Синтез на метамфетамин от ефедрин или псевдоефедрин

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Здравейте, благодаря за ръководството.
Възможно ли е да се използва бял спирт вместо толуол?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Всеки неполярен разтворител ще свърши работа. В зависимост от това дали е по-тежък или по-лек от водата, ще разберете дали при комбинирането му ще бъде над или под слоя Акиас на вашия разтвор. Искате да сте сигурни, че извличате правилния слой!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Съжалявам, исках да кажа: "ВСЕКИ неполярен разтворител, който не се смесва добре с вода, ще работи. Не съм сигурен какво имате предвид под бял спирт, дали имате предвид нещо като "бял газ" или лагерно гориво на Колман, тогава отговорът е да. Не е най-добрият разтворител, тъй като искате да се опитате да изберете такъв, който оставя най-малко остатъци, но определено ще работи.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Честно казано, това е загуба на бедния фосфор, просто използвайте HI, направен от фосфорна киселина и NaI. имам един въпрос, дали алуминият не би могъл да работи като заместител на фосфора, тъй като той би генерирал AlI3 на място, който след това реагира с вода, за да образува HI.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . някой трябва да го проучи, аз съм доста любопитен дали работи, ако да, това би било значително подобрение и на достъпността, и на разходите. може да се наложи да се промени леко процедурата.
Също така, като леко доказателство за концепцията, ще се опитам да направя малко метил йодид с него като заместител, но няма да правя метамфетамин.
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Проли също така ще направя нова тема за това по-късно
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Защо се измива натриевият сулфат на фигура 17
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Калциниран натриев сулфат се отнася за
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Мога ли да попитам дали все още няма бяла утайка, когато въвеждам хлороводород? В какво се състои проблемът? Благодаря ви
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ако сте направили всичко правилно до този момент, първото ми предположение е, че в неполярния ви разтворител има влага, която трябва да бъде отстранена преди протонирането. Всяка налична влага ще разтвори вашия hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Много ви благодаря за напътствията, учител
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Толуол, запечатах го с безводен натриев сулфат и го суших повече от 12 часа. Защо все още има вода
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Натриевият сулфат го изсушава само до известна степен също така, ако преди това е бил доста мокър, се нуждаете от доста, аз просто го изсушавам предварително със сулфат, дестилирам го и след това го изсушавам допълнително с натрий и когато се нуждаете от него, просто го дестилирам.
Предполагам, че правите грингард, тъй като се съмнявам, че ще имате нужда от него в повечето други случаи.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Госпожо учител, мога ли да попитам дали няма бяла утайка, когато въвеждам хлороводород? Знаете ли каква е причината
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Това не е ли твърде малко йод? Виждал съм, че в други рецепти обикновено се използват 2 г йод на 1 г ефедрин.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Публикация в тема 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top