Question Vicodin neden bu kadar yaygın değil?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Opioid uzmanı değilim, belki de oksitlerin sentezlenmesi daha kolaydır; tek bildiğim, bu konuda tek bir yazı bulamadığım için şok olduğum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
239
Benim tecrübelerime göre insanlar çoğunlukla Oxy gibi büyük maddeleri istiyor. Şimdi zor çünkü fent hakkında endişelenmeniz gerekiyor.

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Sanırım hiç oksi kullanmadım, ama gençken vicodin neredeyse uzun süreli bir kokain gibi davrandı; ama o DEHB'yi aldım, bu yüzden sonuçlar farklı olabilir.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Deals
14
Markanın kendisi artık üretilmiyor ancak daha fazla insanın bu terime aşina olduğunu düşünüyorum, loraset veya loratab ve Norco gibi artık ABD'de üretilmeyen diğerlerinden daha fazla. Hidrokodon bu kadar ve opioidlerle ilgili tüm davalar ve baskılar nedeniyle tedarik sorunları var, bu nedenle artık sadece jenerikler üretiliyor ve bunların çoğu muhtemelen ABD'de üretilmiyor. Oxy de her zaman daha popüler olmuştur ve yıllardır 1 numaralı ağrı kesici ilaç olmuştur. Baskılar başlayana kadar ABD'de uzun yıllar boyunca 1 numaralı reçeteli ağrı kesici ilaçtı ama hala öyle olabilir mi? Ve evet, herkesi biraz farklı etkilerler. Eğer gerçek oksi veya dros istiyorsanız, onları buradan alabilirsiniz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
888
Aynı zamanda bölgeseldir de. Benim büyüdüğüm yerde tüm hidroklorürler vicodan, eşimin büyüdüğü yerde ise tüm hidrokodonlar Lortab'dır. Neredeyse 30 yaşıma gelene kadar "lortab "ı hiç duymamıştım bile.

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Yani, vicodinin çok nadir bulunması o kadar da kötü değil; yani, eğer buradaki molly gerçekse bunu görmek beni çok daha fazla heyecanlandırır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
888
Jesse James ve Thuggaking'in her ikisinin de yasal molly'si olduğunu sizin için teyit edeceğim.
QJdn6GpjDN

Forum listesini ABD bölümüne gelene kadar aşağı doğru kaydırırsanız, sabitlenmiş gönderiye uğrayın ve muhtemelen size ücretsiz bir numune verebilirim, Heisenburg size ücretsiz ilaç vermek için cebinden para harcayacak. Bu bir gerçek.

Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
239
Düşünüyorum da, ben de sadece Lortab'a aşinayım. Sanırım aldığım birkaç doktor "vicodan" ya da "vicodan gibi" demişti. Ama şişede vicodan yazmıyordu.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
888
İki marka hidrokodon/asetaminofen tableti. Bunlar aynı ve sanırım birkaç başka marka adı da var (ben işaretledim)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic ve Vicodin HP.