Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Кандидатствам за получаване на достъп. надявам се да бъда активен участник в този форум и да допринеса колкото мога и е в моите знания.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Здравейте, открих вашия форум на dread знам малко химия мисля, че трябва да се разбираме с всички :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Здравейте, бих искал да имам достъп и до раздела RC, моля, и това място ще бъде моята начална страница благодаря
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Здравейте. Виждаме ви за първи път. Прекарайте повече време с нас, ако искате да получите покана за участие в секция RC.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Бих искал да получа разрешения за четене. Така или иначе не мога да допринеса много.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Добре дошли!
Моля, оставете рецензия тук, след като прочетете.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Трябва да получа достъп до отдел рс Знам много за готовите продукти, а също и купувач
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
1000 долара приятел или Започнете да допринасяте за форума и може да получите достъп 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Готово. Там има и няколко рецепти за синтез на канабиноиди. Точно на това се надявах. Не са много рецептите за синтез в сравнение с останалата част от сайта, но ако правилно разбирам, това са само все още неизвестните (силно експериментални?).

Разбира се, предпочитам по-скоро "истински THC" (всеки психоактивен канабиноид, произведен в естественото растение канабис - синтезиран или не, за мен няма значение).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Нов съм тук във форума, дойдох от ужас в началото след синтетичните канабиноиди, които вече работя тук, в моята страна, но се сблъскваме с проблеми с мдма, които лабораториите произвеждат (ако искате да видите темата, за която съм създал) Изучавам основите на химията и имам достъп до определени суровини, търся повече информация, за да се приложа към нея, благодаря ви за вниманието.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Като продавач наистина искам да получа разрешение за достъп!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ще получите достъп до него веднага щом станете продавач във форума.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@logan collins Здравейте. Виждаме ви за първи път. Прекарайте повече време с нас, ако искате да получите покана за участие в секция RC.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Здравейте.. Дългогодишен слушател, но за първи път се обаждам, така да се каже.. Страхотен сайт.. Като Hive, но по-малко тролове... Похвала.. Искам да си изкарам бележките и да получа достъп до RC..
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, искам да получа достъп. Благодаря много
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
За тези, които търсят само достъп до раздела RC, можем да разгледаме възможността за платен достъп.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Можете да изброите всички изисквания към кандидата, след изпълнението на които ще получи достъп до групата RC ?
 
Top