Има ли причина сулфатните соли да се предпочитат за амфетамини

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Знам, че концентрираната сярна киселина няма вода в себе си, така че това е идеално при приготвянето на сол, но това ли е основната причина да виждам сулфатните соли като начин за получаване в повечето уроци?

Най-накрая, по дяволите, успях да получа амфетамин фрибаза и сега въпросът е, газ го или ацетон / сярна киселина път... Знаете ли?

Каква е информацията за всичко това?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Амфетаминовият сулфат не е хигроскопичен, което е основната причина. Амфетамин монофосфат също се прави, той е по-мек в действието. Смесването на ацетон със сярна киселина е много лоша идея - ще се получат допълнителни примеси, използвайте смес от алкохол и сярна киселина. Фосфорната киселина може да се комбинира с ацетон.
Хлороводородът много бързо ще се превърне в локва вода, той много силно извлича вода от въздуха.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Да, кажете ми това, след като направя точно това, също така трябваше да знам тбх.

Преди да направя каквото и да било, седях там 20 минути и си мислех какво мога да използвам като разтворител за сярна киселина, с който тя да не реагира... не знам защо не се сетих за алкохола... мисля, че просто си спомних за дехидратиращата му способност и предположих, че ще реагира с алкохоли..... Етерът не се получи, не беше разтворим в хексан/хептан, (в ретроспекция - duh). добавих го към ацетон и нищо не реагира веднага, обаче бях правил тази грешка и преди, но този път първоначално не видях никаква бяла гадост, така че си казах fuck it.....

Бързо стана шибана кашаһттр://.......

Така че казваш, че използваш сяра в изопропилов алкохол, нали? и го пускаш? защото това е напълно логично.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Смесих ацетон със сярна киселина
В него няма примеси, той е чудесен продукт
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Сярната киселина е катализатор за поликондензация и последваща полимеризация на ацетон. Колкото по-висока е концентрацията на киселината, толкова по-бързо протича реакцията.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Добавете още
Когато три молекули ацетон кондензират под действието на концентрирана сярна или солна киселина, се образува симетричен триметилбензен (мезитилен)
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Не, той е прав, това е бяло нещо като жилава гадост. не изглежда да се разтваря във вода. Ако оставиш достатъчно дълго време сяра в ацетон във високи концентрации, тя също става червенаһттр://.... поне при мен беше така...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Когато изсуших амфетамина си на слънце, той стана оранжев или близък до червения цвят


