Имам нужда от помощ за първия си синтез на MDMA. МОЛЯ

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,
Аз също направих първата си mdma чрез nabh4,
след като дестилирах mdma freebase при 160c (източникът ми на вакуум е доста слаб), след това получих ясно безцветно масло на?
btw опитах се да газирам hcl и получих кристал, който изглежда много ясен (бял критзал)!
След като тествах резултата 200mg без recrytalbut im feel the effect is weak.
Така че сега не знам каква е грешката в процеса. Може ли някой да ми потвърди, че безцветният цвят на mdma freebase е правилен? или мога да счупя freebase при дисипация 160c?
Има ли някакъв шанс да съм оставил метиламин фрибаза в mdma фрибаза, след което той да реагира с hcl, за да образува methylamine.hcl, който се съдържа в моя продукт? може да не остане метиламин след дестилацията, нали?
Трябва ли да промия mdma фрибазата с нещо отново, за да я почистя?
Моля, дайте ми някаква помощ
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb трябва да е безцветен и да няма възможност за увреждане на молекулата на mdma при нагряване до 160c.
Не мисля, че имате метиламин във вашата мдма, по-скоро бих повярвал в пмк) Така или иначе, метиламинът има специфична миризма, която няма да ви обърка. Това не е миризма на анасон, а на "развалена риба".
Вашият mdma hcl променя ли цвета си (става ли кафяв/черен, докато се нагрява - изложен на източника на топлина повече от 1 час? Можете да поставите вашия mdma hcl + вода в съотношение 1:1 върху източника на топлина в колбата и да я държите 1 час, за да видите какво се случва. Колбата трябва да е отворена!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Трябва да приготвите NaOH във вода, 20% ww е добре. Т.е. това е 20 г NaOH + 80 г вода.
В началото трябва да знаете точното тегло на тези 20%. Например общо 20 g.
След това разтваряте солта си във вода и добавяте 20% NaOH на малки порции, докато PH стане 11.
Сега можете да разберете колко грама от 20% разтвор на NaOH са били изразходвани и да оцените моларното тегло на вашата сол.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Използвахте ли pmk масло или pmk прах от самото начало. можете ли да въведете стъпките, които сте предприели, за да можем да видим къде се е объркало
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Използвах восък от pmk! почти съм сигурен, че дестилираният mdp2p е правилен, защото вече познавам миризмата на mdp2p

Им следвайте тази стъпка:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Мисля, че може би съм сбъркал някоя стъпка.
- След приключване на реакцията (завършете разбъркването 2 часа след добавянето на nabh4), тогава разбрах, че реакторът ми не е достатъчно голям, за да съдържа цялата вода за измиване ("- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 минути"), така че просто добавих вода с по-малко от обема на метода btcboss много ( бях нещо, което процесът на измиване на водата не е важно)
- След това добавих dcm за извличане, но dcm получи прозрачен цвят
- Мисля, че направих нещо погрешно, май ще хвърля всичко в канализацията
- След това направих някои проучвания и разбрах, че Fb се разтваря в метанол, а метанолът се смесва с водата! и може би трябва да добавя още вода, за да направя Fb от метанол, за да го уловя в dcm
- да, след като добавих още вода, започнах да получавам dcm на дъното с повече цвят, сякаш съдържа фребаза
- След това дестилирах всичко извлечено и получих чисто масло при 160 С

* Мога ли да добавя dcm, преди да го измия с достатъчно вода, това е глупаво :cry:
* Може ли нещо да отиде в dcm, преди да се измие от водата :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Мисля, че сте загубили фб, докато сте се миели.
Ако сте направили правилно NaBH4.
Тогава маслото ви за фб ще стане тежко заради NaBH4. Така че по време на измиването и добавянето на dcm ще видите, че маслото ви ще се отдели от водата.
Маслото ще падне на дъното, а останалата мръсна вода ще остане горе. По този начин ще знаете, че сте направили fb правилно.

След отделянето можете да загреете олиото до 130°C ... ще усетите някакъв сладък аромат, подобен на кестен. Тогава ще разберете, че фб е готова.
След като го оставите да изстине. Можете да добавите ацетон, а след това HCL, за да изравните PH.

Обикновено го слагам в хладилника и го оставям да се охлади до -30 градуса. Но това е моят метод.

Прочетох, че вашият фб мирише на развалена риба. Ами това е смесването на метанол и вашия метиламин. Накрая миризмата на фб трябва да е почти нулева. Най-малкото някакъв кестенов аромат.

Ако не добавите достатъчно вода, за да почистите фб, кристалите ви ще изглеждат кафяви накрая. (Можете да направите това на части, ако не разполагате с по-голям реактор, или да изчислите сместа си, преди да направите голяма част от нея, така че всичко да се побере в реактора ви).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Аромат на кестен - точно така, брато!!! лек красив мирис на кестен
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb нефтът винаги е тежък. плътността му е точно 1,1 g на 1 cm3. така че той винаги остава под водата, ако във водата не са разтворени никакви неорганични съединения (например NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Може да не съм разбрал правилно целия ви текст, но ако добавите малко алкохол или ацетон във вашата система база + dcm + вода, тогава алкохолът или ацетонът ще отидат и в двете: горния слой вода и долния слой dcm.
В същото време част от базата ще отиде в горния слой (водата) заедно с алкохола, а част от другите разтворими във вода съединения ще отидат в слоя dcm. И това е катастрофа!!!

Аз също не харесвам dcm, тъй като той има доста висока разтворимост във вода, ако го сравним с други подобни разтворители. DCM не е правилният избор.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ем, приятелю, ако добавиш dcm към вода, тя винаги ще отиде на дъното
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ем, колега, казах ли, че dcm се смесва с вода? казах, че dcm има максимална разтворимост във вода сред другите неполярни разтворители. също така dcm, поради своята химическа и физическа структура, разтваря много полярни съединения, неразтворими в други неполярни разтворители като етер, хексан, перк и др.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash но вече направих вакуумна дестилация, за да получа свободна база при 160c, има ли някакъв шанс все пак да получа метанол с метиламин към свободната база?

Може ли някой да ми даде безопасен метод за работа с метиламин следващия път, защото хората казват, че метиламинът е много токсичен
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo не отговарях на теб, а на онзи пич, който каза, че ако направиш всичко правилно, то ще отиде на дъното, което винаги ще стане с вода.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Правилно ли прочетохте текста ми. Никога не съм казвал, че добавяте всички тези неща наведнъж. Има междинни стъпки. също така някога правили ли сте мдма? Ако не, то у не разбирам какво се казва тук. Ако сте го направили. Тогава знаеш, че dcm никога не се използва с ацетон в този случай. И само малко количество dcm се използва, за да се отдели маслото, от което се нуждаете, от останалата вода и каквото и да е в нея....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ако сте го дестилирали във вакуум. Тогава вашето масло е трябвало да остане в реактора ви, а останалото да се изпари или да го уловите в друга колба.

Така че, ако сте взели безцветната течност и сте продължили да работите с нея. Това означава, че сте взели грешната, в която е имало метиламин. Ето защо сте продължили да усещате миризмата му. защото fb никога не е безцветен.

Превърнахте ли вашия pmk восък в pmk масло?
Dm ми ако искаш.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top