2-Feniletilamin Hidroklorür CAS 156-28-5 nedir

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Bununla çalışan var mı?

Birisi bana bunun güçlü efedrin olduğunu ve efedrinle aynı şekilde D-Meth'e indirgeneceğini mi söylüyor?

Bu konuda hiçbir bilgi bulamıyorum

HEU5hSWB7w

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Hepimiz bunun doğru olmasını isterdik ama öyle değil. B-feniletilamin olarak da bilinen 2-pea, beyninizde bulunan doğal olarak oluşan bir katakolamin nörotransmitteridir. Güçlü bir ilaçtır ancak MAO-B tarafından parçalanmadan önce sadece yaklaşık 30 saniye hayatta kalır. Eğer yutarsanız, beyninize bile ulaşmaz çünkü bağırsaklarınızda çok fazla monoamin oksidaz vardır. İnsanlar mao'yu tüketecek kadar çok almayı denediler ve bu birkaç gram b-bezelye ile yapılabilir.
Bu, pek çok ilacın yapıldığı iskeledir, karbon zincirli bir fenol... meth, amfetamin, PhIKaL'deki tüm halüsinojenler (bildiğim ve sevdiğim feniletilaminlerin kısaltmasıdır), katyononlar, antidepresanlar. Dağlar kadar ilaç ikame edilmiş feniletilaminlerdir. Yapısal olarak amfetaminden sadece birkaç molekül farklıdır. Bu moleküllerle bir şey yapmak zordur. Fenil halkasında bir şey var, hidroksi mi? Molekülü yok ederek çıkarıldığını henüz görmedim. Bununla yapabileceğiniz bir fentanil analoğu var. Başka bir şey bulamadım, ama kimyagerler için kutsal kase ve 1915-1920 civarında birkaç makalede atıfta bulunuluyor ama ben bulamadım ve benden önce 100'lercesi de bulamadı.
Alpha-phenylethylamine, şimdi bununla bir şeyler yapılabilir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Söylemeye gerek yok, bu konu hakkında çok düşündüm. Elementel çinko ve gaz halindeki b-bezelyesinin inanılmaz derecede sıcak çinko üzerine üflenmesinin bunu yapabileceğini öne süren şeyler okuduğumu hatırlıyorum. Adı konmuş bir reaksiyon ama özellikle feniletilamin üzerinde işe yaradığına dair bir kanıt görmedim.

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Bilgi için teşekkürler Bay Buchner 👍

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir rota var, b-bezelye ->feniasetik asit -->fenilaseton (p-2-p) o zaman bu şekilde bir yol var. Bir yıl sonra bu fikri tekrar gözden geçirdiğimde, neden sadece halojenleştiremediğinizi tekrar merak ediyorum Bir metil moity için bir substition reaksiyonu yapın🤔🤔🤔 insanlar bunun işe yaramayacağı gibi davrandılar ama katyononlarda işe yaradığını gördüm ...

Bunu dün yazdım ve gönder tuşuna basmayı unuttum. Bunu tekrar inceleyeceğim. GNC'de ve diğer 10 yerde satıldığı için kesinlikle kolaylaştırırdı.