacıların evrak işlerini doğru yapmamasından ve harcamaları takip etmemesinden yakınıyor.
Birinin başı çıkar çatışması yüzünden derde girmiş.

Kullanıcı notları:

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
İlginç şeyler. Denetim raporu bizim için çok fazla ilgili bilgi içermiyor ancak kullanılan yöntem ve teknikleri ortaya koyan yayınlanmış araştırma makalelerine doğru bir sıçrama tahtası olabilir. Bunlara bağlantı vermek iyi olurdu, bazılarını bulmaya ve buraya bağlantı vermeye çalışacağım.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective anahtar kelimeleri arama motorlarında hiçbir sonuç vermiyor. Makaleler muhtemelen bu terimlere hiç atıfta bulunmuyor ve WVURC ile bağlantılı makaleleri taramak ciddi bir çaba gerektirecek.

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Yazı içeriğim değiştirilmiş, uyarı için teşekkürler personel jeez Sadece değer katmaya çalışıyorum