Лекарства по пощата

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Здравейте, интересувам се, но как дилърите могат да изпращат пакети по пощата с наркотици вътре, а не само на прах, как крият гъби или течности ?

Не възнамерявам да правя това, но това е въпрос, който имам

Какви техники използват?
Знам, че някои нанасят оцет и чушки върху пакетите и ги увиват с алуминий.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Интересува ме този въпрос. Надявам се, че някои професионалисти ще отговорят.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
няма ли алуминият да го направи по-подозрителен? тогава е очевидно, че криеш нещо. но аз не знам, никога преди не съм изпращал наркотици по пощата.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Знам, че някои хора крият стоките в алуминий и след това поставят алуминия в бутилка, пълна с шампоан (популярна марка), но не знам дали работи, никога не съм го опитвал
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Много хора казват, че алуминият помага за блокиране на рентгеновите лъчи, но аз мисля, че това е мит
Оловото помага да се блокират рентгеновите лъчи поради плътността си 11400 kg/m³, но алуминият има само 2700 kg/m³, така че мисля, че е безполезно
просто е добър за увиване на дрогата
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Имате ли някаква по-добра идея за блокиране на рентгеновия лъч?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Глупости! алуминиевото фолио не блокира рентгеновите лъчи.
вашата дрога е купчина органични молекули. органичните изглеждат различно от металните на рентгенова снимка и се различават.
ако искате да блокирате рентгеновите лъчи, трябва да потопите дрогата си в подобна органична обвивка, за да изглежда като нещо невинно. но в този момент спирам, тъй като не желая да разкривам собствените си методи за скриване.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Намерих тази информация едва сега, така че направете някои тестове и собствени проучвания Не нося отговорност, ако унищожите дрогата си или нещо друго !!!


Оловото, антимонът, волфрамът, бисмутът са добри за блокиране на рентгеновите лъчи, но никой няма да ги използва, за да скрие дрогата, така че намерих нещо по-добро ;

Една компания прави покритие за болници, което им помага да блокират рентгеновите лъчи.
Използват бариев сулфат, намерих френски уебсайт, който го продава на ниска цена (15 евро/5 кг).
(те продават и други евтини химикали, които можете да използвате за синтез)


За да направите собствено покритие, използвайте 5 kg бариев сулфат и 2 l вода.

!!! Idk дали сухото покритие може да се счупи, така че го опитайте преди да размажете пакета !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Благодаря за помощта, ще го тествам
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Дайте ми обратна връзка pls
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
БЛАГОДАРЯ ви за изследването @HewHiSt, много ви ценя! Ще се свържа с тази компания още днес.

Френският език идва на помощ на многобройни пъти вече за мен lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Течността е проста, пълна бутилка с шампоан за увиване, овлажнител
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Това е всичко? Само бутилка, пълна с шампоан?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Мисля, че да е просто
Можете да използвате шампоан или други козметични продукти
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
добри въпроси, аз също съм любопитен за това
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Веднъж ми доставиха няколко в чисто нова празна кутия от боя. Вакуумно запечатани торбички вътре в тази запечатана кутия за боя
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Веднъж ми се случи някой да маскира пакет като семена с писмо "Добре дошли в някакъв фалшив градинарски клуб". Или по подобен начин поръчка за пакет с подправки от компания за готвене. Имал съм детски играчки, които съдържат като кутия за моливи, в която са поставили продукта, след което са запечатали опаковката. Има един тон начини. Те просто се нуждаят от прикритие. Магазинът за долари е ключов за тези неща
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Има ли начин да направите пакета си неоткриваем за кучетата ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Кучетата разчитат на миризмата, затова я запечатайте многократно, измийте външната част, дръжте лекарствата далеч от нея. Можете да се опитате да прикриете миризмата, но кучетата понякога са обучени да предупреждават за кафе или други силни миризми, така че просто не произвеждайте никаква миризма е за предпочитане
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако погледнете снимките на митниците и рентгеновите снимки, те разполагат с компютърно подпомагани детектори за контрабанда. Те могат да определят от какво е направено нещо по плътността на рентгеновите лъчи и могат да различат алуминий от стомана от олово ЕКТ. Голямо метално нещо, което крие нещо в пощата, не е трудно да се види. По-добрият вариант е да го наречете нещо доброкачествено, което изглежда подобно, отколкото да го скриете
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Не можете да победите x Ray период. Това не е възможно. Дори да успеете да скриете лъчите от разкриване на състава на това, което е в опаковката, ще видите голямо празно място. Което е още по-подозрително. Невъзможно е всяка държава да сканира всеки пакет, те избират пакетите на случаен принцип и въз основа на документите. Те търсят неща като държава, декларация за стоката, адрес, на който отива. Бързата визуална проверка се извършва много по-често, отколкото рентгеновата. Кучетата се използват широко.
 
Top