hangi̇ temayi kullaniyorsunuz?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
Köşedeki küçük renk seçici şey var ya? Siz hangi rengi seçtiniz? Ben genelde pembe seçerdim ama maviye çevirdim çünkü yeni pfp lol'ümle daha iyi durduğunu düşünüyorum.

• Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Bu nedir?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
ZmOLCnqywa

küçük palet şeysi
Hangi rengi seçiyorsun? Benimki şu an pembe.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Oh, anlıyorum. Burada JS yok :-(

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
En sevdiğim yeşil renge geri döndüm ve beyaz çizgili mor renk gözüme iyi gelmedi

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
keçe, keşke karanlık bir mod olsaydı. evet, gri bir seçenek var, ama keşke tüm beyaz kısımlar siyah veya koyu gri olabilse ve tüm renkli kısımlar renkli kalabilse. pembe ve siyah sevimli olurdu ve gözlerimi çok daha kolay görürdü. şu anda kokainden iniyorum ve beyaz iniş dostu değil lol

View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yöneticilere bir dilek o zaman. Kokainini soğutun ucuz ve oldukça harika sadece ıslak tadını çıkarın. Lütfen bunu not edin. Henüz hiç kokain almadım. Slab Coke/Heroin 50$/g gibi, o ağır doğası taklit edilemez, Salvinorin ve Cannabis bütünlüğü gibi. LSD un mantarına dayanır. Hepiniz aynı fikirde misiniz?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
Hiç rc stims yapmadım, bu yüzden bilemem ama çoğu rc'nin kokaine yaklaşacağını sanmıyorum. ve evet gerçekten ucuz ama yine de fiyat için iyi kalite. satıcı için iyi. rc psychedelics'in geleneksel olanlar kadar iyi olmadığına katılıyorum. sentetik bir şey yapmadım ama örneğin shrooms, lsa gibi daha az bilinen şeylerden daha eğlenceli.

• Love

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Dimetokain çok ucuz ve zayıf bir koktur. 5meoDMT çoğunlukla rc olarak üretilir ve en iyi halüsinojendir, rc doğadan daha fazlasıdır ve iyidir. Pcylosybin mantarları, zayıf bir LSD analoğu olan LSA tohumlarından daha güçlüdür, bu kesin...

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Bu özellik gönderiniz kadar kullanışlıdır.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
Bunu çocuklar bile biliyor

• Like

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kimse bahsetmediyse, tek bir cihazsanız, msettinfs'yi tıklayın, aşağıya kaydırın, telefon hakkında ve ardından yapı # 7 kez tıklayın. Geliştirici kontrollerini etkinleştirdiniz. Buna tıklayın ve karanlık modu her şeye zorlayabilirsiniz. Neden geliştirici modundasınız, devam edin ve 'harici uygulamalara izin vermeye zorla'yı etkinleştirin ve bu neredeyse tüm uygulamaları SD arabanıza taşımanıza izin verecektir.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
tema numarası 7 + sistem karanlık modu benim için kurallar!