Question Как мога да се откажа от употребата на метамфетамин?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Най-накрая осъзнах, че съм пристрастен към метамфетамин. Мога да изкарам най-много 2 седмици, без да пуша кристален метамфетамин, но щом взема 1 удар отново. се връщам в изходна позиция.

Използвах да пуша всеки ден, в крайна сметка загубих работата си. сега имам нова работа, така че се поучих от грешките си в миналото, Тези дни пуша веднъж или два пъти седмично, знам, просто за да се справя с натиска на работа.

Снощи се погледнах в огледалото и видях, че зъбите ми започват да стават кафяви и си помислих, че ако зъбите ми започват да гният, как, по дяволите, изглежда тялото ми отвътре?

И така, някакъв съвет как да започна да се отказвам напълно от наркотиците?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Имаме психиатър във форума в темата за намаляване на вредите. Наистина препоръчвам да публикувате това там и да видите дали докторът може да ви даде съвет. Моля, използвайте този ресурс. Именно за това са тук
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
просто започнете да миете зъбите си поне 3 пъти на ден, те няма да станат кафяви, и като начало добавете сода за хляб към пастата си за зъби, просто започнете да се грижите за себе си, витамини, минерали, хигиена, малко козметика и ще изглеждате нормално
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, моля, използвайте английски език в общите раздели.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, това се дължи на автоматичния превод в Chrome и вече съм изгубил
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
просто започнете да си миете зъбите поне 3 пъти дневно, те няма да станат кафяви, и започнете да добавяте сода за хляб към пастата, просто започнете да се грижите за себе си, витамини, минерали, хигиена, малко козметика и ще изглеждате нормално. така е трябвало да бъде
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
просто започнете да си миете зъбите поне 3 пъти на ден, те няма да станат кафяви, и започнете да добавяте сода за хляб към пастата, просто започнете да се грижите за себе си, витамини, минерали, хигиена, малко козметика и ще изглеждате нормално
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Най-важното нещо при отказването на който и да е наркотик е да не излизате от жизненото си пространство. Прекъснете всички, които имат контакт с определен наркотик или всъщност с всеки наркотик. Не бъдете в компания, в която ще се използват или дори споменават наркотици. Трябва да сте сами или с някой, който няма контакт с него. И помнете, че всичко е в мозъка, не е необходимо да използвате какъвто и да е вид наркотици, за да сте щастливи. Оставете мозъка си да се възстанови. Успех, вярвам във вас.
 
Top