Така че казах на г-н Г. Патън и той ми каза, че ако е изложен на ултравиолетови лъчи или кислород, те реагират и развалят продукта, така че ги пазете от светлина и въздух по време на сушенето на продукта.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Също така не оставяйте ацетон със сярна киселина за дълго време
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Примесите ви най-вероятно са на етапа на възстановяване, а не от киселина с ацетон
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Веднъж допуснах грешка, като използвах сярна киселина в ацетон и получих сополив жълт прах, който много трудно се отмива, при подобни синтези нямаше проблеми, когато използвах киселина в алкохол.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Моят почервеня преди около 10 години, но изглежда това не се е отразило на поведението или полезността му
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Дълго време се опитвах да получа смес от ацетон и сярна киселина за осоляване и единственият начин да предотвратя образуването на мезилати (червен цвят и ужасна миризма) беше да използвам студени ацетон и киселина от фризера, но дори и при най-голямо внимание след известно време (няколко часа) тя ставаше червена. Опитът ми потвърждава казаното от w2x3f5, че сместа от сярна киселина и IPA е много по-добра за осоляване.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Прочетох, че А-фосфатът е по-разпространен в САЩ заради по-ниската температура на кипене, така че можете да го пушите. Но това е свързано с проблема, че трябва да го съхранявате на сухо.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Има проблем с фосфата, ако монофосфатът се изсушава добре след получаване, останалите фосфати са сополи, които не могат да се изсушат
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Те са с приблизително същата консистенция като самата 85% фосфорна киселина, с изключение на... лепкавата?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
В зависимост от количеството на фосфорната киселина ще се получи сол с различен състав. Като стандарт свободната основа се разрежда с ацетон и се добавя фосфорна киселина на капки до ph 6, консистенцията на праха в ацетон трябва да е твърда, а не като сопол. да, 85% фосфорна киселина е добра за приготвяне на сол, ако сте питали за това
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Не. защо при сушенето на амфетамин фосфат в IPA е останал "сироп", отначало помислих, че е фосфорна киселина, тъй като има същата консистенция, но не е киселинна. Сега си мисля, че може да са други соли
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
И аз съм получавал този сироп няколко пътиһттр://.... нямам представа какво е това, и аз го получавам, като използвам сярна киселина. обикновено се случва, когато използвам твърде много и слизам под ph 6, но не знам, може да е случайност... не съм успявал много повече пъти, отколкото съм успявал, но съм успявал, намерил съм метод, който работи чудесно за мен и затова просто се придържам към него...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Не получих сол в алкохол, направих фосфат само в ацетон, той кристализира добре в него.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Амфетаминовият монофосфат трябва да се приготви чрез титруване във вода, ph, което искате, е 5 до 6. Монофосфатът не може да се приготвя в алкохол, тъй като когато се добави фосфорната киселина 75 или 85% няма значение, както е или в алкохол към основата в алкохола, идва моментът, в който целият Амф се превръща изведнъж в дъвка за балончета и вече не поема никаква киселина. Така се получава смес от полифосфати. Не е проблем да се изсуши тази маса от дъвка и тя се изсушава без проблеми и може да се консумира и не е лоша, но не и монофосфатът.
Монофосфатът, който може да се направи, като се добави вода и след това разредена фосфорна киселина към основата в неполярен разтворител и след това се разбърка свястната гадост от двете, има предимството, че е много по-разтворим във вода от полифосфата, а също и повече от сулфата. Тази по-висока разтворимост означава по-добра бионаличност и има малко по-бързо начало на действие, отколкото другите соли. Твърди се, че само карбонатната сол я превъзхожда, но аз никога не съм се опитвал да я направя.

Сега, когато направите монофосфата във вода, се случва нещо, което първо ще ви разтревожи: При добавянето на фосфорната киселина първо ще видите как от разтвора пада сол и това ще ви зарадва. Когато добавите още киселина, изведнъж цялата сол ще се разпръсне! - отново ще изчезне! За разлика от сярната киселина, при която това е лошо, при солите на фосфорната киселина това е точно това, което искате, тъй като искате тази с най-добра разтворимост във вода. Това се получава при ph 5-6 и след отделяне и изпаряване на водата.

Червеното оцветяване, което се появява при добавяне на твърде много киселина, не е причинено от киселина или амфетамин, а от примеси, главно P2P и леко основни примеси, които са попаднали в процеса. P2P преминава добре през парна дестилация и А/В процедури, тъй като е амфотерен в присъствието на основи и киселини, а специално с основи, да речем, става внезапно водоразтворим в много по-голяма степен.
Наистина чистата амфетаминова основа не променя цвета си, независимо колко киселина добавяте. Нито един от протоколите за последваща реакция, които видях тук, не дава наистина чиста амфетаминова основа и затова прочетеното за проблема с промяната на цвета (от розов до червен) изобщо не е изненада.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ацетонът работи много по-добре, получава се добра твърда сол, без сополи. Аз лично проверих още през 2005 г.)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Що се отнася до p2p и оцветяването, ще подкрепя. това е вярно. Примесите на р2р и неговите производни дават цвят поради страничните продукти, това важи и за синтезите на р2р и р2р, аминът след фракционна дестилация във висок вакуум не се оцветява при използване на излишък от киселина, чистата основа на амина е напълно безцветна и прозрачна.
 
Top