Question Има ли начин да се получи лизергинова киселина (CAS;82-58-6) от друг химически прекурсор?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Чудех се дали има начин да се получи посоченото вещество от друг химически прекурсор, точно както можете да получите MDP2P от етилглицидат на PMK.
Видях в този форум, че има синтез на лизергинова киселина, но виждам, че той е много сложен и изисква някой опитен и много химически реактиви.
Благодаря на всички!
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ние също се интересуваме от същите.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Моят приятел LSD е много сложен за производство, изисква се скъпо лабораторно оборудване, а намирането на прекурсора е най-трудната част от него, освен че е скъп.
Препоръчвам ти да започнеш с BK-MDMA, аз ще направя същото, тъй като според мен е най-лесно.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Хидролиза на ерготамин брато, лесно го намирате с кофеина в хапчетата
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Само трябва след това socl2, пиридин и диетиламин, общ разтворител, флаш колона за пречистватели
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Лизергиновата киселина може да се синтезира от пиридин в 6 стъпки, но имайте предвид, че това е истинска органична химия, нищо за хора със слаби сърца.

Можете да намерите статията тук: https: //pubs.acs.org/doi/10.1021/acs.joc.2c02564
Процедурата е свободно достъпна, ако искате останалата част, можете да ми направите DM, ще ви изпратя PDF.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Лизергиновата киселина може да бъде получена от ерготамин, който е достъпен само от лекарства, които го съдържат. Ако наистина се интересувате, мога да намеря доставчик на тези лекарства в Индия.
 

pascal005

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Бих искал да си купя ерготамин, можете ли да ми намерите такъв
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Чух, че семената от сутрешна слава съдържат известно количество лизергик
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Те го правят! Но извличането на "славата" от утринната слава не е много ефикасно, за съжаление
 
Top