Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Адекватна активност във форума в достатъчно количество
Акаунт, по-стар от 1 месец
Или при търговски условия, като цената за достъп е 1000 USD.
Потребителите, които вече имат достъп до RC, могат да потвърдят, че информацията, която е поместена там, си заслужава тези пари.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Ако това не Ви притеснява, моля уточнете какво се има предвид под "Адекватна активност във форума в достатъчно количество" и колко се счита за достатъчно ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
О, това е много субективно.
Обръщам внимание преди всичко на "качеството" на въпросите/отговорите/посланията.
Количествените стойности са второстепенни
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можем също така да предоставим достъп до раздела RC на потребители, които са производители/химици/доставчици на реактиви/влиятелни лица от целевата аудитория (готови сме също така да заплатим за рекламата на нашия форум за тях).
Като цяло сме отворени за сътрудничество и в търсене на трафик, който да привлече целевата аудитория.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, виждам дали бих могъл да получа достъп до сесията на RC бих искал да науча много за синтезите той често е активен във форума, а аз обичам да се образовам за синтезите 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
опитен вносител/дистрибутор от саЩ, извън играта за момент, бих искал да имам достъп до доставки на алфа пирос и брашнени амфетамини. мога да допринеса със собствените си 2 цента по различни теми. току-що открих това място, считайте ме за човек, който се интересува от изследвания от всякакъв вид, особено от неща, свързани с катинони и триптамини.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Тук съм, за да усвоявам знания и да споделям.
Няма нищо по-хубаво от това, който и да е администратор, надявам се винаги да сте здрави, където и да сте, Бог да ви благослови, сър:)
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Това звучи справедливо им интересно, моля, уведомете ме възможно най-скоро.
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Имам достъп до секцията RC, инфромацията там струва много повече от 1000 долара,
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Отлична работа, много информативна, струва си всяка сума! Благодаря на всички вас !
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
HI
възможно ли е да има покана за RC CHEMS plz
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Мога да потвърдя, че имат синтез за канабиноиди, които не са базирани на индол, което би ги направило легални в Германия, Швейцария, които имат закони срещу групата вещества - потенциално легални във всяка страна с "закон срещу веществата", следователно тези канабиноиди вероятно са легални в целия свят
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Не е необходимо. В САЩ Законът за контрол на наркотичните аналози (1986 г.?) гласи, че ако ходи като патица, говори като патица, е изомер на патица, естер на патица, или е обявено за някое от тези вещества, или е представено като имащо ефект, подобен на някое от тези вещества... значи е патица. Незаконна патица. Това означава, че само като се каже нещо от рода на "това е канабиноид и от него ще се напушите", веществото се превръща в незаконно. Законите за аналозите са толкова широкообхватни и отворени за тълкуване (или злоупотреба), че има химически вещества, за които все още не се е мислило, и които вече, технически, са незаконни съгласно тези закони. Освен САЩ има и други държави, в които действат закони за аналозите.
 

soldout

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
От обявата на страха.
Надявам се, че това е помощ ;)
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Бих искал да кандидатствам за достъп до съвета на РК. Бих искал да допринеса с това, което знам за техниките и ресурсите на тайната химия, с удоволствие бих помагал на начинаещите с техните проблеми и ми е приятно да обсъждам нови процеси за производство на лекарства с тайните химици от цял свят, Написал съм интересна статия тук

Подарък за любителите на тайната химия - няколко книги, които според мен са подходящи за вас
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Уважаеми членове на Комисията,

бих искал да споделя с вас известна информация, но не искам информацията да е достъпна за всички в интернет.

Аз съм съвсем нов в този форум, но вече съм допринесъл с нов метод за синтез на борохидрид.

Моля, дайте ми достъп до зоната RC, за да мога да публикувам там по-чувствителна информация. Разбира се, също така съм много любопитен какво ще намеря в RC зоната.

С уважение
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Изпратете ми лични съобщения с информацията, която бихте искали да публикувате там.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Наистина обичам този форум, знам, че не съм тук от дълго време, но сте ме виждали да прекарвам почти цял ден в свързване, четейки и опитвайки се да разбера.

С удоволствие бих получил достъп до раздела RC и бих изследвал съдържанието му. Аз съм нов в химията и наистина чувствам, че съм се свързал с този свят и вярвам, че този форум ще бъде моето ново семейство @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, надявам се да допринеса с над 10-годишен опит, много бих искала да получа покана за участие в раздел rc, моля.
 
Top