Безопасен ли е преводът ?

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Току-що открих, че можете да купувате BTC чрез PayPal и Bitpanda, тъй като курсът е много по-нисък в сравнение с банкоматите, чудя се колко безопасно е да се купува там.

(Повечето хора вероятно също получават BTC по този начин) Възвръщането би било възможно чрез PayPal. Цялото това нещо възлиза на 500 евро, плюс бърза такса от 70 евро на банкомата.

Сега въпросът: Бихте ли предпочели да сте в безопасност, но със загуба на банкомата или удобно онлайн??
На пръв поглед проверката изглежда лесна.

Ще бъда много благодарен на вашите съвети!!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Така че това ще бъде изключително проследима сделка. Не бих изпратил тези монети директно за закупуване на наркотици. Ако искате да купите BTC по този начин, със сигурност бих ги изпратил на реномиран смесител. По-добре от тази идея би било да ги обмените за XMR, след което да направите покупката си.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Проблемът са супер високите хонорари, около 70 евро за 500 евро е твърде много, особено ако искате да продавате...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Банкоматите или методът paypal ли са единственият начин, по който можете да получите монети? Трябва да има обмени, които са по-евтини от това
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
За съжаление не, няма местни биткойни или частни хора, които продаватһттрѕ://....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Е, тогава сте на тежко място. Бих се уверил, че използвате смесител тогава
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Мисля, че ще се придържам към атм, защото със смесването ще е може би още по-скъпо...

Липсват ми местните биткойни, където u можеше просто да се срещне с някой с най-ниска таксаһттр://....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Мисля, че това вероятно е добра идея. Смесителите са скъпи, а някои правят много малко смесване, но въпреки това ви таксуват.
 
Top