Question направете лекарство от неща, които имаме вкъщи

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Бих искал да знам дали някой знае за някакви наркотици, които могат да се направят в домашни условия, с неща, които имаме вкъщи, или с неща, които можем да купим, но които са лесно достъпни, знам как да направя някои неща, като например да направя кокаин с крек, смесвайки го с лекарство и борна киселина, а също и разтвор за спойка против пръски с ацетон, но се чудя дали някой знае за нещо друго, което мога да направя вкъщи?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Невъзможно е, трябва ви база, от която ще правите синтез на лекарства, наптоил индол е база на повечето синтетични канабиноиди, можете да синтезирате наптоил индол доста лесно, повярвайте ми, наптоил индол идва от нормален индол очевидно.

Синтез:

1. Към разбъркания разтвор на индол (1000 g) в CH2Cl2 (15 литра) се добавя SnCl4 (2000 ml) наведнъж.
2. След отстраняване на ледената баня сместа се разбърква при стайна температура в продължение на 30 min, след което към суспензията се добавя на малки порции 1-нафтоилхлорид (1627 g), последван от нитрометан (10 литра).
3. Сместа се разбърква в продължение на 2 h при стайна температура.
4. След като е била охладена с лед и вода (20 литра), сместа е била филтрирана, за да се отстранят неорганичните утайки, и органичният материал е бил екстрахиран с етилов ацетат (15 литра).
5. Органичната фаза се изсушава над Na2SO4 и се концентрира при понижено налягане, за да се получи продуктът като кристално твърдо вещество.

Лесни 5 стъпки.

Знам, че не е от домашните неща, защото е невъзможно.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Можете да смесите захар и мая във вода, да ги оставите да ферментират и да дестилирате алкохол. Ако искате да произвеждате други наркотици от вещи в домашни условия, имате нужда от прекурсори на наркотици в домашни условия.
 
Top