Video talimatları.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
Sevgili Dostlar. Çeşitli maddelerin sentezi için kendi benzersiz video talimatlarımızı oluşturmak için harika bir işe başladık. Yakında bunları yayınlamaya başlayacağız, böylece yeni başlayanlar bir veya başka bir maddenin nasıl doğru bir şekilde sentezleneceğini anlamak için videoyu kullanabilirler.
Bu çalışmalar için bir yol haritamız var. Ancak sizden de hangi video talimatlarına ihtiyacınız olduğunu bize bildirmenizi rica ediyoruz. Tüm talepleri yerine getirmeyi taahhüt etmiyoruz, ancak en çok talep edilenleri kesinlikle yapacağız.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Vay canına! Kesinlikle iyi eski rp / i / e ... ve diğer her şey (tabii ki!).

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Kesinlikle bu!!!! RP'yi kibrit kutularından hazırlamanın yanı sıra, çoğu gizli kimyagerin kendi kaynaklarını nereden temin edeceği ve saf I2 kristallerini elde etmenin en ekonomik yolu budur. sanırım bu beni başka birinin zaten önerdiği nekt önerime getiriyor: ortalama ev kimyagerinizin yapabileceğine en yakın yolla öncüllerin sentezi.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Harika haber patron
Sadece bugün hala yasal olan ürünlerin sentezini talep ediyorum
Amfetamin içermeyen yağ için Bmk Glisidat Tozu CAS 16648 44 5'i tercih ediyorum

Tozu seçiyorum çünkü nakliye sıvılara göre çok daha kolay
ve bu hala yasal

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Önemli olan, sentezlerin mevcut öncüllerden başlaması gerektiğidir. Eğer öyleyse:

1. Piperonal --> MDMA
2. Benzaldehit --> P2P
3. P2P --> Meth
4. 2C-B'nin tam sentezi (tercihen anetolden)
5. LSD için bir tane yapsaydınız ÇOK HAVALI olurdu. Ama bunun tavsiye edilebilir olduğundan emin değilim.
6. Belki biraz sakinleştirici? Methaqualone ya da diazepin gibi.
7. Öncüller: P2NP, PMK, NNP ...

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Evet kesinlikle, sadece istenen maddenin sentezini değil, aynı zamanda tek tek maddelerin daha önce daha kolay bulunabilen maddelerden nasıl üretildiğini de gösterirseniz harika olur, ancak o zaman ayrı bir video olarak. Kendisine atıfta bulunan bir blog gibi.
Böylece talimatlarda videolara bağlantı verilebilir. Bazı maddeler de daha sık kullanılır, o zaman belki önceliklerini daha iyi belirleyebilir ve istenen hedefe daha hızlı ulaşabilirsiniz.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Evet. Chemplayer bunu çoğu videosunda yapıyor. "Daha önceki bir videoda ürettiğimiz <şundan> <bunu> yapalım".

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Sıfırdan bir ketamin sentezi güzel olurdu, ancak doğrudan öncül Hidroksilimin (imin, amin değil) sentezi yeterince iyi olurdu... o zaman aşağıdaki adımlar çok kolay olurdu

formamid vb. ile mdma sentezi de harika olurdu!

hardik696

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bunları görmek hayret verici.

( " _ " )

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Hydroxylimine HCL CAS: 90717-16-1 ürününe erişiminiz var mı?

Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
İYİ HABERLER
Amfetaminin bileşimini doğru bir şekilde açıklamak istiyorum, çünkü mevcut olan net bir şekilde açıklanmamıştır
Amfetaminin nasıl düzgün yıkanacağına dair bir açıklamaya ek olarak
Teşekkür ederim, iyi şanslar dilerim

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
hayır!! bunun için nasıl sentezleneceğini açıklayan videoyu istiyorum... oradan keta sentezi çok kolay

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Evet öyle ama öncüye erişim olmadan... K yapmak için kolay bir öncü sentezlemek istiyorsanız, bunu satın alması kolay olan 1-bromosiklopentil- (o-klorofenil) -ketondan yapabilirsiniz ve daha sonra K yapmak için 1-Hidroksisiklopentil- (o-klorofenil) -keton N-metilimin elde edebilirsiniz.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Bu yeni başlayanlar için gerçekten iyi bir haber. En basit ve reaktifleri kolayca elde edilebilecek olanlardan başlayarak sentetik kannabinoidlerin sentezi üzerine videolar talep edeceğim.

509171594

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Prissler'in (Fester'in) "Fester Amca ile Yemek Pişirme DVD'sinin" dijitalleştirilmiş bir versiyonuna sahibim, isteyen olup olmadığından emin değilim, ancak dosyayı yüklemek için güvenli bir yolla bana dm atın ve bunu yapacağım. Eğer burayı tekrar kontrol edersem. Söz vermiyorum.

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
oh gerçekten mi? bilmiyordum... lütfen bana Synth detaylarını gönderebilir misiniz? bir bağlantınız veya bunun gibi bir şey var mı? veya bir PM vb. lütfen.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
İşte burada:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398