Всичко, от което се нуждаете, за да започнете да готвите

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Мога ли да приготвя свой собствен психеделик, като псилоциб, LSD, mdma? нещо подобно
 
View previous replies…

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Синтезът на DMT ; 5-MeO-DMT и MDMA не е твърде сложен
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Най-простите психеделични вещества за синтез са мескалинът и ТМА.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Интересно, никога не съм разглеждал синтеза на мескалин, но е някак странно, при положение че това е най-простият психеделик за производство, че не се вижда много от него по уличните дилъри.

Мескалинът е една от най-трудните за набавяне молекули Да бъда откровен, не можех да го намеря преди 10 години, затова започнах да отглеждам и събирам активни кактуси още тогава. Имам доста болнава кактусова градина и разполагам с безкрайни запаси от любимото ми лекарство.

Предполагам, че тъй като е най-простият психеделик, процуерите са доста трудни за набавяне, което го прави по-рядко срещано вещество?
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Без неуважение, но някой освен мен смята ли, че наистина би било от полза за нас, новобогаташите, да прочетем няколко книги по органична химия? Ако сте начинаещи като мен, четете, четете, четете и след това четете още малко! Започнах с химията за манекени, след което се преместих в учебниците, а след това в публикуваните материали. Сериозно, бъдете умни!!! Образовайте се първо, а след това задавайте въпроси.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Предполагам, че всеки готвач чете книги и гледа видеоклипове по химия
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Бих си представил, че има много псевдоредуктори на shake and bake или HI, които не са разбирали какво, по дяволите, правят, когато са научили от приятел: как да "загреят това с онова" или "да хвърлят всичко това в бутилка със сода за 30 мин." и след това как да генерират газ HCl. Възможно е да са разбрали какво се случва, когато добавят тези неща заедно, едва след като са имали известен опит и са се запознали с официалната терминология и знания. Един вид обратно инженерство, ако щете.

Отдавна започнах да се обучавам от учебници. Не бях в състояние да практикувам никакви експерименти или да гледам видеоклипове. На теория можеш да направиш всичко това на хартия, но то просто не е същото, докато не го приложиш. Сега, когато мога да практикувам техники и да експериментирам с материални предмети и вещества пред мен, ученето е лесна работа в комбинация с ученето. След като съм изградил тази основа отдавна, е много по-лесно да разпознавам и да си спомням - "О, спомням си, че съм чел за това". Или пък да мога да си представя провеждането на синтезатор, който никога не съм пробвал, и да мога да кажа "Добре, за това говореха" и т.н.

Не мога да го подчертая достатъчно, всеки, който иска да стане готвач, да чете, учи, практикува и да започне с малки стъпки и БЕЗОПАСНО! Може би ще успеете да видите рецепта за метамфетамин и да я изпълните без никакви знания или голям опит, но това вероятно е всичко, до което ще стигнете, и вероятно в крайна сметка ще завърши зле за вас. Моля, осъзнайте, че поемате риск всеки път, когато хвърляте всички тези неща заедно, ако не разбирате с какво точно се занимавате и какво се опитвате да направите. Ако нямате познания по химия, как ще разберете дали по дадена рецепта се приготвят наркотици, отрова или експлозиви? Образовайте се!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Push the cook button the push the ANYKEy and BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Наистина се интересувам от стимуланти, купих си стъклария и оборудване и се опитах да направя амфетамин, но докато четях синтезаза за P2NP, видях, че P2NP е супер скъп, затова реших да си направя собствен, но ми трябва нитроетан, е, познайте какво ? Трябваше да си направя собствен, но отново, НО един от реагентите за направата му беше твърде скъп, разбрах, че ще струва твърде много, така че всяка алтернатива или други лесни/много лесни стимуланти за направа или дори всяка помощ ще бъде страхотна, благодаря
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
По-добре е да закупите направо P2NP. Не можете да направите по-евтино самостоятелно, отколкото да закупите директно от Китай.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Попитах няколко продавачи в сайтове, те го продават за 260-300 долара, така че idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Най-евтината цена във форума е от @Mona857, 100 долара за килограм. Но всичко зависи от това колко ще вземете, ако вземете от 100 кг, цената ще е ниска при всички продавачи.
Проверете
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Разбирам, благодаря, че отделихте време да отговорите, определено помагате !
 
Top