Question Хомогенна прахообразна смес

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, искам да смеся mdma powded и малтодекстрин за пресоване на таблетки.
Четох много и разбрах, че е наистина трудно да се получи абсолютно хомогенна смес от прахове. Искам таблетките да съдържат точно количество от 100 mg mdma във всяка... може да има малка разлика, да кажем 5 mg, но като цяло искам да са почти еднакви. Опитвал ли е някой да смесва в топкова мелница в продължение на няколко дни и дали този метод ще смеси добре праховете. Мислех да разтворя малтодекстрина и мдма в топъл ацетон, за да се получи суспензия като текстура, след което да се смесят в блендер за няколко минути, след което да се изсипе сместа в плитка плоска чиния и да се изчака, докато ацетонът се изпари. Дали този метод ще ми осигури добро смесване?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, трябва да получите еднакъв размер на частиците, за да направите хомогенна прахообразна смес.
Двете вещества трябва да имат приблизително еднаква разтворимост. Не съм сигурен, че този начин ще разреши въпроса ви.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, благодаря... Дали топковото смилане със стъклена или керамична среда за да речем 24 часа ще получи mdma и другите неактивни ингридиенти със същия размер на частиците ? И след смилането необходимо ли е допълнително смесване ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Трудно ми е да отговоря, защото нямам опит с тях. Предполагам, че очевидно е необходимо допълнително смесване.
 
Top