Neden yaşadığım yerde bu kadar çok dekstroamfetamin var da metamfetamin yok? Bunun sebebi nedir?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar.
Bunu bu forumda nereye göndereceğimi bilmiyorum, ama hepiniz için bir sorum var!

Neden yaşadığım yerde bu kadar çok d-amph var da metamfetamin yok? Yapılması daha zor olduğu için mi? İsabet başına daha pahalı olduğu için mi d-amph daha iyi bir seçim? Demek istediğim, kimyagerler d-amfinin nasıl yapıldığını biliyorsa, oradan meth'e geçmek ne kadar zor?

Bence bunun bir nedeni meth'in vücudunuz için daha kötü olması olabilir. Ama meth daha sert vuruyor IMO. Burada daha fazla meth istiyorum ama ne yazık ki etrafta göremiyorum.
KUZEY AVRUPA'da yaşıyorum ve burada .... d-amph her yerde ve her köşede görünüyor ... Ama meth yok

Hepiniz güvende olun.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Bunun nedeni, p2np öncülünün üretim ve satış için hala yasal olması ve rasemik meth üreten ve ikincisinden meth üretmek için çok daha fazla çaba ve paraya mal olan p2p dışında meth öncüllerinin yasaklanmış ve elde edilmesinin zor olmasıdır.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Merhaba. eğer çok fazla d-amfetamin varsa, bu ülkenizde çok fazla PPA (fenilpropanolamin) olduğunu gösterir.
Köpekler için evcil hayvan dükkanlarında solüsyonlar halinde satılmaktadır. Ve ekstrakte edilmesi kolaydır ve ondan amfetamin elde etmek kolaydır.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
93
Bazı ülkelerde veteriner tarafından reçetesiz olarak temin edilebildiğini mi kastediyorsunuz?

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Muhtemelen iyi bir fikir değil ama Propalin adı altında satılıyor, en azından İngiltere'de görebildiğim kadarıyla gerçek bir kısıtlama olmadan çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Amfetaminden metamfetamine, oldukça basit ve popüler bir kimyasal reaksiyondur. Bulunduğunuz yerde sizin için karlı bile olabilir

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Nasıl yapılacağına dair herhangi bir konu var mı

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
5
Hank Schrader, PPA'dan d-amfetamin için iyi bir öğretici için bir bağlantı verebilir misiniz?
Saygılarımla

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
D'nin anlamı L'den daha iyi