• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Мъртви капки в Германия - в кой град?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Здравейте, общност Breaking Bad

Ако не знаете какво е мъртва капка, прочетете тук: Мъртви капки

Бих се интересувал от това къде бихте имали интерес да получавате мъртви капки за всички видове продукти. Анкетата е по-скоро свързана с местоположението, отколкото с продукта.

Чувствайте се свободни да оставите гласа си в анкетата, ако вашият район/град не е тук, можете да оставите мнението си в раздела за коментари

Поздрави,

Гордън
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Как точно трябва да бъде разбрана тя? Като чиста статистика или като сделка? В противен случай трудът на Хайзенберг би бил напразен:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Едно нещо в даден момент :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Моят ъгъл напълно липсваһттр://.....само помислете кой град да вземемһттр://.....Най-малко от "чутото" знам, че и там има много клиентелаһттр://....
Хановер/Брунсуик
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Избрах Кьолн, но цялата провинция Северен Рейн-Вестфалия би била идеална. Много големи градове се намират близо един до друг. Добри инфраструктурни връзки за автомобили, автобуси и влакове. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
В Германия има много възможности, колкото по-селски, толкова по-добре - тук, в моя район, има много обекти и места, от които можете да избирате
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Къде е селският за вас? подобен за мен, но след това трябва да намери и купувачи.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Произхождам от района около ддорф, където има много стари сгради. Разбира се, трябва да излезете от големите градове и ще намерите много стари ферми и сравнително девствена природа. Но смятам, че ако се огледате достатъчно добре и не сте в центъра на Берлин, ще откриете много места, които са подходящи за сигурна капка. Можете също така да използвате картата на градския изследовател, която показва много стари сгради, бункери и други подобни.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Трябваше да помисля и за геокешинга. Има безкрайно много карти с предварително разработени места за укриване и следователно обикновено райони, които са подходящи за укриване!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Нюрнберг
Не искате да станете известен тук и да се превърнете в рапър. Ние работим тихо и на тъмно. Не се нуждаем от внимание или фенове, само еврото се брои. Ето защо нито един рапър не идва оттук хаха всички те все още са успешно интегрирани в системата. Яла изпрати мъртвия Дроп тук, защото не бяхме на разположение за подбор.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Може и да не ви се вярва, но в Нюрнберг има много голяма наркосфера. Тук можете да спечелите много пари. По мое мнение, особено с опиати и мъртви капки.
Говорил съм с много наркомани и повечето от тях биха поръчали, но постът е твърде непредсказуем. Ако се забави с дни и всички пари са в доставката, тогава е гадно. Ето защо повечето хора не го правят.
Но ако можеха да получат доставките си веднага от дроп, всичко щеше да изглежда по съвсем различен начин. Дори по-добре от търговеца, който не винаги има време.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Някъде във Вестфалия би било добре, напр. в Хам, Ален, Гютерслох
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
на полуостров Северно море Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Добър ден, един въпрос в Испания, искате ли да правите и мъртви капки? Интересува ме
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Биттефелд Лайпциг Кростиц Делицш - безкрайно търсене
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Първата ми мисъл също беше Берлин, но мисля, че конкуренцията с такситата там е твърде голяма и по-лесна за клиентите. Абсолютно същото е и в Кьолн например. Не е нужно да търсиш за минута в Telegram и имаш 20 души, които ще ти я докарат директно до вратата срещу пари в брой.
 
Top