Лекарства по пощата

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
няма ли алуминият да го направи по-подозрителен? тогава е очевидно, че криеш нещо. но аз не знам, никога преди не съм изпращал наркотици по пощата.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Много хора казват, че алуминият помага за блокиране на рентгеновите лъчи, но аз мисля, че това е мит
Оловото помага да се блокират рентгеновите лъчи поради плътността си 11400 kg/m³, но алуминият има само 2700 kg/m³, така че мисля, че е безполезно
просто е добър за увиване на дрогата
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Глупости! алуминиевото фолио не блокира рентгеновите лъчи.
вашата дрога е купчина органични молекули. органичните изглеждат различно от металните на рентгенова снимка и се различават.
ако искате да блокирате рентгеновите лъчи, трябва да потопите дрогата си в подобна органична обвивка, за да изглежда като нещо невинно. но в този момент спирам, тъй като не желая да разкривам собствените си методи за скриване.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Намерих тази информация едва сега, така че направете някои тестове и собствени проучвания Не нося отговорност, ако унищожите дрогата си или нещо друго !!!


Оловото, антимонът, волфрамът, бисмутът са добри за блокиране на рентгеновите лъчи, но никой няма да ги използва, за да скрие дрогата, така че намерих нещо по-добро ;

Една компания прави покритие за болници, което им помага да блокират рентгеновите лъчи.
Използват бариев сулфат, намерих френски уебсайт, който го продава на ниска цена (15 евро/5 кг).
(те продават и други евтини химикали, които можете да използвате за синтез)


За да направите собствено покритие, използвайте 5 kg бариев сулфат и 2 l вода.

!!! Idk дали сухото покритие може да се счупи, така че го опитайте преди да размажете пакета !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
БЛАГОДАРЯ ви за изследването @HewHiSt, много ви ценя! Ще се свържа с тази компания още днес.

Френският език идва на помощ на многобройни пъти вече за мен lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Не знам какво друго освен вакуумно запечатване за кучета. Бих казал също, че трябва да се уверите, че външната страна на опаковката също изглежда нормално. Ако се преструвате, че адресът на подателя е фирма, направете така, че пакетът да изглежда така. Никакви адреси, написани на ръка. Дръжте се остро. Ако адресът ви е от фалшиво жилище, направете така, че да изглежда така.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Значи гъбите се използват и за готвене, нали? Напишете фалшиво писмо за добре дошли в готварския клуб с примерен пакет сушена супа като подарък за добре дошли
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Това всъщност е чудесна идея. Навсякъде е различно, но в Съединените щати няма нито една незаконна гъба. Една гъба е незаконна, когато има положителен тест за наркотици. За да бъде повдигнато обвинение в притежание Законът ще трябва да конфискува гъбите и да ги тества. Познавам на практика всички видни гъбари и ще ви кажа: Полицаи, адвокати, съдии. Лекари. Никой от тях не струва и пукната пара в разпознаването на гъби и аз често ги смущавам.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Дали някои се подсилват може би, когато трябва да получат пакет и какво е последствието ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Винаги се застъпвам за това хората да правят собствени проучвания и да преминават през рентгеновата поща. Митнически рентген ЕКТ. На изображенията в Google или каквото и да е друго, което използвате. Прочетете 20 параграфа от историята, в която се говори за това. След като сам направих това, твърдо вярвам, че е много трудно да се скрият наркотици в пощата, ако тя минава през рентген, така че по-добре симулирайте
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Това зависи от страната на местоназначение. Но добрата опаковка и малките количества значително увеличават процента на успеха ви.
 
Top